Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak z innej beczki, wiadomo już co Leo sobie wydziarał ? :D
0
Chłopie to są tylko 4 pkt a do końca sezonu bodajże 17 kolejek !! Tu sie jeszcze wszystko może przetasować
0
Dopiero wróciłem do domu, Panowie jak mecz realu ? jest nadzieja na remis czy jednostronne widowisko ?
0
No to teraz Atleti kolejny raz musi ograć Real i zostanie 1 punkcik :) A może Sevilla pokusi się o jakiś remis, ahh byłoby pięknie :D
0
Nie ma się co martwić, gole przyjdą z czasem.. Cieszy ogromna ambicja Urugwajczyka, ta sportowa złość już niedługo zaowocuje :)
0
właśnie tam większość meczu obejrzałem, ale jakieś dziwne ścięcia mam co jakiś czas.. ale dzięki ;)
0
Macie jakąś stabilną transmisję na słabszego neta ? Nie wiem co jest, ale wszystko mi dziś tnie..
0
Bielecki dziś 2 ćwierćfinały rozgrywa :D
0
Zapowiada się świetny mecz, taki przedwczesny finał. Jeśli dziś wyeliminujemy Atletico to będziemy zdecydowanym faworytem do wygrania CdR ! VeB
0
Nie powiedziane że Montoya i Alves odejdą, poza tym jest jeszcze Bartra który grał już na prawej stronie ;) A transfer Douglasa to jak dla mnie zbyt grubymi nićmi szyte.. Nie uwierzę że ściagneli go ze względu na wartość sportową. Może i się ogra tak jak piszesz, ale bardzo w to wątpię..
4
Ja Douglasa wolałbym już nie oglądać..
3
Hahaha co ten typ bierze, prędzej Wawrzyniak przejdzie do Barcy niż Messi do Realu..
0
Jak Wy możecie oglądać na tym TVP ? Jak usłyszałem że to jakiś typ z wp.pl to od razu przeniosłem sie na hiszpańską :) A co do meczu to całkiem fajnie chłopaki poklepali z przodu ostatnie minuty.
0
Messi wielokrotnie powtarzał że nigdzie sie nie wybiera, co najwyżej do Argentyny przed końcem kariery, ale pismaki i tak wiedzą swoje...
0
Ja już od jakiegoś czasu wiadomości na Polsacie i TVN nie oglądam.. Manipulacja i nic więcej ;) A tak z ciekawości to co takiego pokazali ?
0
Tak, w Maladze na ławce...
0
Po co Realowi De Gea ? Casillas znowu będzie 2 bramkarzem ? Bo nie wierzę że De Gea zgodzi się być rezerwowym.. A gdzie w tym wszystkim Navas ? bezsensu
0
Ja tam jestem nadal pod wrażeniem Atletico.. W pól rezerwowym składem zdecydowanie ograło wczoraj Real, wygrywając 3 kolejne derby z Realem z rzędu ! Co ten Simeone zrobił z tym klubem.. Coś czuje ze możemy dostać niezłe baty w niedziele.
0
Pierw trener, teraz dyrektor sportowy, może prezydenta też zastąpi jak Bartomeu wyleci ? Czy ten człowiek ma jakiekolwiek kwalifikacje na to stanowisko i pojęcie o rynku?
0
Tak trochę zbaczając z tematu to mimo wszystko chciałbym żebyśmy przegrali te 2 najbliższe spotkania, wtedy na bank poleci LE, a rządy Bartomeu w jeszcze szybszym tempie będą zbliżać się ku końcowi :) Bo w przypadku wygranej sprawa pewnie ucichnie a zarząd i "trener" dalej beda udawać ze wszystko jest Ok i sami od koryta nie odejdą ;/ Ten sezon raczej jest już stracony, za duży burdel tu panuje, taka atmosfera musi się odbić również na zawodnikach :( Atletico i Real to poukładane zespoły i sądzę że to one rozegrają decydującą walkę o majstra w lidze, nie wspominam już o LM..
0
Myślę że wielu jest "fanów" Barcy którzy oglądają mecze tylko dla Leo ;) Nie ma w tym nic złego, poza tym że nie powinni nazywać się kibicami Barcelony ! Sam oglądam wszystkie mecze Arsenalu od przejścia Alexisa i nie nazywam się fanem Kanonierów..
3
Prawdziwi by zostali :)
0
Dajcie spokój, nie róbmy tu drugiego wp.pl :/ A tak swoją drogą wyobrażacie sobie jak drastycznie spadłaby liczba fanów Barcy a wzrosła Chelsea po takim transferze ? :D
0
Niewiele to wnosi do naszej sytuacji, tym bardziej ze mamy zakaz transferowy, ale dobre i to na początek :)
0
Do dupy z takim trenerem i zarządem.. Jeśli cokolwiek w tym sezonie wygramy to będzie tylko i wyłącznie zasługa zawodników.Wiem że sie powtarzam, ale niech mi ktoś wytłumaczy jak przy zdrowych zmysłach można sprzedać Cesca i Alexisa zeby kupić Suareza ? jprd
0
Dokładnie. Jak już podniesie sie z ławki to coś tam mruczy pod nosem i siada z powrotem..
1
Przypomina mi się 1 połowa meczu z Almerią.. Oby skończyło się tak jak wtedy ! Munir od razu na ławe a najlepiej od razu do 2 składu, a Suarezowi snickersa niech ktoś da bo więcej gwiazdorzy i macha łapami niż gra puki co.
0
Zarówno Suarez jak i Ibrahimowić to moim skromnym zdaniem transfery zupełnie niepotrzebne. Mieliśmy Eto i Alexisa :) Nam nie jest potrzebny kolejny transfer tylko zmiana zarządu bo obecny to banda nieudaczników..
1
Nie ma co płakać, damy radę, mamy obiecujących zawodników w rezerwach! Widzę w komentarzach wielu zazdrości Realowi dużych transferów.. Na prawdę chcielibyście iść w ślady Realu i co okno ściągać najdroższych piłkarzy ? Filozofia Barcy zawsze opierała się głównie na wychowankach to dzięki nim byliśmy i nadal jesteśmy jedną z najlepszych ekip. I właśnie za to ja i myślę wielu z was pokochało ten klub. Trzeba tylko dawać szansę młodym a na pewno się odwdzięczą bo potencjał w rezerwach mamy spory..
2
Widzieliście co piszą na WP ? Że Barca rzekomo chce donieść na Atletico i Real do CAS w przypadku negatywnego wyroku :/ Piepr*one pismaki powołując się na szmatławce oczerniają klub wiadomościami wyssanymi z palca eh Mam wrażenie ze od jakiegoś czasu już media chcą zbesztać Barcę w oczach mało zorientowanych kibiców.. Ciągłe afery i zmyślone konflikty.Nikt nie mógł nam dorównać sportowo to próbują innych sposobów, w koncu ile może wygrywać 1 drużyna no nie ?