D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Alexis zostaje, kupujemy napastnika, dwóch obrońców.
Odchodzi Tello, Pedro i reszta często wymienianych osób. Co do odejścia Alvesa mam mieszane uczucia..
0
Musi do nas trafić! I nie mówię o tym, żeby przyszedł na obronę. To tak jak kupić samolot, żeby stał w hangarze.
0
Mi tam do śmiechu nie jest. Znając Zubiego jeszcze się zgodzi na te 20mln ...
1
Nie, nie jest. Ale nie będę nikomu się podlizywał dlatego mówię wprost: rzucanie tak niesprawdzonymi informacjami które nawzajem sobie zaprzeczają to tak jak rzucać gównem. Dziękuję za uwagę...
2
Ja nie mogę z was, raz piszecie że Alexis zostaje a teraz takim gównem tu rzucacie.
2
Może i jest chory ale umie skubany grać. Zapraszam - tylko nie za Sancheza+ tylko jeśli już to za Pedro+
1
no może :D
2
dokładnie :D tylko śmieszy mnie jak przeciętny Kowalski, który z Barcy potrafi wymienić tylko Messiego i Neymara mówi im co mają robić :D
1
O.o jak to skomentować o.O ? oby tylko Lucho się nie mylił...
9
1/3 by go sprzedała, 1/3 uważa że za mało szans, 1/3 by wypożyczyła a ja mówię, że mamy gówno do gadania :D Jeśli Lucho na niego liczy tak jak piszą to zostanie i wtedy okaże się czy było warto go zatrzymać.
1
Zapraszam Suareza ale jeśli już to za Pedro. Alexis musi zostać. Wtedy wystarczy kupić Cuadrado, Marquinhosa, Mangalę a Javier przejdzie do drugiej linii.
5
Żryjcie kolejne plotki transferowe :D
2
komentarz miesiąca :D
0
Teraz glowa Lucho musi uporzadkowac atak w taki sposob by wyniesc z tych pilkarzy maksimum. A tym bardziej jeśli przyjdzie do nas Suarez.
0
Jak Messi wróci z kolejnym trofeum to nastąpi nowa era dla całej Barcy. Era, w której Messi pokaże kły (nie żeby wcześniej tego nie robił)
11
Niech zje Snickersa bo zaczyna strasznie gwiazdorzyć :D
5
Rewolucja na całego. Ale myślę, że prędzej czy później wyjdzie na dobre. Teraz tylko znaleźć kogoś kto będzie potrafił choć w pewnym procencie poprowadzić drużynę jak nasz generał.
3
Jestem na tak
4
Wolałbym Tello niż rudego w Barcy.
Transfer Suareza niemożliwy i za drogi. Zwykła plotka.
Przeznaczyć kasę na młodego napastnika, pomocnika, dwóch obrońców i będzie dobrze. Tyle w temacie.
3
Zwykłe plotki transferowe. Dla mnie prawdziwymi informacjami są te potwierdzone. Czekam więc na potwierdzenie transferów.
3
ale to już mniejsze zło :/
6
Fajnie mają. Ja jestem zainteresowany Shakirą ale jak do tej pory to Pique ze mną wygrywa.. :D
4
Nieeeee, a co jeśli sprowadzą Mathieu? :/
3
Ten transfer to dobry ruch, byłem sceptycznie nastawiony do odejścia Cesca ale kto wie czy nie wyjdzie nam na lepsze? Okaże się wkrótce, a poza tym z niewolnika nie ma pracownika...
3
ok dziękować ;)
1
kiedy jakaś prezentacja?
2
Cieszy mnie, że w końcu trener ma coś do powiedzenia :)
5
Marquinhosa zapraszam, ale tylko nie rudy :P
0
Barce w przyszłym sezonie wyobrażałem sobie bez Pedro... ale zobaczymy.. może trzeba poczekać i zaufać Lucho. Pamiętacie jak sprzedano Roniego? Myślałem, że się powieszę, a tymczasem Barca zaczęła jeden z najlepszych okresów w historii.
0
Z ust mi to wyjąłeś :D A kogo na jego miejsce typujesz?