0

Niewielka różnica, i tak by pewnie sprzedali za 2-3 mln ;)

0

Jaki post Leo wstawił ?

14

Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy że ściągnęli go przez jego wartość sportową... Śmierdzi ten transfer z daleka

8

Wiecie co jest przykre ? Że Real bez Ronaldo wcale nie straci dużo na jakości.. Pomyślcie sobie jakby u nas Leo miał nie zagrać 4 kolejki..

0

Neymar 57,1 hahaha :D

0

Kurde byłem przeciwny temu zeby płacić za nich takie pieniądze ( zwłaszcza za Dembele) Ale w obecnej sytuacji chyba powinni rozbić bank i wyciągnąć ich nawet za +100 baniek, w przeciwnym razie leżymy i oglądamy plecy Realu..

1

Powaznie Umtiti ma 60mln ? To tylko czekać aż nam go sprzątną...

2

Wracajac jeszcze do wczorajszego meczu to wytłumaczcie mi jak Ramos po tym co odwalił w finale LM z Cuadrado ma czelność pouczać kogokolwiek w kwestii symulki ? Szczyt hipokryzji !
PS. Wiem że faulu na Suarezie nie było ;)

0

To w jakim miejscu teraz jesteśmy to 100% wina zarządu i ich genialnej polityki transferowej od kilku lat.. Jak zarząd się nie zmieni to przez najbliższe lata będziemy oglądać plecy Realu i dostawać baty co mecz, nasza ławka nie istnieje w przeciwieństwie do naszych rywali, którzy spokojnie mogliby wystawić dwie różne 11 i pewnie i tak by nas ograli.. Mieliśmy świetnego Thiago, swego czasu można było zakontraktować Isco,Asensio i innych młodych perspektywicznych zawodników którzy chcieli do nas przyjsć.. A my tym czasem będąc z ręką w nocniku kupujemy kolejnego 30 latka który za 2-3lata odejdzie za darmo... To jest jakiś dramat :(

1

Kto jak kto, ale że Ramos po tym co odwalił w finale LM z Cuadrado ma czelność pouczać kogokolwiek w kwestii symulki to już szczyt hipokryzji...

0

trzeba sie zalogować w tym playerze..

0

Jakiś sprawdzony Stream ?

7

Panowie chyba jedyne co nam zostało to pierdol.ąć whisky w ten sobotni wieczór... Szkoda słów

1

Już wolałbym żeby grał Munir w podstawie niż ten pajac Di Maria :D

0

Również mam to jeszcze przed sobą, ale mieszkam z Kobietą prawie rok więc co nieco mogę napisać ;) Generalnie nie ma reguły i są różne zwyczaje, ale troche staroświeckie jak dla mnie ( coś jak czekanie z seksem do ślubu xD).. Uważam że zaręczyny bez wcześniejszego wspólnego mieszkania to niepotrzebne ryzyko ;) Mieszkając razem to taki swego rodzaju test :) Choć znam też pary które się zaręczają bez wspólnego mieszkania i powiodło im się, to osobiście bym to odradzał ;)

4

Zaraz jeszcze BvB wyda oficjalny komunikat że Dembele zostaje, a nasza ekspedycja dostanie nagrodę nobla za mistrzowskie negocjacje xD

1

Ciekawe czy i w tym wypadku Mbappe dostanie od kataru hajs za który się wykupi, dzięki czemu psg nie wyda znowu ani centa...Parodia co oni odwalają w tym okienku, niewątpliwie będzie to najbardziej znienawidzony przeze mnie klub, nawet za Real bd trzymał kciuki jak na nich trafią żeby ich poskładali do zera :D

2

Dajmy sobie spokój już z tym Coutinho, uszanujmy stanowisko Liverpoolu ;) Nie lubimy jak nam podkradają zawodników, a zarząd robi teraz to samo.. Nie ten to inny trudno się mówi, złożyli 2 oferty, odrzucono i zamknąłbym temat..

3

Sport powołuje... Koniec czytania ^^

1

OMG Ferrari 170 i kręcą aferę, pewnie dopiero się rozpędzał :P

10

Nie dajmy się tak dymać, nie chcą go puścić za 100 to trudno ;)

0

Busi co strzelił :o

0

Będą jaja jak Deulo wyjdzie z 11 i będzie zastępca Neymara xD

0

Owszem jakąś tam mają, ale grać zaczeli dopiero jak przyszedł Khelaifi, jeśli się mylę to mnie poprawcie ;)

1

Daję głowę,że jak My kupimy Dembele, to Real ściągnie Mbappe :D

0

Dobrą ekipą pewnie będą, ale bez tradycji, przywiązania do klubu,barw.. Przyszedł sobie pan Szejk i myśli że wszystko i wszystkich kupi i będzie najlepszy eh . Jak dla mnie to mogą i ligę mistrzów wygrać, ale takie klubu jak PSG, MC nigdy nie będą budziły mojego uznania ;)

2

Narzekacie na ten news, a komentarzy tu najwięcej ^^

1

Ja znam jednego któremu Bale do pięt nie dorasta w tej kwestii xD

0

Ciekawe ile za niego wyciągną, co prawda w Realu nie błyszczał na miarę swojego talentu, ale skoro rezerwowy poszedł za tyle hajsu to Bale poniżej 100 Perez wyśmieje pewnie :)

12

Ja myślę że już się nim nie interesują bo pewnego Pana nie ma już w klubie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?