11

Tylko wypożyczenie i najlepiej do przeciętniaka z La Liga.

0

Jak myślicie, Arsenal kupi Benzeme ? Kanonierzy mają coraz lepszą paczkę, gdyby jeszcze kupili klasową 9 to mogliby sie przełamać wkońu w LM i PL i zdobyś jakiś puchar..

0

Leci dzisiejszy mecz gdzieś w tv ? Domniemam ze nie jestem pierwszy który o to pyta ale dopiero co wrocilem do domu i nie mam sily na przeglądanie po necie.. ;)

1

Wam też znowu zmieniła sie data meczu z wtorku na środę, tak jak w przypadku meczu z LA Galaxy ? Choć w sumie i tak mi to lotto bo niestety nie bede w stanie obejrzeć :(

0

.Zawsze ciężko rozstać się z tak ważnym dla zespołu zawodnikiem, ale w 100% go rozumiem.. W Barcelonie osiągnął wszystko i puki jeszcze kilka dobrych lat gry przed nim to warto spróbować nowych wyzwań :) Visca el Pedro !

0

Wiem niestety trzeba będzie to przeboleć..

0

Kurna no nie moge patrzec na te stroje z poziomymi pasami :/ obyśmy jak najrzadziej w nich grali

2

Zupełnie nie rozumiem dlaczego większość z Was kpi z tej sumy.. Real puścił Higuaina za 37mln, anonimowego Morate za 20mln, a Wy śmiejecie się z 30mln za Pedro ? Moim zdaniem jest to jak najbardziej słuszna cena i za mniej bym nawet nie rozpoczynał rozmów ;)

2

Powiem tak: Można nie lubić egoisty Ronaldo ( sam nie darzę go sympatią) Ale nawet jako cule trzeba przyznać że jego statystyki w Realu są miażdżące.. Mógłbym iść o zakład że w przyszłym sezonie zostanie najlepszym strzelcem Realu i po Leo najskuteczniejszym strzelcem La liga, a ilość meczy w jakich to osiągnie będzie imponująca.. A na koniec żeby nie było za słodko :D Mimo tych statystyk, do naszego Leosia i tak nigdy się poziomem nie zbliży :D VeB

0

Nie, uważam że trzeba mieć trochę dystansu , to tylko kawałek tego utworu i moim zdaniem fajnie przerobiony i w żaden sposób nie obraża Walkera ;) Ale mam świadomość że nie każdemu się to spodoba...

0

Tak myślałem, ale nie śledzę wszystkich komentarzy to wkleiłem ;)

0

Jeśli chodzi Ci o te poziome pasy to niestety oficjalne :/

15

0

Prawda jest taka że prawdziwego geniusza futbolu od bardzo dobrego piłkarza odróżnia to że tylko geniusz rozstrzyga decydujące mecze ;) Można walić ligowemu przeciętniakowi hat-tricki i za to duży szacun,ale czy tak szczerze pamięta ktoś kiedy ostatnio CR w pojedynkę rozstrzygnął jakiś mecz na szczycie ? Bo ja mam tylko przed oczami jego frustrację i pretensję...

2

Jak trwoga to do Boga.. MESSI dzięki że jesteś ! VISCA EL BARCA, VISCA EL MESSI !! T'estimo Barca :)

0

nie tylko Ty :D Ale ja skromne 7 dyszek ;)

0

Panowie jak 1 połowa, niestety nie mogłem obejrzeć ?

0

Daj spokój, wiadomo że Pep to genialny trener i strateg, ale co może wymyślić nie mając kluczowych zawodników ? Ja to widzę tak: Albo sie zabunkrują od początku i beda liczyć na jakas szczczęśliwą kontrę,albo pójdą na wymianę i MSN ich skarci i wtedy sie zabunkrują ;) Absolutnie nie lekcewaze rywala, ale miejmy ta swiadomosc, ze Barca jest w świetnej formie i fizycznej i psychicznej, a Bayern oslabiony i po porazce w lidze ;) Nie srajmy przed Bayernem, to oni mają sie bac nas, a nie odwrotnie..

0

Stówka postawiona na Barcę :) Kurs bez rewelacji, ale przynajmniej będzie dodatkowa wisienka na torcie po dzisiejszym zwycięstwie.. :D

0

A ja Wam powiem że choć nerwy będą to jestem spokojny o wynik ;) Mamy spektakularny atak, gramy u siebie, Bayern nie ma 3 kluczowych zawodników.. Nie ma innej opcji jak victoria :) Ubolewam tylko nad faktem ze mecz bd oglądał dopiero od 30 minuty :( VAMOS BLAUGRANA !

5

Haa Ronaldo na pusta a spinka jakby bramę z 30 metrow w finale walnal, pozdro :D

0

Co to niby znaczy że Real jest najważniejszą drużyną ?

1

Również mam nadzieje że nie będzie litości, marzy mi się rewanż za baty z przed 2 lat.

0

Wiem właśnie, z 1 strony fajne zachowanie z tym karnym, ale z 2 mysle ze powinien jednak sam strzelać w takiej sytuacji..
Atletico teraz troche spuściło z tonu, mają już raczej pewne 3 miejsce i na żadnym innym froncie nie walczą, więc mysle ze nie powinni być tak groźni jak w zeszłym roku na CN, ale kto wie, na takie mecze zawsze się inaczej motywuje. Jeśli Valencia nie da rady to z Atletico podobnie jak rok temu zagramy o mistrzostwo, tyle ze ich w tej walce już nie będzie :)

0

Jasne że 3 pkt są najważniejsze, ale przy pewnym wyniku warto również pomyśleć o indywidualnych osiągnięciach.. Leo tyle dla nas zrobił, fajnie jakby zrobili coś dla niego ;)

0

Wiadomo najważniejsze są drużynowe osiągnięcia, jednak moim zdaniem chłopaki powinni Messiemu pomóc wygrać tytuł Pichichi, zwłaszcza w takich meczach jak dzisiejszy.. Suarezowi czy Neymarowi większej różnicy to nie zrobi czy skonczą sezon z 1 bramką wiecej czy mniej, a Leo chcąc nie chcąc walczy o tytuł i bardzo bym chciał zeby wygrał, zwłaszcza widząc jak Ronaldo się spina na te bramki, zero koleżeństwa i dobra drużyny, byle samemu nastukać ile wlezie..

1

Wszystko przez tą grę w osłabieniu :( Z 1 strony rozumiem że nie chciał ściągać Krychowiaka, ale kurna tak długo grać w osłabieniu z Realem ? :/

0

Hahaha z tym Hitlerem to dowaliles :D

1

Rozniesiemy Bayern, nie ma innej opcji ! Ja wiem ze dziś to tylko Cordoba,ale skoro nawet Porto potrafiło u siebie wygrac 3-1 z Bayernem to co My jestesmy w stanie zrobic z nimi na Camp Nou ? MSN nikt nie zatrzyma ! Vamos Barca, zero litości, za pamietne 7-0 musimy sie odegrać !

7

OMFG ! nie widziałem tej bramki wczesniej, szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?