13

Alexis zostaje, kupujemy napastnika, dwóch obrońców.
Odchodzi Tello, Pedro i reszta często wymienianych osób. Co do odejścia Alvesa mam mieszane uczucia..

0

Musi do nas trafić! I nie mówię o tym, żeby przyszedł na obronę. To tak jak kupić samolot, żeby stał w hangarze.

0

Mi tam do śmiechu nie jest. Znając Zubiego jeszcze się zgodzi na te 20mln ...

1

Nie, nie jest. Ale nie będę nikomu się podlizywał dlatego mówię wprost: rzucanie tak niesprawdzonymi informacjami które nawzajem sobie zaprzeczają to tak jak rzucać gównem. Dziękuję za uwagę...

2

Ja nie mogę z was, raz piszecie że Alexis zostaje a teraz takim gównem tu rzucacie.

2

Może i jest chory ale umie skubany grać. Zapraszam - tylko nie za Sancheza+ tylko jeśli już to za Pedro+

1

no może :D

2

dokładnie :D tylko śmieszy mnie jak przeciętny Kowalski, który z Barcy potrafi wymienić tylko Messiego i Neymara mówi im co mają robić :D

1

O.o jak to skomentować o.O ? oby tylko Lucho się nie mylił...

9

1/3 by go sprzedała, 1/3 uważa że za mało szans, 1/3 by wypożyczyła a ja mówię, że mamy gówno do gadania :D Jeśli Lucho na niego liczy tak jak piszą to zostanie i wtedy okaże się czy było warto go zatrzymać.

1

Zapraszam Suareza ale jeśli już to za Pedro. Alexis musi zostać. Wtedy wystarczy kupić Cuadrado, Marquinhosa, Mangalę a Javier przejdzie do drugiej linii.

5

Żryjcie kolejne plotki transferowe :D

2

komentarz miesiąca :D

0

Teraz glowa Lucho musi uporzadkowac atak w taki sposob by wyniesc z tych pilkarzy maksimum. A tym bardziej jeśli przyjdzie do nas Suarez.

0

Jak Messi wróci z kolejnym trofeum to nastąpi nowa era dla całej Barcy. Era, w której Messi pokaże kły (nie żeby wcześniej tego nie robił)

11

Niech zje Snickersa bo zaczyna strasznie gwiazdorzyć :D

5

Rewolucja na całego. Ale myślę, że prędzej czy później wyjdzie na dobre. Teraz tylko znaleźć kogoś kto będzie potrafił choć w pewnym procencie poprowadzić drużynę jak nasz generał.

3

Jestem na tak

4

Wolałbym Tello niż rudego w Barcy.
Transfer Suareza niemożliwy i za drogi. Zwykła plotka.
Przeznaczyć kasę na młodego napastnika, pomocnika, dwóch obrońców i będzie dobrze. Tyle w temacie.

3

Zwykłe plotki transferowe. Dla mnie prawdziwymi informacjami są te potwierdzone. Czekam więc na potwierdzenie transferów.

3

ale to już mniejsze zło :/

6

Fajnie mają. Ja jestem zainteresowany Shakirą ale jak do tej pory to Pique ze mną wygrywa.. :D

4

Nieeeee, a co jeśli sprowadzą Mathieu? :/

3

Ten transfer to dobry ruch, byłem sceptycznie nastawiony do odejścia Cesca ale kto wie czy nie wyjdzie nam na lepsze? Okaże się wkrótce, a poza tym z niewolnika nie ma pracownika...

3

ok dziękować ;)

1

kiedy jakaś prezentacja?

2

Cieszy mnie, że w końcu trener ma coś do powiedzenia :)

5

Marquinhosa zapraszam, ale tylko nie rudy :P

0

Barce w przyszłym sezonie wyobrażałem sobie bez Pedro... ale zobaczymy.. może trzeba poczekać i zaufać Lucho. Pamiętacie jak sprzedano Roniego? Myślałem, że się powieszę, a tymczasem Barca zaczęła jeden z najlepszych okresów w historii.

0

Z ust mi to wyjąłeś :D A kogo na jego miejsce typujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?