Damian1899
Dołączył/a: listopad 2013
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiem czy tak dobrze sobie radzi, ostatnie minuty to było oblężenie bramki Casillasa i mało brakowało żeby coś wpadło
0
Ronaldo i Bale w końcówce zamiast pomóc i się cofnąć gdy Atleti było w gazie to stali jak święte krowy z przodu i czekali na piłkę... ICh powrót nie obowiązuje ?
7
Ronaldo dziś gra ? Pytam poważnie oglądam od 15 minut i go nie widziałem
0
Błagam niech ktoś da jakąś stabilną transmisję bo ja już powoli tracę cierpliwość :/
0
Kurna tam to mają warunki ^^ Nie dziwie się że Ney co chwila banan na twarzy, bycie w takim miejscu i trenowanie z taką drużyną spełnienie marzeń :) U nas za dzieciaka w wiekszosci szkółek "trener" podzielił na drużyny, rzucił piłkę i grajta... Ewentualnie rzuty wolne albo karne od święta eh teraz to na pewno lepiej wygląda, ale i tak polskie szkółki piłkarskie się chowają przy np. Hiszpańskich, nie mówię tu o la masii bo to inna liga ale o przeciętnych szkołach ;) Wczoraj gadałem z kumplem co chodzi już parę lat na piłkę to się dowiedziałem że przed treningiem się nie rozciagają, a po treningu nie ma nawet rozbiegania ^^
0
Świetny pomysł, już dawno powinni coś takiego zorganizować :) Obie 11 robią mega wrażenie :D
0
Hm no dzięki, coś więcej już wiem, a wiadomo ile kosztuje sam bilet na mecz z Sociedad no i ewentualnie ten LM? :> I co ile mniej więcej są organizowane takie wyjazdy ? Bo na ten niestety nie dam rady ze względu na robotę, ale w przyszłości na pewno bym się pisał..
0
Zna ktoś więcej szczegółów wyjazdu na mecz z Sociedad ? Lub był na podobnym i może napisać coś wiecej niż w tym newsie ?
0
Nie wypaliłby, Ibra i Cr maja za duże ego...
0
A DiMaria w ManU wchodzi na końcówki :D
0
Mimo ograniczonego zaufania i sympatii do Lucho to trzeba przyznać że jest dobrym trenerem, ale niektóre jego decyzje są kompletnie nielogiczne. Mam tylko nadzieję że opamięta sie i nie bd robił takich jaj w decydujących meczach.. Kto wie czy gdyby nie ta zmiana w sobote to nie byłoby teraz 4pkt nad Realem...
0
A po kiego Vermaelen miałby być powołany ? Nawet jeśli dostałby pozwolenie na grę, to po tak długiej przerwie wystawianie go w tak ważnym meczu na chociażby 10 minut byłoby głupotą.. Jak już dostanie zielone swiatło to dać mu parę minut z Getafe, Cordobą czy Deportivo i tyle na ten sezon.
0
Komentarz usunięty
0
To jest taka mentalność narodu, tego nie zmienisz ;) Nie będę się tutaj spinał bo uważam że oboje są w wybornej formie, ale ciekawe jakby statystyki wyglądały gdyby Ronaldo musiał odwalać robotę za pomocników a nie dostawał tyle piłek na nos...
0
Całkiem w szyku te dresiki :)
0
Wątpię zeby było szkodliwe, z tego co na razie wyczytałem to wychodzi na to ze zdrowsze od kawy i przede wszystkim bez kofeiny
0
Chodziło mi raczej o użytkowników tego forum którzy osobiście mieli styczność ;)
0
Pił/pije ktoś z was tą yerba mate ? pytam o taką oryginalną, a nie podróbę ;) Zaciekawiło mnie to jako zamiennik kawy, jak ktoś miał z nia styczność to może się podzielić odczuciami :D
0
Statystyki robią wrażenie, ale każda passa kiedyś musi zostać przerwana :D
0
O ile to wiarygodna informacja to trudno, skoro mu nie odpowiada to niech sobie podziękują za wszystko i powodzenia w dalszej karierze.. Choć będzie to dla nas spore osłabienie w naszej sytuacji, w przypadku (odpukać) kontuzji Montoyi z kim zostaniemy na prawej obronie ? Adriano ? Douglas ? ewentualnie Bartra ale chyba jest zbyt wolny na tą pozycję eh
PS. Dla tych którzy twierdzą ze Ronaldo wczoraj symulował.. Ludzie Wy macie na prawdę jakąś obsesję na jego punkcie, co jak co ale akurat w tamtej sytuacji faul był ewidentny i nie wiem czym się kierujecie twierdząc inaczej ;)
0
Co tam tyle kartek sie posypalo w 52-53min ? Czyzby Real sie gotowal juz ?
0
Faktycznie ta walka o tytuł Pichichi jest trochę nierównomierna, Leo co chwile musi sie cofać i rozgrywać piłki za nieudolną pomoc... Będę na prawdę pełen podziwu jeśli Messi zdobędzie to trofeum w tym sezonie, ale nie to jest najważniejsze ;) Niech nawet CR bierze sobie te trofeum a Barca zgarnie potrójną koronę i wszyscy zadowoleni :D
1
W decydującej fazie sezonu nie dostanie dużo minut, zwłaszcza że defensywa dobrze się ostatnio prezentuje :) W tym sezonie już nam nie pomoże, parę minut w lidze gdy wynik bd bezpieczny i przygotowywać go na przyszły sezon to IMO najlepsza opcja.. Oby bez kontuzji :)
0
Pasjonująca będzie w tym sezonie walka o tytuł pichichi.. Oby Leo jutro coś odrobił :)
0
Dobrze że Busi tym razem bardziej nie przyaktorzył, to by były dopiero jaja jakby padł na murawę po ciosie kępą trawy haha :D
1
Co jak co ale ta czerwona kartka to był epic xD
0
Nareszcie powrót La Liga :) 2 tygodnie a dłużyło sie strasznie :D Łatwo nie będzie, ale 3pkt obowiązkowo dzisiaj do wywiezienia ! Vamos !
0
Pff i właśnie tyle warte są te wszystkie szmatławce...
0
Rafinha i Rakitić grają dopiero 1 sezon w podstawowym składzie, a system gry Barcy jest bardzo trudny więc nie oczekiwałbym od razu jakichś kosmicznych statystyk ;)
6
Jak myślicie co Ancelotti zrobi z Isco po powrocie Jamesa ? Dla mnie Isco to aktualnie jeden z liderów białych i szkoda byłoby go na ławce, ale ktoś usiąść będzie musiał, a wątpię że będzie to James lub Bale. Trudna sytuacja, ale tak to jest jak sie kupuje milion zawodników na te same pozycje...