5

Zastanawia mnie dlaczego wszyscy tu od razu skreślacie Alcacera,Deulofeu czy Turana jako 3 napastnika.. Zwłaszcza Paco i Deulofeu są jeszcze młodzi i mogą odpalić przy Messim i Suarezie. Przecież Alcacer nawet nie miał jeszcze okazji się pokazać, zeszły sezon był jego pierwszym i jeszcze grał ostatki.. Turan też już pokazał że potrafi grać z Messim i Suarezem, tylko powiedzcie ile razy on w zeszłym sezonie grał z nimi na skrzydle ? Dziwicie się że nie sprzedajemy później wychowanków ( Deulofeu) za dobre pieniądze, a sami wgl nie dajecie im szans przebić się do 1 składu ;) Sprzedajmy najlepiej całą trójkę i kupmy sobie Mbappe,Dybale albo Dembele eh

0

Musisz się przyzwyczaić, tutaj nie brak takich co po byle artykule w szmatlawcu zmieszaja kogoś z błotem.. ;)

4

I bardzo dobrze, niech dostaną bana najlepiej na LM, nienawidzę takich zespołów stworzonych przez Szejkow.. Jest tam choć jeden wychowanek klubu. ? Kupili sb cały obecny skład... Wszyscy są tam dla hajsu, a nie miłości do klubu .. Dobrze by było jakby się ktoś w końcu tym zajął i ustalił jakieś racjonalne granice tych transferów,bo jak widać to finansowe fair Play można obejść

0

O co chodzi bo ja nie w temacie ? Jakiej bójce ?

0

Siedzi cicho bo mu to na rękę ;) Im większe zainteresowanie tym lepiej dla niego

1

To ze jest ciagle temat Neymara , zwłaszcza na tej stronie to jeszcze zrozumiem bo zrobiło się z nim zamieszanie, ale ostatnie pomysły to juz kabaret.. Co jeszcze te pseudo dziennikarzyny wymyślą, może Ronaldo w przypadku odejścia Neymara trafi do Barcelony ? :D

2

Hahaha coraz lepiej :D Komedia te spekulacje transferowe w tym okienku ^^

0

Otóż to ;) ale niech sb go biorą, płacić takie pieniądze za zawodnika który ma za sobą dopiero jeden dobry sezon ? Przesada..

1

Jakże trafny komentarz na koniec tego zamieszania :D

1

Sory ale nie zgodze się z Twoim porównaniem, dla nas zwykłych szarych ludzi, zarabiać 3 tysiące, a 9 tysięcy to przepaść w poziomie życia i wiadomo że 99% poszłoby za kasą, a dla Neymara który i tak już dawno jest miliarderem różnica na takim poziomie byłaby już dużo mniej odczuwalna ;) A co do samej klauzuli to jak kolega niżej napisał, kto mógł się spodziewać jeszcze przed tym całym zamieszaniem że ktoś jest w stanie takie pieniądze zapłacić za piłkarza :o Rynek oszalał i te kwoty beda jeszcze większe z każdym okienkiem, wystarczyło zamieszanie z Neymarem a Monaco juz wyceniło Mbappe na 190mln :O

0

Wyobraźcie sobie cały sezon z takimi komentatorami :D chyba bym sam sobie komentował xD

0

A człowiek głupi wchodzi na stronę i zmiana nastroju co godzinę xD Ja myślę że w dzisiejszym meczu Neymar jakoś zasugeruje czy zostaje czy nie, czas najwyższy na to ;)

0

Ja tak samo, ładnie nas zakręcili

0

Ile ten Coutinho ma klauzulę w kontrakcie ?

0

Akurat w kwestii ZP to myślę że w PSG miałby większe szanse , u nas jeszcze kilka lat będzie/byłby w cieniu Leo a być może i Suareza ;) w Psg gralby pierwsze skrzypce

0

Ney puki co nie odniósł się do tego całego zamieszania, a Wy już mu powodzenia zyczycie w nowym klubie :D wstrzymajmy się z tym jeszcze, pewnie do dzisiejszego meczu, bo jeśli faktycznie odejdzie to prawdopodobnie pożegna się jakos na boisku ..

0

Szkoda by było bo bardzo go lubię i cenię, gdyby nie kontuzje to byłby wiodącą postacią zespołu, jednak przy jego podatności na kontuzje dostać 30mln nie byłoby taką złą kwotą, pomijając fakt że Perez by go sprzedał za 60 pewnie ^^

1

Niewiarygodne jak rynek transferowy zmienił się od czasów świetności takich piłkarzy jak Henry,Ronaldinho,Eto itd. A takie transfery jak rzekomy Neymara, jeszcze bardziej namiesza.. Pare lat i będziemy oglądać transfery za 500mln :/

0

Skąd nasz rząd go wytrzasnal ? To jakiś kolejny Douglas ?

1

W klasyfikacji strzelców La liga też widać ze nie ma sb równych... Zaraz ile to bramek traci do Leo ? :D

2

Panowie gdzie obejrzę lub pobiore cały mecz najlepiej w hd ? VeB

0

Szkoda tylko że nie transfer definitywny. Generalnie świetny obrońca, ale nieprawdopodobnie podatny na kontuzje, jego przyjście i kariera w Barcelonie to jedno wielkie nieporozumienie..

0

Kupilem dziś abonament telewizyjny i juz sie cieszylem ze ogladanie na streamach sie skonczylo, razem 250 kanałów to mecz puszcza na jednym z niewielu sportowych których nie ma w pakiecie :/ No by to ... strzelił :( Orientujecie sie czy na canal + sport po meczu bayernu bedzie normalnie caly mecz barca vs atleti powtorka ? nie chce znac wyniku i zalaczylbym tv dopiero po meczu bayernu, mam nadzieje ze nie napotkam nigdzie wczesniej wyniku :) Chyba ze cos przegapilem i mecz bedzie gdzies poza nsport+ ?

0

Jakieś mocne promo ktoś posiada ? oglądałem już parę na YT ale tym razem żadne mnie jakoś nie urzekło, czas się już nakręcać :D

0

Dzięki właśnie się rejestruje ;) A sprawdzone to że nie ścina ? Bo na futbolhd też pisze ze nie ścina a już kiedyś wykupiłem i nie szło oglądać :/

0

No własnie że nie mam żadnej kablówki, tylko tel naziemną :(

0

Ważne pytanie ! Jest gdzies możliwość wykupienia transmisji el Clasico ? Nie chodzi mi o premium na futbolhd itp bo przy moim necie i z racji że to el clasico to i tak bedzie ścinać ;) Coś w rodzaju ppv, ipla ? Z góry dzięki za odpowiedź, wiecie nie chce mi się ciągnąć dziewczyny na mecz do miasta, wolałbym obejrzec w domu ;) pozdro

0

Andres teraz mi trochę Masche przypomina z tą łysiną :D

0

Jakieś dobre streamy ? poratuje ktoś ?

0

Panowie próbował ktoś konta premium na futbolhd ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?