D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najpierw zachwalanie Roberto a teraz spłynie na niego fala hejtu. Stałość w poglądach niektórych użytkowników to jedna wielka sinusoida...Tak samo jak nie przekreślam całej drużyny - są w stanie ugrać jeszcze potrójną koronę - tak samo nie przekreślam pojedynczych graczy kiedy mają słabszą dyspozycję. Oczywiście ważna jest rotacja, dać czasem odpocząć zawodnikowi ale jeśli trener decyduje w taki sposób to stoję za nim murem.
0
Line-up confirmed!
Barça XI: Cillessen, Piqué, Sergio, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar, Rafinha, Alba, S. Roberto, Umtiti
4
Wie ktoś może gdzie to obejrzeć? Oficjalna strona blokuje z naszego kraju transmisję :-(
0
http://i0.wp.com/fcbarca.me/wp-content/uploads/2016/10/Cristiano-Ronaldo-has-scored-2-goals-in-La-Liga-this-season.-Piqu%C3%A9-has-also-scored-2-goals-in-La-Liga-this-season..jpg?resize=300%2C169
"A wtedy Ramos powiedział, że dzięki tym nominacjom historia go zapamięta"
0
Będziemy tęsknić za jego akcjami, zagraniami, to jak wiele razy ratował nam ty.. zaraz zaraz :-P Tak poważnie to zastanawiam się co on u nas wogóle robił :-D ale gościu przynajmniej dzielił szatnię z Messim. Może mnie też kupią?
2
Zdecydowana racja. Można powiedzieć, że zasługuje na to bardziej niż sam Messi. Chociaż kiedyś wcale bym się nie zdziwił jakby stadion nazwali od tego drugiego - nawet bym to poparł :-D gorące pozdro
0
No tak, bo Burgui na pewno dobrze zna Pique jako osobę, żeby oceniać :-D szkoda słów...
1
A ja wam powiem że wystarczyłoby kupić jednego dobrego pomocnika i dać więcej szans Samperowi. Takie moje zdanie, choć ekspertem nie jestem :P
0
Vermaelen niech się nie przesila z tym skakaniem lepiej :D
0
Myślicie że podstawowa 11 nas zaskoczy?
0
No nie mogę z komentarzy tych wszystkich pewniaków. Dzisiaj każdy ma wyrównane szanse a rywala trzeba szanować. Bayern to nie Cordoba czy Getafe i niektórzy chyba o tym zapominają.
2
To Ci bomba transferowa :D
#sarkazm#maśćnabóldupy
2
Obstawiam 4-0 dla Barcy. Zbyt pozytywnie? Nierealnie? Podstawa to optymizm :D Bramki Messi (2) Neymar (1) Pique (1).
Pozdrawiam i oby się spełniło :D Może być nawet manita, a co :D
1
To był prawdziwy kapitan, wątpię żeby kiedyś jeszcze taki się trafił :)
10
Chce zobaczyć na żywo drużynę, z którą być może przyjdzie mu się zmierzyć :D
0
Busi wróć do formy, wtedy jesteś najlepszy.
1
Dzisiaj z chęcią zobaczyłbym Rafinhę w drugiej połowie na murawie.
0
Czyżby
Adriano? :D
0
Wlasnie takim czasem sie okazywal, z calym szacunkiem dla niego, wiec calkiem prawdopodobny przewidywany sklad. Zgodze sie z co niektorymi co do Xaviego ktory powinien wejsc od 1 minuty.
0
Rakitić i Neymar zdecydowanie za niskie oceny.
Ten pierwszy zaliczył świetne dwa podania, nie mówiąc już o bardzo dobrych przerzutach. Nie jego winą jest, że nie zostały one wykorzystane.
Ten drugi co prawda zaliczył wiele strat ale warto zauważyć jak napędzał akcje. To dogranie do Xaviego przed polem karnym, zagranie do Suareza cud miód. Brakowało wtedy tylko ogarnięcia tych do których zagrywał piłkę.
Podsumowując:
Neymar ocena 6,5 - 7
Rakitić ocena: 7 - 7,5
1
To będzie dobry mecz :) Stawiam na wygraną Barcy 2:0. Gole: Messi, Suarez
0
To lipa. I mówię całkiem poważnie. Jeżeli rzeczywiście miałby coś do pokazania to kontuzja strasznie miesza w planach. Wracaj do zdrowia!
12
A ja stawiam, ze Verma nie strzeli do konca sezonu. Jak zdobedziemy jakies trofeum to poplacze sie ze szczescia i nabawi zapalenia kanalikow lzowych.
0
weszło jak w masło
0
Dobrze, że koleś nazywa się "Futre" a nie "Future".
I Jego słowa by się spełniały (if you know what i mean)
0
Messi zawsze odpowiada na boisku ale kiedy decyduje sie rzeczywiscie mowic nie robi tego wcale gorzej. Konkretnie i zamyka wszystkim usta. Za to go cenie.
LEGENDA
1
hhahahahah rozwaliła mnie końcówka ! :D
0
A moja mama mówi, że to 22 gości biegających bez sensu za piłką. Wzruszyłem się dzisiaj bardziej jak na ślubie siostry :D
8
łezka się w oku kręci
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/s720x720/10284892_393593870819088_4903504546924702893_o.jpg
0
http://futbolhd.tv/stream1.php