0

Jakby ktoś mi powiedział rok temu o Suarezie w Barcy to postukałbym się po głowie. Także cieszę się z tego transferu ;)

1

No na pewno, szczególnie, że wcześniej był strasznie nakręcony tym, że wraca do Barcy i będzie rywalizował z najlepszymi.

0

LE na konferencji mówił, że Neymar jest w pełni sił i dostanie pozwolenie. Pytanie tylko, czy zobaczymy trójkę razem na boisku :)

6

Jeśli ktoś jeszcze nie widział filmu z treningu:

0

Oby Ney otrzymał zielone światło na grę, chciałbym zobaczyć trio Ney,Messi,Suarez w akcji :P Ale to zobaczymy.

0

Zarąbiaszcze :P

0

To nie był pomysł tylko zwykłe pytanie ale widzę, że kolega destro stanowczo odradza :p

0

Czy ktos kojarzy moze jak Bartra spisuje sie na boku obrony? Pytam z czystej ciekawosci bo musze przyznac ze nie za bardzo kojarze mecze w ktorych gralby na tej pozyccji.

0

A kto powiedział, że życie jest sprawiedliwe? Światem rządzą pieniądze.

0

Solidny, doświadczony zmiennik. Montoya wyjściowy, ewentualnie wypożyczenie w razie przyjścia Cuadrado. Chociaż staje się to bardzo wątpliwe jeśli Alves zostaje.

0

A urżnął Ci ktoś jajka kiedyś? Z resztą... jak zobaczysz jego świetne interwencje to same Ci odpadną.

1

Nie tylko w reprezentacji. W Barcelonie w ostatnim czasie jakbyś nie zauważył nie grał na DP więc nie został w pełni wykorzystany jego potencjał. Ale ja pamiętam te jego piękne dalekie podania i przenoszenie gry na drugą stronę. Dzięki temu Barca świetnie dopasowywała tempo.

0

To również możliwe, wszystko zależy od Lucho, mam nadzieję, że maksymalnie wykorzysta potencjał tej drużyny - bo jest go na tyle, że wszystkie trofea można zdobyć.

13

Zastanawia mnie dlaczego Busi dostał kapitana i dlaczego jest powszechnie uważane, że będzie grał w pierwszym składzie. Jak dla mnie Masche zasługuje na to bardziej. Argentyńczyk jest genialny na swojej pozycji i wg mnie nie powinno być wątpliwości kto powinien ją zajmować...

2

Rakitić - świetny przegląd pola i podanka bardzo dobre.
Deulofeu - kilka razy pozytywnie zaskoczył indywidualnymi akcjami. Być może gdyby był ktoś lepszy do wykończenia efekt byłby inny.
Roberto - bardzo podobała mi się jego dzisiejsza gra. To prawda, że wiele piłek zagrywał do tyłu ale równie świetnie spisywał się w akcjach ofensywnych. Efekt? Gol po pięknej akcji.
Bartra - świetny mecz, cieszy to, że dostaje dużo minut i jak tak patrzę to zastanawiam się po co ściągali Mathieu :P No ale ok..

Jeżeli chcecie ocenić innych zawodników lub tych samych to dawajcie w odpowiedzi do tego komenta, może się rozwinąć ciekawa dyskusja - miło posłuchać co inni myślą.

Pozdrawiam.

8

Po prostu trochę szmata, bo widać, że próbował złapać piłkę. Zdarza się najlepszym...

0

you made my day BRO :D

6

Co wam powiem to powiem szczerze. Alvesa czas przeminął ale stęskniłem się za jego mordą w koszulce Barcy :D

0

Ktoś Messiemu przywalił, czy co? I wgl pierwszy raz widzę go w żelu, może wcześniej uwagi nie zwracałem xD

2

O ja pierdziele. Ale zaj*biście zaśpiewany hymn Barcy

0

Niech nie siedzi na piłce bo się jajo zrobi!!! Ja będę powtarzał to za każdym razem, a ty za każdym razem możesz mieć ból dupy :) Pozdrawiam kumatych.

0

Mam nadzieje, że każdy będzie doceniany w drużynie LE. Żeby każdy dostawał swoje szanse. Ale tak jak to mówił Lucho, będzie grać ten kto zasłuży sobie na treningu :)

2

Pełne szacu dla Roniego ale te czasy już nie wrócą. Chcemy się wzmacniać i odmładzać a nie wracać na stare śmieci. (oczywiście słowo "śmieci" nie ma na celu go obrazić, chodzi mi raczej o samo powiedzenie). Z miłą chęcią ściągnąłbym natomiast Cuadrado, który pod pewnym względem przypomina mi Roniego, sam nie wiem czemu :)

2

jak dla Explorera to świeża xD

10

Nie byłem zwolennikiem tego transferu, ale jak ktoś dołącza do rodziny trzeba go wspierać. Oby pokazał co potrafi.

0

Jest to dość świeża wiadomość, miałeś prawo zapomnieć :D

0

Mimo wszystko uważam, że Messi powinien zostać w klubie. Na pewno nie można przekreślać go za jeden słabszy sezon. Miejmy nadzieję, że Lucho znajdzie dla niego odpowiednie miejsce w drużynie, bo to wciąż ta sama osoba. Tylko dzieje się coś dziwnego, zauważalnego dla każdego z nas. Wygląda na to, że Leo stracił chęć do gry.

0

Przełącz się na nowszą przeglądarkę: +Mathieu 20 mln

0

Popraweczka: 143 mln :))

0

To dopiero im się łyso zrobi jak Cuadrado przyjdzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?