0

Brak słów...

0

Kurcze liczycie tylko te 222mln za Neymara, a przecież Klub ma jeszcze inne fundusze na transfery.. Myślicie że gdyby nie sprzedaż Neymara to nikogo bysmy nie kupili ? Te 222mln to dodatkowe pieniądze

0

Panowie a co się stało z Vermaelenem bo widzialem wczoraj jakieś komentarze.. To jakiś żart czy gość faktycznie znowu kontuzjowany ?

0

Mam nadzieję że z podpisaniem kontraktu przestaną już pojawiać się tutaj artykuły gdzie Neymar dzisiaj leci,ile to nie będzie zarabiał itd. To już nie jest nasz zawodnik.. Mnie interesuje jeszcze tylko jedno, czy pożegna się jakoś z kibicami, bo chyba by wypadało wysilić się i napisać chociaż jakiś oficjalny list, bo To kim dzisiaj jest to w dużej mierze zasługa Barcelony, również kibiców ;)

0

A Di Maria nie ma czasem klauzuli anty Barca ?

1

Pastore pewnie nic nie miał do gadania ^^

0

Przecież ten transfer jest już na pewno dograny , w przeciwnym razie Ney by się nie żegnal,a Psg nie organizowaloby prezentacji.

1

Płakać ? Chłopie to byłby chyba największy sukces tego zarządu w historii, ale nie nastawiałbym się na to, jak będziemy mieli 220mln za Neymara, to Liverpool za 100 na pewno Coutinho nie puści, o ile wgl puści ;) Ja to stawiam że kupimy Paulinho za 50-60mln ^^

0

Pamiętajcie że mamy jeszcze Leo i Suareza, najlepszego piłkarza i najlepszą 9 świata :) Damy radę a Ney jeszcze zatęskni ;) Muszę przyznać że na początku bardzo chciałem żeby został i nie wyobrażałem sobie jego odejścia, z kolei po tym całym cyrku nie wyobrażałbym sobie gdyby miał zostać, także w mojej opinii jednak dobrze się stało że tak to się kończy ;)

0

Ja się obawiam o tego pajaca Di Marię, bo gra z 11 którą musi przejąć Ney, poza tym może się teraz nie łapać do składu.. Ewentualnie 10 Pastore, nie wyobrażam sobie żeby wziął inny numer..

4

Kogo jak kogo ale Di Marii na pewno nie zaakceptuje, aspekt sportowy to jedna kwestia, ale przede wszystkim nie trawie gościa..

0

Z OSTATNIEJ CHWILI: Neymar nie wziął udziału w dzisiejszym treningu. Piłkarz miał pożegnać się z piłkarzami. Wyjechał raptem po 30 min.

2

Jak zostanie to prawdopodobnie dlatego że bedzie jakiś problem z wpłaceniem klauzuli, bo jeśli chciałby zostać to powiedziałby to już dawno..

0

A TVP ? Kiedyś transmitowało

0

Screen zrobiony :D

0

Oj biedny ten Senior, może niech się do urzędu zarejestruje co by jakąś kuroniówkę dostać...

2

hehe ale Benfica zrobiła Deal :D

1

Widząc ten stos mikrofonów myślałem że się w końcu określił

2

Zgadzam się, ktoś powinien to kontrolować, taka wycena wartości piłkarza.. Pamiętam jak jeszcze niedawno 100mln to była kosmiczna kwota, a tytuły w gazetach transfer 100lecia itp. ( Mowa o Bale i Pogbie) Dzisiaj mysle że znalazłoby się kilkudziesięciu piłkarzy za których klub by wołał +100mln, a za rezerwowych płaci się po 70-80... Idąc tą drogą to za parę lat Dogulas będzie wart 100mln, a za najlepszych będzie się płacić w miliardach, bo przecież Szejków na to stać.

9

Tak mnie pochlonelo to okno transferowe ze śni mi się po nocach :D Ale nie Transfer Neymara, Coutinho czy Dembele, śniło mi się że Arka kupiła Draxlera za 28mln xD

0

Orientuje się ktoś który Trener miał najlepszy start i najdłuższą serię zwycięstw po objęciu posady trenera Barcelony ? Wliczając wszystkie mecze, również towarzystkie i Puchar Gampera ;)

1

Tak, ale wcześniej tez już była o tym mowa bodajże przez inne źródło ;) Ale pewnie ściema bo skąd ktoś może to niby wiedzieć dokładnie jak wyglądają ich kontrakty i różne umowy :D Chyba że źródłem byłby Bartek :D

0

Przecież za 222mln mogą go wykupić , z jakiej paki mieliby dołączyć jeszcze kogoś ?

0

Jak to jest możliwe ?

0

Klauzule są zdaje się tylko w Hiszpanii ;)

3

Oby Vermaelen nie złapał kontuzji xD

17

Przecież dopiero co podpisał umowę, nie zagrał nawet jednego meczu i już przedłużac chcą :D

0

News bez Neymara w tytule :D Wow :D

2

Możemy wjeżdżać tu na Seniora ale trzeba przyznać że to geniusz biznesu , kurna 26 baniek za to że jego syn podpisał kontrakt .. Ja pierdziele w bani mi się to nie mieści

0

Za nic bym go nie chciał , ale myślę że to kolejna bzdura wymyślona tylko dlatego że ma nr 11 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?