Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ney to ma bekę na każdym treningu :D
0
Mam wątpliwości czy Piszczu to byłby dobry wybór, ale mimo to bardzo chętnie zobaczyłbym naszego rodaka w barwach ukochanego klubu :) I to Polaka którego darzę sympatią, w przeciwieństwie do niektórych wielkich gwiazd naszej reprezentacji..
0
Kurczę Argentyna to ma niesamowity potencjał w ataku, śmiem twierdzić że żadna reprezentacja nie ma w tej chwili takich możliwości w linii ataku..
2
Ja przez te parodie już zacząłem na niego mówić Bario Malotelli i czasem się zastanawiam jak faktycznie jest poprawnie xD
2
Widać że sie przyjaźnią się i tworzyli świetny duet w Barcy, szkoda że Sanchez musiał odejść, ale nie bd wałkował znowu tego tematu :P
1
hahaha do Polski ^^
0
Widzieliście co wp dzis wypisuje ? Wielka letnia wyprzedaż w Realu, odejsc ma Casillas Ronaldo Bale Arbeloa i Khedira xD a Ronaldo wycenili na 80 baniek ^^Jprd ten idiotyczny portal ostatnimi czasy przechodzi samych siebie xD
1
Kurczę wiedziałem że to w końcu nadejdzie ale nie wiedziałem że tak szybko, legendy odchodzą, jeden za drugim eh :( Mimo że Xavi najlepsze czasy ma już za sobą to i tak uważam że mógłby jeszcze ze 2 sezony u nas zostać, puki nie znajdzie się jakiś godny następca naszego generała, chociaż chwila,co ja gadam, następca ? Tego Pana nikt nie zastąpi !!
3
Dziwny tak całe 2 tygodnie bez meczu Barcy :( dopiero niecałe 4 dni minęły a ja już nie mogę się doczekać :D
1
Jeśli chodzi o Suareza i Sancheza to przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, że Suarez ma możliwość grać na typowej 9, tam gdzie czuje się najlepiej, Alexis nie często miał taką możliwość i większość spotkań rozgrywał na prawym skrzydle ustępując miejsce w środku Leo.. Nie miał takiej swobody jak Suarez.. Poza tym Barca od tego sezonu prezentuje bardziej ofensywny styl i gra częściej z kontry czego nie oglądaliśmy tak często w poprzednich sezonach. Dlatego też porównywanie ich statystyk nie jest moim zdaniem do końca obiektywne ;) Obaj to świetni dryblerzy, killerzy pola karnego i ogromnie zdeterminowani zawodnicy.. Owszem Suarez świetnie się wkomponowal do naszego zespołu i nie mam wątpliwosci ze odniesie sukces, jednak dla mnie spokojnie mogłoby się obyć bez tego transferu, a Alexis na pewno stworzyłby nie mniej groźny tercet w napadzie niż obecny ;)
1
Barwy już odziane, czteropak leszka w lodówce, dziesiątki promo obejrzane, pozostało tylko czekać na godzinę zero :) Obyśmy zapamiętali ten dzień na długo, nie wiem czy jeszcze tu zajrzę przed meczem, a więc życzę wszystkim niezapomnianego widowiska i ogromnych emocji zakonczonych rzecz jasna naszym zwycięstwem ! VAMOS BARCA, VAMOS MSN !!
0
On taki już jest, zawsze uważał się za najlepszego, nie każdy może być skromny jak Leo ;)
4
Czasami odnoszę wrażenie że połowa, jak nie więcej użytkowników tego forum to przede wszystkim antyrealowcy, a nie prawdziwi Cules.. Co mnie niezmiernie smuci :( Owszem sam często życzę Realowi nie najlepiej, ale zazwyczaj wtedy kiedy Barca na tym korzysta.. Można ich nie lubić, ale każdej drużynie i każdemu piłkarzowi należy się szacunek ( m.in Ronaldo który niemalże codziennie jest tu mieszany z błotem), zwłaszcza drużynie na takim poziomie i z takimi osiągnięciami. Piszę to teraz bo zauważyłem że po dzisiejszym losowaniu zamiast zająć się naszym meczem i rywalem, to forum zasypały głównie komentarze drwiące i poniżające naszego niedzielnego rywala... Każde derby oglądam w gronie 2 kumpli z czego 1 jest fanem Realu i zawsze potrafimy pogratulować sb wygranej i prowadzić dialog na poziomie bez wyzwisk i szydzenia z rywala.. Wiem że mój komentarz nic nie zmieni i nadal bd tak samo, ale cóż przynajmniej napisałem co myślę :)
0
I znowu to samo.. A po cichu liczyłem na el clasico w ćwierćfinale :) Z PSG nie powinniśmy mieć większych problemów, jednak lekceważyć ich też nie można,myślę że kluczowe mogą być stałe fragmenty gry w których PSG dobrze sobie radzi i to bd ich największa szansa bo w otwartej grze powinniśmy ich rozjechać... Wiadomo już kto na kogo trafia w półfinale ? :>
0
Jeśli cały zarząd się zmieni to całkiem możliwe :) Ahh byłoby pięknie zobaczyć Pepa znowu na naszej ławce...
0
Możesz być spokojny, jestem pewien że bd tu spam :P
9
Też odnieśliście takie wrażenie jakby Pep wczoraj chciał cieszyć się z bramki i ogólnie gry Barcy, jednak musiał się stopować z oczywistych względów ? :> Widać że wciąż kocha Barcę :)
0
Chętnie zobaczyłbym naszych z Juve, Porto lub Monaco, bo dawno z nimi nie graliśmy ;) Moje typy to:
PSG-Real
Bayern-Atletico
Barcelona-Juventus
Monaco-Porto
Zresztą kogokolwiek wylosujemy to z Leo w takiej formie nikogo się nie obawiam :)
0
Losowanie par ćwierćfinałowych w piątek ?
0
Nie wierzę w ten Arsenal, współczuje ich kibicom :D
5
Naprzód Arsenal !!!!
0
Ten Giroud to już mógł spokojnie z 5 bramek strzelić w tym dwumeczu...
0
Też tak myślę, dziadek już powinien odpuścić..
0
Chciałbym żeby Arsenal dzisiaj odrobił straty, lubię tą drużynę i na pewno mają potencjał by grać w kolejnej rundzie, jednak Monaco wydaje sie bardzo solidne i mega ciężko będzie wyeliminować ich na własnym stadionie.. A Wy co dziś oglądacie ? Atletico czy Arsenal ?
0
Trochę nie na temat ale:
ciary na całym ciele :)
1
Hajs to jedna sprawa, ale o bilety pewnie ciężko ?
19
Kurcze LM to bardzo ważne rozgrywki, a City to mocny przeciwnik, ale powiem Wam że ja już myślę o niedzieli i GD :D żaden mecz nie wywołuje u mnie takich emocji jak GD :) Oddałbym chyba wszystko żeby kiedyś się wybrać na CN na derby, ale żyjąc w tym kraju z naszymi pensjami to nie takie proste...
0
Owszem rewanżu wszyscy Cules pragną, ale najlepiej zmierzyć się z nimi dopiero w finale...
2
Wiem że to nie najlepszy powód do żartów, ale wyobraźcie sobie jakby Barca zagrała sezon w niższej lidze podobnie jak swego czasu Juve...
0
z jakiego to meczu ?