D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawia mnie co musi zrobić zawodnik, żeby dostać ocenę 10. Moim zdaniem za surowa ocena Lewego. W tym meczu pokazał jakim jest kocurem - 4 celne strzały i 3 bramki. Imponujące!
0
@pienaar dobree, śmiechłem :-D
8
Jak to już ktoś napisał - pękanie tyłka hejterów Lewego słychać z Hiszpanii do Rzeszowa. Dobrze chłopak zrobił dzisiaj, oj dobrze. Ansu to już nawet nie wspominam… dla takich meczów warto siedzieć do późna w niedzielę :-)
7
Naprawdę, niektórzy już sprzedają zawodników, przebudowują zespół, ustalają taktykę… naprawdę, po pierwszym meczu sezonu. Jak nie wierzysz to zobacz niżej…
Ręce opadają :-D
20
@Kielak 50 bramek w 46 meczach uważasz za spadek formy?
8
Lewy jest profesjonalistą. Widać, że swoje życie podporządkował pod piłkę nożną. Wiek to tylko liczba w jego przypadku. Myślę, że będziemy mieli z niego dużo radości przez te kilka lat :-)
To co powiedział i jest tytułem tego artykułu - my też byśmy sobie tego życzyli.
Powodzenia !
3
Kompletnie się nie znam więc się wypowiem:
Mnóstwa rzeczy nie wiemy i nigdy się nie dowiemy. To co pewne to rzecz niezmienna - oczekiwania. Barca potrzebuje trofeów tu i teraz, a nie za 5 lat. Cała ta układanka skłania mnie do wniosku, że z „wyrzuceniem” Leo z klubu było coś mocno nie tak. Czy chodziło o oszczędności? Czy to jednak tak naprawdę wina Leo? Chodzi mi to po głowie ale prawdę mówiąc może lepiej się tym nie zajmować. Bo tak jak napisałem - mnóstwo rzeczy nie wiemy, a ja się nie znam :-)
Dobrej nocy
0
Mamy zaraz 1 czerwca a nie kwietnia :-)
0
Wietrzenie magazynów potrwa jeszcze kilka lat :-)
0
@AbelKabel więcej od Ciebie synku
2
@BulaKG widać, że młody nie wie o co chodzi :-)
0
@Qaz123 To nie taka prosta sytuacja z uzdrowieniem finansów klubu biorąc pod uwagę jaki mamy dług. Gdyby Laporta o wszystkim mówił wprost to bardzo zaszkodziłby marce jaką jest blaugrana. Konkretnym działaniem będzie przede wszystkim przywrócenie Barcy na właściwe tory pod kątem sportowym - co próbują osiągnąć przez ściągnięcie zawodnika takiego jak Lewandowski (dużo da nie tylko pod względem sportowym ale też marketingowym).
0
@tomasthc ja jestem bardzo ciekawy jak poradziłby sobie Lewy. Wydaje mi się że całkiem dobrze. Pożyjemy zobaczymy :-)
0
@Batys niedługo wszystko się wyjaśni
2
@sgrzesiek dobrze powiedziane - świetny komentarz ;-)
1
Gdyby tak było, że Osmane odejdzie to zawsze oszczędność na jego niemałej pensji - którą można zagospodarować na innego gracza. Tudzież Lewy na przykład - uważam, że to byłby dobry ruch :-)
8
Mentalność zwycięzcy… on zajdzie naprawdę daleko bo się nie podda
0
@ArcziArtt chciałoby się powiedzieć, że z ust mi to wyjąłeś ale żeby nie było dwuznacznie :-)
0
Pierwsza połowa słabiutko, liczę na kilka zmian i może coś wyskrobią.
0
@sosen88 Tak, macie rację - niezły fejk :-D
0
@szymonekk wydaje mi się, że tak - wszystko wskazuje na to że jego :-)
0
Zobaczcie jak ciekawie Pedri skomentował post Lewego na Facebook’u.
Wydaje mi się, że coś faktycznie jest na rzeczy. Z jednej strony chciałbym zobaczyć Polaka w Barcelonie, a z drugiej zastanawiam się czy byłoby to korzystne dla klubu pod względem finansowym. Czas pokaże…
12
Co redakcja powie na artykuły, w których będzie się odnosić do najlepszych komentarzy użytkowników? Chodzi o te najbardziej konstruktywne i niosące ciekawe wnioski. Mecze, jak ten ostatni z Las Palmas, niosą wiele interesujących komentarzy. Jestem ciekawy jak redakcja się na nie zapatruje.
Pozdrawiam i miłej niedzieli dla wszystkich.
1
Zrobiłeś mi... noc :-D
2
Valverde wystawiając zawodników którzy powinni odpocząć dał ciała, ponieważ odpoczywali oni na murawie. Oczywiście sędzia też nie pomógł. Wierzę, że to wypadek przy pracy, a z Atletico zobaczymy zdecydowanie lepszą wersję Barcy.
Pozdrawiam.
4
Czy podrzuci ktoś linka do transmisji? Może być telewizja zagraniczna.
5
Dzisiaj idę do kina na mecz Real - PSG. Liczę na wzruszenie :-D
1
Jestem ciekawy skąd Madrycka gazeta ma takie informacje. Czy takie szczegóły są gdzieś udostępnianie? A może dziennikarze przyszli do domu Leo i zapytali go, czy da im wgląd do kontraktu bo chcieliby wyłowić jakiś szczegół do którego mogliby się przyczepić, bo Realowi nie idzie i nie mają ochoty już o tym pisać? A może po prostu to wszystko jest bzdurą? Za którą opcją stoicie?
0
Ciekawa sprawa... bez względu na nagrody rzeczowe miło, że ktoś z redakcji poświęci czas na przeczytanie moich myśli. Dodać do tego, że lubię pisać, a tym bardziej o Barcy i mamy prawie gotowy artykuł :)
0
Do czasu powrotu Dembele może mieć ostatnią szansę aby pokazać ten swój potencjał (w co osobiście nie wierzę). Jeśli tego nie zrobi, trzeba się z nim pożegnać.