D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro odejdzie :)
0
No jak chce odejść to do widzenia. Ale żeby zarząd nie płakał jak się za kilka lat rozwinie, że go nie zatrzymali. Z drugiej strony być może chłopak nie pasuje do Barcy, a gdzieś indziej się rozwinie.
0
Czyli moja filozofia podtrzymana :D Jeśli będzie chciał przyjąć ofertę szejków to zostanie :) Jeśli natomiast priorytetem nie będą dla niego pieniądze (co wątpliwe) to zapraszam do nas.
0
Dlatego napisałem, że jeśli chce to trafi :)
0
Ofert Barcy się nie odrzuca. Jeśli chce do nas trafić to trafi prędzej czy później.
0
Nikt na siłę nie trzyma. Może być jeszcze dobry ale najwyraźniej brak mu cierpliwości.
0
Jeśli D.Luiz kosztował 50mln to Alves przynajmniej 30 a Cesc 45... Śmiech na sali co się wyprawia.
0
Widzę, że na forum narodziło się sporo nowych trenerów? Może zacznijcie karierę od ligi osiedlowej, a potem pytajcie po co nam Piszczek, a czemu nie Suarez...
0
Gdyby Fabregas nie odszedł linia pomocy byłaby bajeczna. Nie rozumiem dlaczego wszyscy dookoła trąbią coś typu "Cesc>Rakitic". Gdzie jest powiedziane, że jak przychodzi jeden to drugi odchodzi? Przecież Songa pożegnamy i prawdopodobnie naszego Xaviego.
0
konkretny komentarz od konkretnego człowieka
1
mnie zaskoczył zeszłego roku jak żadnego obrońcy nie kupił :D
0
Już któryś raz ludzie piszą o Andresie. Chyba nie muszę przypominać, jaki jest ważny :D
0
Jak mnie wkurza pisanie ze sprzedajemy Cesca a kupujemy Rakitica... Przeciez na odejsciu jest Song, byc moze Xavi i S. Roberto na wypozyczenie. Busi, Cesc i Rakitic - linia pomocy
0
Kto mowi ze jak przychodzi Rakitic to pozbywamy sie Cesca? Nie wiemy jakie plany na druzyne ma Lucho ale pewne jest to ze sie nieraz zaskoczymy.
0
za to go pokochałem :D
0
Ponoć ten transfer już potwierdzony, tylko poczekać aż pojawi się oficjalna informacja.
1
Jeśli tylko mają tyle kasy żeby zrealizować wszystkie niezbędne transfery + Piszczu to jestem jak najbardziej za :) Nie mówię tylko o tym, że Polak ale jest cholernie dobry na swojej pozycji, no i Krystyna by przejść nie mogła :)
0
4:0 dla Brazylii, Dani Alves gol, Neymar gol i asysta
0
Nie wiem czy powiedzieć - pod pewnym względem żałuję. Ale mam nadzieję, że zarząd tym razem nie da dupy i nie zawali transferu kogoś na poziomie w miejsce Cesca.
Pozdrawiam.
0
Gdyby sprzedali tanio Cesca to nie omieszkałbym się nazwać zarządu baranami. :D (chociaż już teraz czasem mnie świerzbi)
0
tak. po co spekulować? wolę dostać pewną informację, a pewne jest to, że jeśli już dojdzie do sprzedaży Cesca to nie za tak "marną" kwotę jak 37mln
0
Jedno słowo: MANGALA
9
nie oddałbym go nawet za 100mln, za bardzo go lubię
0
@AnqFCB o nich chyba nie muszę pisać, bo to podstawa :D @FkubaC Masche to klasowy zawodnik, S.R. jeszcze się rozwinie, wspomnisz te słowa.
@Ukasz no niestety tak jest, chociażby ten sezon pokazał, jak bardzo potrzebni są to zawodnicy
0
Neymar, Alexis, Messi, Aguero, Deulofeu, Fabregas, Busi, S.Roberto, Rafinha, Montoya, Bartra, Marquinhos, Benatia, Pique, Alba, Cuardado, Adriano, Mascherano, Ter Stegen, Bravo.
Jakby tak było byłbym zadowolony. Tak, wiem że wielu z was uczepi się Masche ale to klasowy zawodnik który chociaż nieraz przysparzał nerwów, to częściej ratował dupę w ważnych meczach i jeśli tylko będzie chciał grzać często ławę to niech zostanie..
4
No ja mam kurde nadzieje, że nie na sprzedaż. To by było szaleństwo.
0
Halilović, Rafinha, Deulofeu, Ter Stegen, Benatia, Marquinhos, Cuardado i może jakąś 9-ątkę? :) Byłoby super gdyby tak wyglądały zakupy tego okienka. (oczywiście Rafinha i Deulofeu powracają z wypożyczenia)
0
Witamy Marc-Andre w Barcelonie :)
0
Cóż, tylko życzyć powodzenia, to czy był to dobry wybór się okaże ;)
VeB
0
Gdyby go sprzedali to chyba zesrałbym się na rzadko. Sorry za słownictwo ale to byłaby po prostu głupota w najczystszej postaci.