Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
trzeba dać pograć słabszym, więc Leo za Neymara ? xD
1
Jeden z najpiękniejszych meczy w życiu ! Takie dni się zapamiętuje :) VeB
0
Macie jakieś dobre promo?
0
Gdzie będzie można obejrzeć nie posiadając kablówki ? Jest jakaś opcja wykupienia samego meczu, coś w stylu PPV bo kiedyś coś czytałem ? Albo orientuje się ktoś czy gdzieś w Bydgoszczy puszczają w pubie ? Z góry dzieki z pomoc, byłem już ustawiony od dawna z kumplem na mecz a teraz się okazało że nie może i tak musze kombinowac ;) VeB
0
Mozna ściągnąć pilkarza wcześniej z wypożyczenia ?
0
Nie ma się co czepiać Neymara Suareza czy nawet Sandro, wszyscy muszą sie cofać do rozgrywania bo pomoc nie istnieje :/ Iniesta tylko coś próbuje ale Busi i Rakitić zawodzą.. Roberto za Rakiete, masche do środka za busiego a na środek Bartra, na lewą Alba i jedziemy :)
0
Ale bieda na ławce, masakra :(
0
Douglas otrzymał zielone światlo ? kiedy ?
1
Oby Sandro odpalił jak Roberto, nie ukrywam że po odejściu Adamy wiążę z nim największe nadzieje na godnego zmiennika MSN
0
Przede wszystkim to Leo nie da się zastąpić.. ;) Ciekawe te propozycje formacji, ja bym też wziął pod uwagę dać Inieste na lewe skrzydło, Ney na prawe, a Luis środek, ale co ja tam bede sie produkował, Lucho na pewno wie co robic :)
0
Ja pieprzę 2 miechy bez Leo :/ oby na gran derbi zdazyl chociaz..
3
Temat o składach, a ja patrze na Neymara i oczom nie wierzę ^^
0
Nie zebym nie mial szacunku do rywala, ale mysle ze Las Palmas ogramy, bez przesady ;) dzisiaj przegraliśmy bo Celta grala rewelacyjnie i z taka gra pewnie kazdy zespól z la liga by poległ.. Co nie zmienia faktu ze mamy dziury w obronie i slaba pomoc :(
0
Ale jaja, Las Palmas prowadzi z Sevilla :D
0
Ja pieprzę.. VAMOS BARCA!!!
0
Ja się zastanawiam, tylko nie wiem czy bede miał z kim bo ja z Bydgoszczy :) Teraz czytam że paszport potrzebny to chyba odpadam jednak :(
0
Tego się obawiałem, masakra :/ Ciekawe jaka teraz będzie alternatywa w ataku i pomocy... W ataku mamy tylko Sandro i Munira, a w pomocy do stycznia nikogo kto mógłby wejść i nie zaniżać poziomu eh
0
macie dobrego linka do Juve vs City ?
0
Tak czułem po meczu z Betisem, że Ronaldo dzisiaj odpali ale nie musiał aż 5 ładować .. :D
1
Ma ktoś link do tej wczorajszej bramki widmo sportingu ?
0
Świetny debiut Pedro ! :) Cieszy
0
Jest jakas polska transmisja meczu Atleti ?
0
Raczej żaden z tych zawodników nie zgodziły się na bycie tylko zmiennikiem.. Dajmy szanse Rafie, Sandro może odpali jak dostanie wiecej szans, szkoda tylko że pozbyliśmy się Traore eh
0
Na tym zdjeciu jakbym widział Leo za młodziaka :) Spore nadzieje z nim wiążę, oby sie tam ograł i wrócił do nas walczyć o podstawe..
0
Dzięki za te 99 bramek i 63 asysty Pedrito :) Troche szkoda ze trafił do Chelsea bo nie przepadam za tym klubem i trenerem,ale lepsze to niz grzanie ławy u nas kolejny sezon.. VeP !
4
3 obrońcami z Bilbao które wpakowało nam 4 bramki w 1 meczu i to na wyjeździe ? Źle by się to skończyło..
1
Mamy zawodników na każdą pozycję, a nie dyspozycja aż 4 obrońców zdaża się bardzo rzadko..
0
Alves wiadomo, Masche środek i któryś z dwójki Verma Bartra musi zagrać na prawej w przypadku braku Alby/Adriano ja to tak widzę..Ewentualnie powołać któregoś z rezerw
0
To byłoby świetne posunięcie :) Pytanie tylko czy Nolito zadowoli się rolą zmiennika ? W Celcie jest kluczowym zawodnikiem a u nas nie pograłby za dużo..
0
bedzie w tym streamie powyzej transmisja z meczu ?