0

Pedro odejdzie :)

0

No jak chce odejść to do widzenia. Ale żeby zarząd nie płakał jak się za kilka lat rozwinie, że go nie zatrzymali. Z drugiej strony być może chłopak nie pasuje do Barcy, a gdzieś indziej się rozwinie.

0

Czyli moja filozofia podtrzymana :D Jeśli będzie chciał przyjąć ofertę szejków to zostanie :) Jeśli natomiast priorytetem nie będą dla niego pieniądze (co wątpliwe) to zapraszam do nas.

0

Dlatego napisałem, że jeśli chce to trafi :)

0

Ofert Barcy się nie odrzuca. Jeśli chce do nas trafić to trafi prędzej czy później.

0

Nikt na siłę nie trzyma. Może być jeszcze dobry ale najwyraźniej brak mu cierpliwości.

0

Jeśli D.Luiz kosztował 50mln to Alves przynajmniej 30 a Cesc 45... Śmiech na sali co się wyprawia.

0

Widzę, że na forum narodziło się sporo nowych trenerów? Może zacznijcie karierę od ligi osiedlowej, a potem pytajcie po co nam Piszczek, a czemu nie Suarez...

0

Gdyby Fabregas nie odszedł linia pomocy byłaby bajeczna. Nie rozumiem dlaczego wszyscy dookoła trąbią coś typu "Cesc>Rakitic". Gdzie jest powiedziane, że jak przychodzi jeden to drugi odchodzi? Przecież Songa pożegnamy i prawdopodobnie naszego Xaviego.

0

konkretny komentarz od konkretnego człowieka

1

mnie zaskoczył zeszłego roku jak żadnego obrońcy nie kupił :D

0

Już któryś raz ludzie piszą o Andresie. Chyba nie muszę przypominać, jaki jest ważny :D

0

Jak mnie wkurza pisanie ze sprzedajemy Cesca a kupujemy Rakitica... Przeciez na odejsciu jest Song, byc moze Xavi i S. Roberto na wypozyczenie. Busi, Cesc i Rakitic - linia pomocy

0

Kto mowi ze jak przychodzi Rakitic to pozbywamy sie Cesca? Nie wiemy jakie plany na druzyne ma Lucho ale pewne jest to ze sie nieraz zaskoczymy.

0

za to go pokochałem :D

0

Ponoć ten transfer już potwierdzony, tylko poczekać aż pojawi się oficjalna informacja.

1

Jeśli tylko mają tyle kasy żeby zrealizować wszystkie niezbędne transfery + Piszczu to jestem jak najbardziej za :) Nie mówię tylko o tym, że Polak ale jest cholernie dobry na swojej pozycji, no i Krystyna by przejść nie mogła :)

0

4:0 dla Brazylii, Dani Alves gol, Neymar gol i asysta

0

Nie wiem czy powiedzieć - pod pewnym względem żałuję. Ale mam nadzieję, że zarząd tym razem nie da dupy i nie zawali transferu kogoś na poziomie w miejsce Cesca.
Pozdrawiam.

0

Gdyby sprzedali tanio Cesca to nie omieszkałbym się nazwać zarządu baranami. :D (chociaż już teraz czasem mnie świerzbi)

0

tak. po co spekulować? wolę dostać pewną informację, a pewne jest to, że jeśli już dojdzie do sprzedaży Cesca to nie za tak "marną" kwotę jak 37mln

0

Jedno słowo: MANGALA

9

nie oddałbym go nawet za 100mln, za bardzo go lubię

0

@AnqFCB o nich chyba nie muszę pisać, bo to podstawa :D @FkubaC Masche to klasowy zawodnik, S.R. jeszcze się rozwinie, wspomnisz te słowa.
@Ukasz no niestety tak jest, chociażby ten sezon pokazał, jak bardzo potrzebni są to zawodnicy

0

Neymar, Alexis, Messi, Aguero, Deulofeu, Fabregas, Busi, S.Roberto, Rafinha, Montoya, Bartra, Marquinhos, Benatia, Pique, Alba, Cuardado, Adriano, Mascherano, Ter Stegen, Bravo.
Jakby tak było byłbym zadowolony. Tak, wiem że wielu z was uczepi się Masche ale to klasowy zawodnik który chociaż nieraz przysparzał nerwów, to częściej ratował dupę w ważnych meczach i jeśli tylko będzie chciał grzać często ławę to niech zostanie..

4

No ja mam kurde nadzieje, że nie na sprzedaż. To by było szaleństwo.

0

Halilović, Rafinha, Deulofeu, Ter Stegen, Benatia, Marquinhos, Cuardado i może jakąś 9-ątkę? :) Byłoby super gdyby tak wyglądały zakupy tego okienka. (oczywiście Rafinha i Deulofeu powracają z wypożyczenia)

0

Witamy Marc-Andre w Barcelonie :)

0

Cóż, tylko życzyć powodzenia, to czy był to dobry wybór się okaże ;)
VeB

0

Gdyby go sprzedali to chyba zesrałbym się na rzadko. Sorry za słownictwo ale to byłaby po prostu głupota w najczystszej postaci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?