Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adama ma zadatki na Cracka. Jak ktoś nam Go nie sprzątnie to może być przyszłością Barcy, jednak wiadomo jak jest z polityką transferową w Naszym klubie...
0
Zawsze najwięcej będzie się mówiło o największym rywalu..
0
Nie chcę tutaj snuć jakiś teorii spiskowych bo nikomu już sie nie chce tego czytać, ale faktycznie dziwne jest to że Biali od kilku lat zawsze trafiają na teoretycznie słabszą drużynę..
0
Skąd Wiecie że rewanż gramy 18 marca ?
0
Lucho albo jest naciskany przy wystawianiu składu albo ma jakieś problemy ze wzrokiem.. Masche od początku sezonu jest w świetnej formie i aktualnie bije Busquetsa na głowe ! Pique może i zagrał ostatnio lepiej, ale to Bartra jest w mojej opinii pewniejszy. Co do PO to szkoda sie rozpisywać, kpina jakaś po prostu.. Może i Enrique odniesie sukces, ale takimi decyzjami na pewno nie wzbudza sympatii
8
Czy tylko ja nic nie rozumiem z wypowiedzi Enrique nt. Montoyi ? Już w którymś wywiadzie mówi że bardzo dobrze pracuje, ze go dopinguje, jak ciężko jest zostawiać go na ławce etc.
0
Każdy o zdrowych zmysłach doskonale wie że nie chodzi tu o umiejętności piłkarskie...
0
Prędzej bym się Mathieu, Douglasa, Bartry i Adriano na PO spodziewał niż Montoyi..
1
Liczę dziś na Pedro. Wiem że większość z Was go skreśla i wręcz wyrzuca z klubu, ale ja tam liczę że pokaże się dzisiaj z dobrej strony :)
0
Nareszcie zagrali solidnie w obronie :) O atak nie ma się co martwić, mamy genialnych 3 piłkarzy z przodu i kwestią czasu jest jak się zgrają i rozpykają nie jedną obronę..
A tak w skrócie mecz Niesamowity z obu stron i wiele emocji :) Taki futbol chce się oglądać.. Ciekawe jak real poradzi sobie z Valencią na Calderon.
0
rojadirecta.me
12
Myślałem że ktoś umarł przez ten kolor.. ^^
0
Suarez to genialny piłkarz, ale ja wolałbym żeby został Cesc i Alexis kosztem tego transferu.. Gdyby grali na swoich pozycjach myślę że nie chcieli by odchodzić, ale oboje znają swoją wartość i nie chcieli się marnować, czemu się wcale nie dziwię się..
0
Podobne nazwiska xD
0
Co tu się dzisiaj dzieję ? :D
0
Songa kupili w 2012 roku... Nie pasował do drużyny i mogli wcześniej go sprzedać, ale nie wrzucałbym go do jednego worka z Vermaelenem i Douglasem ;)
0
Ten artykuł jest kompletnie nielogiczny ;)
0
Lepiej żeby odszedł niż marnował się na ławce..
0
No właśnie tylko z czego to wynika, że anonimowy Douglas, prawy obrońca Adriano i Alves który jest już na wylocie grają kosztem młodego perspektywicznego zawodnika. Jak już pisałem wyżej, nie wierzę że powodem jest słaba dyspozycja.
1
Wie ktoś czy Enrique ustosunkował się jakoś do tej delikatnie mówiąc "dziwnej" sytuacji ? Lucho prędzej Neymara wystawi na prawej obronie niż Montoye. A w tak słabą formę tego zawodnika że nie łapie się do składu nawet kosztem Adriano
nie uwierzę
0
Bartra Pique Vermaelen Alba
Chciałbym zobaczyć taką linię obrony. Drużyna zyskałaby przy tragicznych w tym sezonie rzutach rożnych mając 3 wysokich jak na nasze standardy zawodników. Pytanie tylko jak wkomponuje się do składu Vermaelen i jak poradziłby sobie Bartra na prawej stronie.. Zakładając oczywiście że Montoya odejdzie, bo tak pewnie bedzie :/ Jestem zdania że mamy w obronie potencjał, brakuje tylko zgrania i wysokiej formy całej linii, bo przy 1 słabszym ogniwie traci cała linia asekurując..
0
Strasznie nie proporcjonalnie wyglądaja formacje w tym sezonie.. Po co nam najlepszy atak na świecie skoro panuje totalny chaos w obronie ? Nadal zadaję sobie pytanie po co ściągnęliśmy Suareza za prawie 100 baniek, mając świetnego Alexisa ? Sprzedaliśmy jednego z najlepszych pomocników Cesca, w zamian za średniego dotychczas Rakitica.. Jestem przekonany że lepiej byśmy wyszli przeznaczająć te pieniądze na kupno klasowego stopera na lata, a nie szklanego Vermaelena i podstarzałego "Bieleckiego".. To chyba najbardziej nielogiczne okienko transferowe od lat.. Nic tylko czekać aż odejdzie Alves a my zostaniemy z zakazem transferowym i ręką w nocniki :) A nie przepraszam, mamy przecież Douglasa... ^^
0
Co za piach, chaos w obronie i Munir z Pedro w ataku :/ To chyba najgorsza połowa Barcy jaka oglądałem... Ney i Suarez do składu to moze coś uratują w 2 połowie, inaczej bedzie kompromitacja :(
1
Oczywiście :) Przegapić El Clasico ? Własny ślub bym przełożył :D
1
A rodzice jutro obchodzą 25 lecie.. Cóż są rzeczy ważne i ważniejsze :D VAMOS !
0
Można gdzieś obejrzeć powtórkę całego meczu ???
0
Wolałem Messiego w długich włosach.. Od żelu jest Ronaldo :P
11
Wszyscy żałujemy Alexisa bo jest świetnym zawodnikiem, szanowanym i lubianym za swoją tytaniczną pracę.. Jednak po głębszym przemyśleniu cieszę się z tego transferu bo jestem pewien że dużo osiągnie w Arsenalu i z pewnością będzie tam jednym z tych zawodników od których Wenger będzie rozpoczynał wyznaczanie składu :) Wolę żeby grał w innym klubie w podstawowej jedenastce niż marnował się u nas na ławie, bo kto jak kto ale On na to na pewno nie zasługuje.. Visca el Alexis !
1
Mało brakowało a Neymar skończyłby na wózku, ale kogo to obchodzi, Zuniga nie dostał nawet czerwonej kartki :) przecież ugryzienie jest dużo groźniejsze i również grozi kalectwem prawda ? To jest niepojęte..
0
Arsenal miał prawo pierwokupu, ciekaw jestem dlaczego z tego nie skorzystał..