Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Ja pierdziele ludzie macie jakąś obsesje na punkcie Realu, są najlepsi to dostają nagrody na które zasłużyli.. Komentarzy myślę z 50% jest nie o naszej grupie tylko o tym żeby Real nie wyszedł z grupy ^^ Sam nie trawię np chama Ramosa, ale trzeba przyznać że na nagrodę zasłużył, co ważny mecz to strzela decydujące bramki, kto inny miał niby zostać najlepszym obrońcą ? podobnie zresztą jak napastnikiem i pomocnikiem ;) Co niektórzy mogliby się zastanowić czy są bardziej Cules czy anty fanami białych.. Pozdro i witam po banie za obrazę Bartłomieja xD
7
Mało im 130 baniek ? Co za zachłanność, powaliło ich z tymi cenami, frajerów sobie znaleźli... ( nie no w sumie to znaleźli, bo takich jak u nas geniuszy to ze świecą szukać ^^ )
0
Dybala nigdzie się nie wybiera ;)
0
"Cena za André Gomesa oscyluje w granicach 45 milionów euro. Ta kwota pozwoliłaby Barcelonie odzyskać zainwestowane w zawodnika środki i zwiększyć budżet na kolejne wzmocnienia."
Kolejne wzmocnienia powiadacie ? A nie za dużo ich już ? :D A zwiększenie budżetu i tak nic nie pomoże, jak nie potrafi się negocjować to i 500mln mogą mieć...
2
Nam by pewnie krzyknęli przynajmniej 50...
7
Taki biznes.. Dali dupy że nie dokonali transferów przed odejściem Neymara i tyle, teraz za każdego będą przepłacać
0
Rakitic święta krowa..
0
Albo puszczą za darmo xD
0
Jeśli już Vidal ma koniecznie grać to może niech Valverde faktycznie spróbuje ustawić go na skrzydle, bo na obronie Semedo wygląda dużo solidniej i grzech byłoby go marnować na ławie kolejny mecz ;) Dalej dałbym Busiego Roberto i Denisa, a w ataku to nie mamy wyboru, trzeba grać Paco i Deulo, chyba że Valverde zmieni formację to mogą być niespodzianki.. Sytuacja jest jaka jest, ale ciesze sie ze w koncu zaczyna się liga :) VAMOS BARCA !
2
Stawiam ze to ktoś z rodziny kupił ^^
0
Ktoś wie czy kolejna już ( druga) koszulka Paulinho została sprzedana ? xD
0
Niestety przy obecnych cenach mało.. Dodatkowo wszyscy wiedzą że mogliby przeznaczyć spokojnie 250mln na transfery i chcą nas wydoić, czysty biznes ;)
0
Kupimy, ale nie będzie to ani Cou ani Dembele ;)
0
Najlepiej zeby kibice Barcy ( Ci co są na miejscu oczywiście ) wyszli przed CN z transparentami i symboliczną taczką dla Bartka.. Może przestałby się czuć bezkarnie wobec swoich krętactw i nieudolności zarządzania klubem...
0
125mln płatne z góry, a 87 rozłożone na 5 lat to nieporównywalna różnica, ja myślę że Liverpool puściłby go za taką kwotę, ale wiadomo że nie wyjdą z taką propozycją, co najwyżej kolejny raz się zbłaźnią i zaproponują 90mln eh
2
Zmieniłbym tytuł tego artykułu na " Daily Mirror przedstawia szczegóły żałosnej oferty barcy za coutinho"
1
Nawet Coutinho na zdjęciu się uśmiał, lepiej niech przeprosi klub i wraca do treningów ;)
3
Jak ktoś już niżej pisał, dlaczego nie spróbują z Hazardem ? Ten gość jest wart takich pieniędzy, to świetny technik i z pewnością odciążyłby Leo..
1
To tylko sport więc nie warto czytać, aczkolwiek nasz rząd...Przecież to byłaby jakaś porażka z tym Di marią, kurna ja nawet nie cieszyłbym się gdyby strzelił bramke w naszych barwach :/
0
Dajcie już spokój z tym Coutinho, jakby miał przyjść to już by przyszedł.. Ośmieszamy się tylko.
