1

Daliby 2 statuetki, innego wyjscia nie ma ;) Ale nie bedzie takiej potrzeby :D

4

Można by pisać długo ale i tak ten komentarz zniknie w gąszczu innych napływających z każdą sekundą więc napisze krótko.. Leo jesteś Wielki !!

0

Może od razu 30-0 ? Ja tam nie pogardzę 2-0, byle 3 pkt zdobyć i bez kontuzji :)

0

To teraz Bayern będzie mial dobra wymówkę po laniu od nas :( mimo ze byloby dużo trudniej to wolalbym żeby zagrali najsilniejszym składem..

3

Leszek Olłowski dziękujemy :D

0

Ja pierdziele co oni dzisiaj graja to ja nie mam pytań :-o 30 minuta i MSN po brameczce i asyście :) masakra

0

Nie rozumiem dlaczego Rakitić znowu na ławie.. Poza tym cieszy MSN w ataku, nie ma lekceważenia rywala, brawo Lucho ! A Bartra i Mathieu to dobrze kojarzę że pierwszy raz razem grają w wyjściowej ?

2

Świetny mecz, taki otwarty i ofensywny futbol chce się oglądać, no i całkiem realna szansa na jakiś remis bo na zwycięstwo Celty ciężko liczyć, za duże luki w obronie

0

Co ta Celta zaczęła to nie mam pytań :O Oby tak dalej

0

Jak schodził to były tez owacje..

9

Taka była walka o Cuadrado, a teraz wchodzi na końcowe minuty...

0

Sędzia w Londynie jeszcze lepszy niż wczoraj u nas... Ewidentna ręka

0

Sluchajcie mam prośbę ! Nie będzie mnie pod netem jutro w czasie losowania, jak bylby ktoś tak dobry i moglby mi napisać esa z wynikiem losowania bylbym wdzieczny... Jeśli jest ktoś taki proszę o kontakt pw to podam numer ;) VeB

2

To Bayer gra w polfinale LM ? Myslalem ze odpadli z Atleti..

0

Bardzo proszę jeśli ktoś posiada STABILNĄ i SPRAWDZONĄ transmisję, może być po Chińsku,Mongolsku, a nawet Cynańsku, byle stream nie ścinał na moim słabym necie.. PS. Futbolhd,sportslive itp obawiam się że mogą mi ścinać na LM

0

Bardzo cieszy mnie fakt, że mamy tak szeroką kadrę w decydującej fazie sezonu :) Prawie każdy zespół grający na kilku frontach boryka się teraz z kontuzjami, a u nas wręcz przeciwnie, jeszcze wraca Verma :)_ Chłopaki w sztabie odwalają kawał dobrej roboty, często niedocenianej przez kibiców...
VeB

0

Jeśli Shakiry nie bedzie na CN, to o Pique jestem spokojny :P

0

Nie sądzę że Atletico się przestraszy i zaparkuje od samego początku ;)

3

Śledziłem ten mecz tylko na fonie w relacji tekstowej. Patrzę 93 minuta i 3-1 dla Realu ale nie pokazało mi się kto strzelił. A w myślach sobie mówie, no nie ma bata ze Ronaldo z kontry na pustą, no dam sb rękę uciąć i co ? Patrze Ronaldo i teraz oglądam powtórkę i faktycznie na pustą haha :D
A tak odnośnie ligi to ja jestem dziwnie spokojny, nam w zasadzie zostało tylko Atletico z silnych rywali, z Espanyolem myślę że sb bez większych kłopotów poradzimy.. A Real musi stracić pkt w którymś z 3 meczów (Celta,Valencia,Sevilla)

0

Ja tam się nie dziwię że chłop się nie może skoncentrować..
:D

0

Ma ktoś sprawdzony link do ManU vs Chelsea ?

5

Pique chyba rozkojarzony przez Shakirę :( Ona nie powinna na mecze przychodzić :D

1

Komentarz usunięty

0

Jakas masakra jak nas cisną :/ Cud ze prowadzimy

1

Choć bardzo bym chciał Isco w Barcelonie, to nie widzę żadnych szans na ten transfer.. Perez za żaden hajs nie puści tak dobrego zawodnika do odwiecznego rywala. Mogli wcześniej myśleć i wyciągnąć go z Malagi, teraz jest już za późno niestety.

5

Pewnie udzieliło mu się zachowanie Alexisa :D Swego czasu pamiętam że Pique też często to robił

1

Widział ktoś trening, na którym Neymar nie miał banana na twarzy ? Mega pozytywny gość :D Widać że w pełni docenia to gdzie się znajduje i z jakimi ikonami futbolu przyszło mu grać :)

0

0

Ale po co znowu to porownanie do Leo ? Czy nie mozna choć raz podyskutować o Ronaldo bez tej "chorej" rywalizacji z Messim ?

0

Nie chcę znowu jezdzic po Ronaldo bo wystarczajacy pocisk tu dostaje :D Ale moim zdaniem gość przy ostrze grającym i wymagającym przeciwniku po prostu wymięka i tylko szuka fauli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?