Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chociaż właściwie to kot mi porysowal maskę, może jest za Realem ? :D
1
Mam to półtora roku i się nie spotkałem ;) może gdybym parkowal pod blokiem to bym się zastanowił ;)
31
Co prawda to tylko drobiazg, ale pochwalę się a co :) wrzuccie tez jak macie jakieś gadżety na aucie związane z Barca ;) https://zapodaj.net/31245265139dd.jpg.html
0
Hahaha :D faktycznie jest podobieństwo
0
Od początku byłem za transferem Coutinho , ale w rozsądnej cenie, jednak nie dajmy się zwariować, nie róbmy z Barcelony drugiego City,PSG.. Dobrze że go nie kupili za tak wygórowaną cenę ;) Bardzo chciałbym żeby Barcelona stawiała na wychowanków jak za czasów Guardioli bo własnie w tamtym okresie zakochałem się w tym klubie :) Ten sezon będzie należał właśnie do nich ( Deulofeu,Roberto,Denis,Rafinha) Ta 4 musi odpalić w tym sezonie bo bez nich nie damy rady, uważam że Rafinha to bardzo wartościowy zawodnik i grając regularnie jest w stanie dużo wnieść do zespołu i stać się podstawowym graczem ;) To samo Roberto, Denis i Deulo trochę zagadka jak na ten moment widzę w nich pierwszych rezerwowych.. Podsumowując uważam że jeśli Valverde dobrze ich poustawia, ominą nas kontuzję i wszyscy będą w dobrej formie to sezon nie musi być wcale stracony ;) Kupno Semedo oraz Dembele to duże wzmocnienia ( O ile Dembele szybko się zaadaptuje i nie będzie gwiazdorzył ). Na końcu jednak muszę dodać że zarząd jest do wymiany i to nie podlega dyskusji, kto to wgl widział żeby gość który był w zarządzie krętacza Rosella i był jego prawą ręką, rządził klubem.. Jeśli prezydent siedzi za przekręty to tylko głupiec jest w stanie uwierzyć że Bartek jest czysty i nie maczał paluchów w interesach Rosella.. Polityka transferowa poza paroma wyjątkami w ostatnich latach to kpina, kupowanie za 20-30mln doświadczonych wiekowo i niepotrzebnych zawodników, następnie puszczanie ich z kartą w ręku to już stanadard. Młodych perspektywicznych zawodników oddajemy za grosze, a 30 latków którzy sa niepotrzebni i nie chce im się nawet trenować trzymamy w klubie bo dostali taki kontrakty że żaden inny klub nie jest na tyle głupi by płacić im takie pensje jak nasz zarząd... Nie wytrą sobie "mord zdradzieckich" transferem Dembele, jeden dobry ruch wśród tylu kłamstw i przekrętów niewiele zmienia.. Dobrze że to okienko się już skonczyło, czekamy na Dymisję tych panów i na kolejny mecz, VeB !
0
No właśnie chcą i to sporo osob... Eh
0
Już nie kupujmy nikogo, tylko niech dadzą spokój z tym di Maria :(
0
Odszedł nasz crack Douglas i wczoraj kogos do rezerw kupili, no i mamy dwa transfery :D
0
Zostawiając na chwilę temat ostatniego dnia transferów, chce Was zapytać co sądzicie o wiecznie czwartym Arsenalu ? Czy ich jedyny problem to Wenger? Patrząc na skład powinni bić się o mistrzostwo Anglii od paru lat , a ich jedyne trofeum to Puchar Anglii..
0
Mówi się że Liverpool nie chce puścic Coutinho bo dużo stracą, a moim zdaniem świetnie radza sobie bez Cou ( 4:0 z Arsenalem) a wczoraj jeszcze Chamberlain doszedł.. nawet bez Lemarow mają dobrą ekipę ;)
18
Ja mam przeczucie ze transfer Cou jest już dogadany od paru dni, a fichado będzie jutro bo Liverpool nie chce zrobić naszego błędu i chcą zrobić zakupy przed oficjalnym ogłoszeniem transferu Coutinho ;) A Dybala, Di Maria itp to tylko wymysły md i sportu ;)
0
Gdybym mógł to 10 razy zagłosowalbym na nie .. na prawdę chcecie żeby przywdzial nasze barwy ? Ehh
12
Z 10 w Liverpoolu :D
2
Choć to tylko szmatławiec to po transferze Dembele nabrałem nadziei że może jednak z Cou też się uda :) Ahh byłoby pięknie !
0
Z tego co pisali to Arda chyba niezbyt chętny pakować walizki..
0
Białe błota
0
Ona ze mną ogląda bardzo często ;) muszę się odwdzięczyć :D poza tym na boysa mogę iść xD
0
Nie, koło Bydgoszczy ;)
0
Ja pierdziele kolejny mecz ligowy który mnie ominie, dziewczyna mnie wyciąga na gminny festyn ^^
2
Bardzo ciekawie zapowiadają się te ostatnie dni okienka :) Myślę że padnie jeszcze parę rekordów transferowych.. Mbappe, Alexis, może Real coś szykuje ?
15
Tak sobie myślę co musi czuć 20 latek który za taką górę pieniędzy idzie do tak wielkiego klubu grać obok Leo i Suareza :) Oby udźwignął tą presję bo z pewnością jest ogromna
0
A gdyby tak Cou dołożył się do swojego transferu a Barca później mu to jakoś zwróciła ? Jest zdeterminowany żeby do nas dołączyć, a w Liverpoolu jest już raczej spalony,..
1
Z obu po równo ;) Myślę że Cou szybciej odnalazłby się w naszym stylu i dał dużo świeżości w pomocy której potrzebujemy od zaraz.. Dembele może potrzebować więcej czasu do adaptacji, ale jest za to młodszy i jak się sprawdzi to będziemy mieć z niego pociechę przez wiele lat :)
0
Chłopie jakim cudem Dembele miałby jutro zagrać ? :D
0
Dokładnie, Valverde wgl nie daje mu szans puki co..
0
Dlaczego Douglas poza kadrą ? :/
2
Teraz sprzedać Gomesa do Juve i dołożyć do Coutinho !
0
Aż mnie trzęsie jak widzę newsy o tym typie...
0
Ależ długo przyszło nam czekać na takie pozytywne Fichado :) Trzymam kciuki że mu się uda u nas i już nie mogę się doczekać debiutu :)
0
Tak serio bez żartów, oby nie złapał kontuzji.. ! Mam jakiś cień nadziei że coś pogra w tym sezonie