4

Przyszły weekend zapowiada się bardzo ciekawie. Real jedzie na San Mames, a Atletico czeka chyba jeszcze cięższa przeprawa niż dzisiaj, z Valencią ! Będzie co oglądać :)

7

OMG Nareszcie koniec, ostatnie 15-20 minut to był jakiś horror, całe szczęście że z happy endem ! :) Na derbach to ja chyba zejdę na zawał :D

2

No to Vamos Villareal ! :D Ciężko będzie ale trzeba wierzyć że coś ugrają..

1

Co tam finał LM, Lewego trzeba obejrzeć :D

0

Włączyłem na rozgrzewkę przed Atletico vs Sevilla początek 2 połowy Wolfsburga a tu 3 bramki ^^ 3 gole w 6 minut, to sie nazywa remontada :D

0

Dzięki, już szukałem po necie :) W życiu bym się nie spodziewał meczu na tym kanale

2

Pierwszą rzecz jaką robię po uruchomieniu kompa to przegląd tej strony :)

2

Giroud i Mertesacker dzisiaj bardzo słabo, Ozila zdecydowanie stać na więcej.. Sanchez jak zawsze gryzł murawę ale na niewiele się to zdało, Chamberlain trochę pechowo przy tej 3 straconej bramce, ale przynajmniej biegł do konca w przeciwieństwie do tego 2 metrowego drzewa.. Generalnie Arsenal spokojnie powinien ten mecz przynajmniej zremisować, co najmniej 2 setki Giroud no i ten strzał Welbecka w leżącego niemalże na linii bramki Walcotta to jprd :D Niestety ale nie widzę żadnych szans na remontade Arsenalu w Monaco :(

11

Boże nawet dziś kiedy mecz w TVP 1 muszę się męczyć ze streamami bo mamuśka z siostrą muszą koniecznie jakieś zasrane barwy szczęścia oglądać i zostałem przegłosowany... Całe szczęście 2 połowa już w tv :)

0

Super wynik i bardzo dobra gra w 1 połowie, niewiele brakowało a załatwilibyśmy sprawę awansu w 45 minut... Trochę szkoda tego karnego bo dałby nam większy spokój przed rewanżem, jednak z taką grą o awans jestem spokojny, choć nerwy na pewno będą..

5

"Rozstrzygnięcie dwumeczu: „Zwycięstwo wziąłbym w ciemno."

Lol a kto nie wziąłby zwycięstwa w ciemno ? ^^

0

Faktycznie, mój błąd ;)

0

Ja jestem tylko ciekawy jakim cudem przeszedł testy medyczne ?

0

Jest tu ktoś z Bydgoszczy i wybiera się dziś na mecz do jakiegoś Pubu ? :>

0

Mam do Was prośbę !
Macie jakieś zaufane streamy które nigdy was nie zawodzą ? W zeszłym tygodniu planowałem obejrzeć mecz Chelsea vs PSG i na streamach które zwykle w meczach ligi hiszpanskiej czy angielskiej śmigają bez zarzutów (futbolhd, sportslive) ścinały strasznie :( A jutrzejszy mecz kurna musze obejrzeć bez problemów z transmisją bo inaczej chyba lapka wypieprzę przez okno.. ;) Także jeśli macie jakieś stabilne streamy na słabszego neta, nawet na meczach LM to bardzo bym prosił o podesłanie najlepiej na pw co by nie robić niepotrzebnego spamu tutaj. Z góry dzięki ;)
VeB

0

Dortmund się skończył ? To tylko Twoja opinia ;) Spójrz na tabelę Bundesligi, straty punktowe są bardzo małe a meczy jeszcze sporo.Ja bym ich nie skreślał, tym bardziej że w LM radzą sobie świetnie, Reus wrócił do składu i wygrali 2 ostatnie mecze. A Klopp to bardzo dobry trener :)

0

Z jakiegoś powodu Reus podpisał nowy kontrakt, kto normalny podpisuje nową umowę, majac zamiar odejść w następnym okienku ? Może się odbiją od dna, kto wie ;) A Danilo się wypowiadał w ogóle coś na temat ew. transferu, bo nawet się nie orientuje ? :>

3

Rzygam już tymi newsami o transferach, mamy rok sankcji ! poza tym Reus dopiero co podpisał kontrakt z Borussią, Pogba zdaje się mówił że nigdzie się nie rusza, a jeśli nawet to wątpie żeby zarząd rozbił dla niego bank, bo Juve na pewno tanio go nie puści, a Danilo pewnie Real sprzątnie latem i ot cały plan.. :)

0

Tak swoją drogą to przydałby się jakiś oddzielny temat na mecze LM, nie tylko Barcelony ;)

1

Nie spodziewałem się dzisiaj dużych emocji, jednak jestem trochę rozczarowany tym dzisiejszym meczem.. Schalke ma strasznie słabą kadrę, kontuzja napastnika i wchodzi 19 latek który ledwo zdążył zadebiutować w 1 zespole w Bundeslidze ? No bez jaj.. Odniosłem wrażenie jakby wyszli kompletnie bez planu na ten mecz, z myślą "jakoś to będzie". A co do Realu to nie pokazali nic szczególnego, zrobili swoje ale nie zachwycili, a mecz w Madrycie będzie formalnością.A tak na marginesie to Real w obecnej formie nie ma z Nami czego szukać :)

24

Co to za hejty na Abidala ? Zapomnieliście już jak Go klub potraktował nie przedłużając kontraktu ?

0

Czuje że Leo po 2 porażkach w walce o złotą piłkę pokaże w tym roku że jest absolutnym numerem jeden i rozniesie rywali, włącznie z CR7 :) Niby wszyscy podkreślają, że dobro drużyny jest najważniejsze, ale nie wierze że nie ma w nim tej sportowej złości po przegranej złotej piłce i mundialu..

2

Brak mi przymiotników aby ocenić formę Messiego w tym roku !
Myślę że wszyscy powinniśmy dziękować rodzicom, że urodziliśmy się w czasach, gdzie mamy przywilej oglądania takiego zawodnika i takiej drużyny !
VeB !

9

Chociaż hattricka... ^^

4

Owszem ma spadek formy, co zdarza się najlepszym.. Chyba nikt nie liczył na to że bd cały sezon w takiej formie jak na początku rozgrywek ? Ale pisanie o rzekomej sprzedaży to jak dla mnie jest przegięcie ;)

6

Hahahaha sprzedać Ronaldo, chyba przestaję czytać te poranne przeglądy prasy.. Bliźniacza sytuacja co w Barcy kilka tygodni temu, gazety wtedy sprzedawały Leo do Chelsea ^^ Istna paranoja

0

Znacie jakąś stronkę na której mógłbym obejrzeć obszerny skrót wczorajszego meczu ? Nie tylko same bramki...

0

Chodziło mi o dzisiejszy mecz :D Bo niestety nie bd mnie w domu :(

0

Orientujecie się czy jest jakaś stronka na której bd mógł obejrzeć powtórkę całego meczu jak najszybciej ? :>

1

KOncertowo dzisiaj zagrali ! Messi co piły rozdawał to nie mam pytań.. Alba kolejny genialny mecz. Jedyny mały niedosyt to zmarnowane sytuacje Neymara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?