Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Daliby 2 statuetki, innego wyjscia nie ma ;) Ale nie bedzie takiej potrzeby :D
4
Można by pisać długo ale i tak ten komentarz zniknie w gąszczu innych napływających z każdą sekundą więc napisze krótko.. Leo jesteś Wielki !!
0
Może od razu 30-0 ? Ja tam nie pogardzę 2-0, byle 3 pkt zdobyć i bez kontuzji :)
0
To teraz Bayern będzie mial dobra wymówkę po laniu od nas :( mimo ze byloby dużo trudniej to wolalbym żeby zagrali najsilniejszym składem..
3
Leszek Olłowski dziękujemy :D
0
Ja pierdziele co oni dzisiaj graja to ja nie mam pytań :-o 30 minuta i MSN po brameczce i asyście :) masakra
0
Nie rozumiem dlaczego Rakitić znowu na ławie.. Poza tym cieszy MSN w ataku, nie ma lekceważenia rywala, brawo Lucho ! A Bartra i Mathieu to dobrze kojarzę że pierwszy raz razem grają w wyjściowej ?
2
Świetny mecz, taki otwarty i ofensywny futbol chce się oglądać, no i całkiem realna szansa na jakiś remis bo na zwycięstwo Celty ciężko liczyć, za duże luki w obronie
0
Co ta Celta zaczęła to nie mam pytań :O Oby tak dalej
0
Jak schodził to były tez owacje..
9
Taka była walka o Cuadrado, a teraz wchodzi na końcowe minuty...
0
Sędzia w Londynie jeszcze lepszy niż wczoraj u nas... Ewidentna ręka
0
Sluchajcie mam prośbę ! Nie będzie mnie pod netem jutro w czasie losowania, jak bylby ktoś tak dobry i moglby mi napisać esa z wynikiem losowania bylbym wdzieczny... Jeśli jest ktoś taki proszę o kontakt pw to podam numer ;) VeB
2
To Bayer gra w polfinale LM ? Myslalem ze odpadli z Atleti..
0
Bardzo proszę jeśli ktoś posiada STABILNĄ i SPRAWDZONĄ transmisję, może być po Chińsku,Mongolsku, a nawet Cynańsku, byle stream nie ścinał na moim słabym necie.. PS. Futbolhd,sportslive itp obawiam się że mogą mi ścinać na LM
0
Bardzo cieszy mnie fakt, że mamy tak szeroką kadrę w decydującej fazie sezonu :) Prawie każdy zespół grający na kilku frontach boryka się teraz z kontuzjami, a u nas wręcz przeciwnie, jeszcze wraca Verma :)_ Chłopaki w sztabie odwalają kawał dobrej roboty, często niedocenianej przez kibiców...
VeB
0
Jeśli Shakiry nie bedzie na CN, to o Pique jestem spokojny :P
0
Nie sądzę że Atletico się przestraszy i zaparkuje od samego początku ;)
3
Śledziłem ten mecz tylko na fonie w relacji tekstowej. Patrzę 93 minuta i 3-1 dla Realu ale nie pokazało mi się kto strzelił. A w myślach sobie mówie, no nie ma bata ze Ronaldo z kontry na pustą, no dam sb rękę uciąć i co ? Patrze Ronaldo i teraz oglądam powtórkę i faktycznie na pustą haha :D
A tak odnośnie ligi to ja jestem dziwnie spokojny, nam w zasadzie zostało tylko Atletico z silnych rywali, z Espanyolem myślę że sb bez większych kłopotów poradzimy.. A Real musi stracić pkt w którymś z 3 meczów (Celta,Valencia,Sevilla)
0
Ja tam się nie dziwię że chłop się nie może skoncentrować..
:D
0
Ma ktoś sprawdzony link do ManU vs Chelsea ?
5
Pique chyba rozkojarzony przez Shakirę :( Ona nie powinna na mecze przychodzić :D
1
Komentarz usunięty
0
Jakas masakra jak nas cisną :/ Cud ze prowadzimy
1
Choć bardzo bym chciał Isco w Barcelonie, to nie widzę żadnych szans na ten transfer.. Perez za żaden hajs nie puści tak dobrego zawodnika do odwiecznego rywala. Mogli wcześniej myśleć i wyciągnąć go z Malagi, teraz jest już za późno niestety.
5
Pewnie udzieliło mu się zachowanie Alexisa :D Swego czasu pamiętam że Pique też często to robił
1
Widział ktoś trening, na którym Neymar nie miał banana na twarzy ? Mega pozytywny gość :D Widać że w pełni docenia to gdzie się znajduje i z jakimi ikonami futbolu przyszło mu grać :)
0
http://static.fangol.pl/content/1/d/b/1dbc5c71f958b42846e53a55a9eeef35-full.gif Ależ to było genialne :D
0
Ale po co znowu to porownanie do Leo ? Czy nie mozna choć raz podyskutować o Ronaldo bez tej "chorej" rywalizacji z Messim ?
0
Nie chcę znowu jezdzic po Ronaldo bo wystarczajacy pocisk tu dostaje :D Ale moim zdaniem gość przy ostrze grającym i wymagającym przeciwniku po prostu wymięka i tylko szuka fauli...