64

I jak tu lubić tego egoistę Ronaldo ? Kto normalny łapie focha zamiast cieszyć się z dobra zespołu i bramki klubowego kolegi który potrzebował jej zdecydowanie bardziej niż on ? W piłce nożnej liczy się przede wszystkim dobro drużyny, ale widać nie dla wszystkich.. Grunt to strzelić bramkę ligowemu ogórkowi i spinać się jak na scenie kulturystycznej... żenada

1

Będzie dzisiaj bardzo ciężko o stratę punktów realu, wraca Ramos i Modrić do wyjściowego składu.. A więc w obronie myślę będzie dużo solidniej, druga linia też powinna wyglądać lepiej.Ewentualna strata pkt to byłaby już totalna kompromitacja Realu, ale meczyk oczywiście obejrzę z nadzieją na sensację, a jak :D VeB

1

Brak słów na te dziennikarskie hieny.. Przeciętny Kowalski przeczyta tylko tytuł na tych kretyńskich portalach (wp,onet) i jutro będzie rozpowiadał jaki to z niego pirat drogowy eh

7

hahaha tam nawet nie ma miejsca na rozgrzewkę, rezerwowi truchtają po bocznej linii :D

2

Jak zwykle narzekania po 1 średniej połowie, a po 2 będą zachwyty i hurraoptymizm przed GD.. ^^ Najważniejsze że wygrywamy a Leo jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców :)

1

No chyba kpisz, widzę że dla niektórych tylko bramki są wyznacznikiem formy...

1

Kto by pomyślał że po pogromie z Realem, Atletico wyląduje niebawem na 4 miejscu w tabeli...

2

Orientuje się ktoś czy jest transmisja na aliez ? dobrze mi tam śmigało kiedyś, ale nie mogę znaleźć tej transmisji..

0

Mnie sie wydaje że Ney cały czas jest w dobrej formie ale cieżko zeby cała trójka błyszczała jednocześnie w 1 meczu, mam wrażenie że od kiedy Suarez złapał forme to Ney trochę przygasł..

0

Zdecydowanie tak, ciekawe jakby to wyglądało gdyby Neymar zagrał z Suarezem bez Messiego..

0

Cele na dzisiaj:
- 3pkt
- Samodzielne liderowanie w klasyfikacji strzelców Leo
- obiecujący występ i brameczki Neymara i Suareza
- zagrać solidnie i na zero z tyłu

A więc Vamos Barca !
-

0

Owszem świetny zmiennik, ale moim zdaniem marnuje się u nas.. Oczywiście że teraz nie możemy się nikogo pozbyć, miałem na myśli okienko w styczniu 2016 ;) Co do zmienników to mamy na wypożyczeniu Deulofeu i Tello, w juniorach Sandro,Munira, Traore, Dongou ;) Mając taki tercet w ataku, jakikolwiek zmiennik będzie dostawał ochłapy w postaci ostatnich 5-10minut, więc trzymać zawodnika na takim poziomie jak Pedro to w mojej opinii jest troche marnowaniem jego talentu..

0

Powiem szczerze że zaledwie kilka razy widziałem jego grę i niewiele o nim wiem.. Ale jeśli faktycznie jest tak dobry i miałby przejść na Camp Nou to ja widziałbym to tylko w rozliczeniu najlepiej za Pedro. Wtedy nie wyszłoby tak drogo a i Pedro by na tym skorzystał myślę bo troche mi go szkoda że tak mało gra.. Bo wykładanie takiego hajsu za 1 transfer jakoś mi się nie widzi, wyczerpaliśmy już limit Neymarem i Suarezem, nie chciałbym tu drugiego Realu :(

0

Vermaelen nie zagra ? To dopiero niespodzianka..

6

Ten cały Douglas to ma już pozwolenie na grę ?

0

No trzeba przyznać ze Real wczoraj na ogromnym farcie, jak szybko nie wezmą się do roboty i nie zaczną grać jak pod koniec roku to ja ich nie widzę nawet na 2 miejscu w lidzę, a w LM praktycznie każda drużyna która awansuje spuści im srogie lanie.. Gdyby tak trafili na Bayern to chyba pobiliby nasz wynik z nimi z przed 2 sezonów ^^ Tylko cieżko okiem kibica powiedzieć w czym leży problem, czy faktycznie Modrić, Ramos i Rodriguez mają taki wpływ na drużynę ? Czy za bardzo zajechali się na początku sezonu? Ich obrona obecnie to tragedia.. Jeszcze niedawno Varane tak wszystko czyścił z tyłu, Bale to od dobrych 10 spotkań gra kompletny piach.. Potencjał mają ogromny i kolejne transfery moim zdaniem do niczego nie prowadzą, ale znajac Pereza to latem kolejne gwiazdy na Santiago Bernabeu zawitają eh no ale Cóż nas jako cules oczywiście cieszy słaba dyspozycja rywala :) aczkolwiek o GD nie byłbym taki spokojny i nie bujał w obłokach o 6-7 do 0 jak tu co niektórzy ^^ skromne 1-0 wziąłbym w ciemno, aczkolwiek liczę na miłą niespodziankę :)

0

Muszą wygrać 2 bramkami ;)

0

Orientuje się ktoś czy w FA Cup są dwumecze w tej fazie rozgrywek czy jeden ?
Tak apropo jaki wynik dziś typujecie w meczu Arsenal vs ManU ?

0

Kto na początek ? Stawiam na Falcao :D

0

Coś Fantastycznego. Mamy Lidera !! Messi zrównuje się z Ronaldo ! Suarez w kapitalnej formie po raz kolejny zawodnikiem meczu ! Czego chcieć wiecej ? Visca el Barca ! :))

1

TAAAAAAAAK Brawo Atletic ! Jutro wracamy na fotel lidera ! :) VeB

0

Też tak myślę, brakuje im świeżości. Narzekaliśmy na Lucho z rotacjami, a chłop wiedział co robi..

6

Daję 90% szans na karny dla Realu w 2 połowie :D

0

Narazie jest świetnie, Bilbao prowadzi, a Real już pomału nie trzyma ciśnienia :) Muszą stracić pkt dziś !

0

Na prawdę świetne statystyki Neymara, nawet nie 2 sezony, a ma już na koncie prawie tyle samo trafień co Villa i Alexis w barwach Blaugrany :)

5

Real interesuje się każdym :)

0

Niestety tylko ostatnie 20 minut meczu mogłem oglądać , nie minęło 10 minut odkąd włączyłem transmisję, a Szpaku już o Lewym nawija... Ten gość ma jakąś obsesję na jego punkcie.

2

Ney chyba złapał jakiś lekki dołek, 3 mecze bez gola i trochę słabsza dyspozycja.. Jestem jednak przekonany że lada dzień wróci do formy :)

1

Raczej kolejne plotki wyssane z palca, ale skoro ponownie poruszono ten temat to moim zdaniem sprzedaż Pedro za 30mln to jakaś kpina. Może i skuteczność ostatnio szwankuje, ale ciężko mieć rytm meczowy wchodząc na końcówki meczów ;) Wiem że większość z Was już jakiś czas temu skreśliła Pedro, ale jak dla mnie to jest nam bardzo potrzebny, zna nasz styl jak mało kto, świetny technicznie i zasuwa za 2... Jestem przekonany ze na wyspach radziłby sobie równie dobrze co Alexis..
PS.Może mi ktoś wyjaśnić po jaką cholerę ManU kolejny napastnik ?

0

Ale by były jaja jakby Valencia zdobyła Majstra :D Wiem że to mega mało prawdopodobne, ale na chwile obecną to tylko 8pkt do lidera..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?