2

trzeba dać pograć słabszym, więc Leo za Neymara ? xD

1

Jeden z najpiękniejszych meczy w życiu ! Takie dni się zapamiętuje :) VeB

0

Macie jakieś dobre promo?

coś w tym stylu najlepiej :) VeB

0

Gdzie będzie można obejrzeć nie posiadając kablówki ? Jest jakaś opcja wykupienia samego meczu, coś w stylu PPV bo kiedyś coś czytałem ? Albo orientuje się ktoś czy gdzieś w Bydgoszczy puszczają w pubie ? Z góry dzieki z pomoc, byłem już ustawiony od dawna z kumplem na mecz a teraz się okazało że nie może i tak musze kombinowac ;) VeB

0

Mozna ściągnąć pilkarza wcześniej z wypożyczenia ?

0

Nie ma się co czepiać Neymara Suareza czy nawet Sandro, wszyscy muszą sie cofać do rozgrywania bo pomoc nie istnieje :/ Iniesta tylko coś próbuje ale Busi i Rakitić zawodzą.. Roberto za Rakiete, masche do środka za busiego a na środek Bartra, na lewą Alba i jedziemy :)

0

Ale bieda na ławce, masakra :(

0

Douglas otrzymał zielone światlo ? kiedy ?

1

Oby Sandro odpalił jak Roberto, nie ukrywam że po odejściu Adamy wiążę z nim największe nadzieje na godnego zmiennika MSN

0

Przede wszystkim to Leo nie da się zastąpić.. ;) Ciekawe te propozycje formacji, ja bym też wziął pod uwagę dać Inieste na lewe skrzydło, Ney na prawe, a Luis środek, ale co ja tam bede sie produkował, Lucho na pewno wie co robic :)

0

Ja pieprzę 2 miechy bez Leo :/ oby na gran derbi zdazyl chociaz..

3

Temat o składach, a ja patrze na Neymara i oczom nie wierzę ^^

0

Nie zebym nie mial szacunku do rywala, ale mysle ze Las Palmas ogramy, bez przesady ;) dzisiaj przegraliśmy bo Celta grala rewelacyjnie i z taka gra pewnie kazdy zespól z la liga by poległ.. Co nie zmienia faktu ze mamy dziury w obronie i slaba pomoc :(

0

Ale jaja, Las Palmas prowadzi z Sevilla :D

0

Ja pieprzę.. VAMOS BARCA!!!

0

Ja się zastanawiam, tylko nie wiem czy bede miał z kim bo ja z Bydgoszczy :) Teraz czytam że paszport potrzebny to chyba odpadam jednak :(

0

Tego się obawiałem, masakra :/ Ciekawe jaka teraz będzie alternatywa w ataku i pomocy... W ataku mamy tylko Sandro i Munira, a w pomocy do stycznia nikogo kto mógłby wejść i nie zaniżać poziomu eh

0

macie dobrego linka do Juve vs City ?

0

Tak czułem po meczu z Betisem, że Ronaldo dzisiaj odpali ale nie musiał aż 5 ładować .. :D

1

Ma ktoś link do tej wczorajszej bramki widmo sportingu ?

0

Świetny debiut Pedro ! :) Cieszy

0

Jest jakas polska transmisja meczu Atleti ?

0

Raczej żaden z tych zawodników nie zgodziły się na bycie tylko zmiennikiem.. Dajmy szanse Rafie, Sandro może odpali jak dostanie wiecej szans, szkoda tylko że pozbyliśmy się Traore eh

0

Na tym zdjeciu jakbym widział Leo za młodziaka :) Spore nadzieje z nim wiążę, oby sie tam ograł i wrócił do nas walczyć o podstawe..

0

Dzięki za te 99 bramek i 63 asysty Pedrito :) Troche szkoda ze trafił do Chelsea bo nie przepadam za tym klubem i trenerem,ale lepsze to niz grzanie ławy u nas kolejny sezon.. VeP !

4

3 obrońcami z Bilbao które wpakowało nam 4 bramki w 1 meczu i to na wyjeździe ? Źle by się to skończyło..

1

Mamy zawodników na każdą pozycję, a nie dyspozycja aż 4 obrońców zdaża się bardzo rzadko..

0

Alves wiadomo, Masche środek i któryś z dwójki Verma Bartra musi zagrać na prawej w przypadku braku Alby/Adriano ja to tak widzę..Ewentualnie powołać któregoś z rezerw

0

To byłoby świetne posunięcie :) Pytanie tylko czy Nolito zadowoli się rolą zmiennika ? W Celcie jest kluczowym zawodnikiem a u nas nie pograłby za dużo..

0

bedzie w tym streamie powyzej transmisja z meczu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?