1
Spokojnie Real kupuje nawet jak ma kompletną kadrę ;) Są tego wady bo potem goście za 80-100mln grzeją ławę, ale dzięki temu mają taka ławkę że kontuzja podstawowych zawodników im nie straszna ;)
0
A skąd wiesz że nie ? Sezon pokaże ;)
0
Jak teraz Paco nie odpali to nie wiem, chyba Roberto będzie grał w ataku... Ktoś wie co z Rafinhą ? ile jeszcze potrwa absencja ?
3
Jak myślicie Asensio może się doczekać owacji jak kiedyś Ronaldinho na Santiago.. ? Gość jest genialny i ma tylko 21 lat... Nie wiem jak Wy ale ja po prostu biłem mu brawo za te budy które nam załadował, obie nie do wyjęcia ;)
1
Paradoksalnie trzeba przyznać że obecnie formacja obronna to nasza najsilniejsza strona... Semedo wygląda obiecująco,Umtiti rośnie na prawdziwego lidera wśród stoperów,Alba jak zawsze robi swoją robotę, żeby jeszcze Pique wrócił do dobrej formy to wyglądałoby to całkiem nieźle ;) Do tego jest jeszcze Digne którego ciężko ocenić bo za mało gra, a w poprzednim sezonie był olewany przez Neymara, oby odpalił i był prawdziwa konkurencją dla Alby ;) Żeby tylko ten nieszczęsny Vidal wrócił do formy sprzed kontuzji z zeszłego sezonu to obrona nie wygląda przecież źle ;) Niestety dalej jest już dramat, Rakitić kompletnie bez formy, Gomes wciąż rozczarowuje, ale może jednak nas zaskoczy ? tylko co ten gość wgl robił wczoraj na skrzydle ? O Ardzie to wgl nie będę się wypowiadał, Rafinha moim zdaniem duży talent, ale wiecznie kontuzjowany, Iniesta trzyma poziom ale to już jego końcówki.. Na razie na plus jedynie Roberto który jak odejdzie to byłby to tak samo wielki błąd jak oddanie Thiago, oby nie.. Busquets miewa wpadki, ale to nasz najpewniejszy punkt w linii pomocy, Denis gra w kratkę ale trzeba dać mu jeszcze szansę na ogranie się.. A atak ? Suarez bez formy i jeszcze kontuzja i zostaje sam Leo który nie da rady tego pociągnąć, nie ma Neya i Suareza to będą go kryć 2-3 zawodnikami eh Deulo pokazał że ze słabszymi drużynami się nada, jednak na ważniejsze mecze chyba nie ten poziom, Paco oby on teraz odpalił w nieobecność Suareza, bo tylko z nim Leo może aktualnie coś pograć w ataku i tylko on nadaje się na 9.
20
Ale ja nie trawię tego chama ramosa...
0
Bawią się z nami, przykro się patrzy.. :( dobrze że chociaż walczą , ale niewiele z tego wychodzi .
1
Wynik dziś dla mnie bez większego znaczenia, chciałbym tylko zobaczyć jak nasza młodzież (Semedo,Umtiti,Digne,Roberto,Denis,Deulofeu,Paco) pokazuje się z dobrej strony w meczu z tak silnym rywalem.. ;) Choć 2-3 z wyżej wymienionych żeby zagrało na prawde dobre zawody to będę zadowolony ;)
0
Zabawne jak po meczu o Puchar Gampera Deulofeu był już mianowany na następce Neymara, a teraz to Denis jest noszony na rękach haha. Ciekawe co będzie jutro...
4
Tego okienka i tak już nic nie uratuje, drużyna już powinna być kompletna, a nowi zawodnicy powinni ogrywać się z zespołem. W niedziele zaczynamy ligę, a leci do nas tylko gość z Chin którego nikt tu nie chce eh