DamianWST
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2011
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
richman95
czytanie ze zrozumieniem sie klania to sa bramki rowniez z rozgrywek europejskich i to wlasnie w tych rozgrywkach Messi napykał najwiecej...
wiec swoja teorie musisz porzucic bo jest nieprawidlowa
0
szulcek
o to ze newsy sa na sile szukane takie w ktorych Ronaldo ma byc dalekooo w tyle.. a jak sie juz podaje klasyfikacje goli to fanie by bylo gdyby zostala podana ilosc spotkan rozegranych przez zawodnika.
0
Na sile szukanie newsu by dalej wychwalac Leo i pokazywac ze Ronaldo na tej stronce to "ci**a"
Dlaczego nie dodacie newsu z bramek/asyst w lidze? tylko jakiś smieszne zestawienie... szkoda ze nie podaliscie ile spotkan rozegral Messi a ile Ronaldo..
0
Najmniej groźny jest ten co najwięcej szczeka (alves)
Byłbym za zbanowanie tych dzieciakow i wprowadzeniem przy rejestracji selekcje, zdjecie dowodu z podpisem i osobista fotografia wtedy moze poziom komentarzy wzrosnie
0
natall11
a po Tobie widac kto nie jest kibicem tylko zakompleksionym dzieciakiem
0
Robertfrbdg
No i co ze w finale strzeli to nie znaczy ze jest w tym aspekcie lepszy od Cr dyskusja nie ma sensu banda zaslepionych dzieciakow ktorzy maja klapke na oczach pt messi
0
high-low
o takich wlasnie mowie jak Ty,(gra głową) mowia to trenerzy jak i pilkarze ktorzy wiedza na pewno lepiej niz Ty .. do tego trzeba byc niedorozwinietym by twierdzic ze messi gra lepiej glowa od Ronaldo to tak jakbys twierdzil ze ronalod ma lepszy balns ciala niz argentynczyk wiec sie nie osmieszaj
0
reventon
tez uwazam ze jest lepszy... ale robi sie z niego boga nie wiadomo jakiego formatu co jest dla mnie smieszne.
Do tego pisanie ze we wszystkim jest najlepszy.. ludzie.. porownujac do samego CR na 1 wejscie przegrywa w sila/petarda/glowa/slabsza noga/predkosc maksymalna wiec po co takie gadanie.
Stworzyla sie na prawde religia "messi" w ktorej nie ma kibicow tylko fanatycy ktorzy znaja tylko 1 pilkarza...
Troche ogarniecia ludzie
0
Ehh dalej dzieci komentuja ale widze tez duzo komentarzy ogarnietych KIBICOW ktorzy nie znaja tylko jednego nazwiska(Messi) ostatnio Messi zaczal kreowac jakas nowa religie w ktorej szeregi wstepuja zaslepieni fanatycy ktorzy linczuja kazdego kto podwazy lub umiejszy Messiego w jakims aspekcie... To jest chore!!! ogarnijcie sie
reventon
Tak masz racje Messi jest lepszy od Ronaldo w kazdym aspekcie zadowolony? a teraz odpusc i idz dalej grac w Tibie...
0
poeticus
Dlaczego?? Na tamte czasy Ci gracze byli ponad innymi i zasługuja by tak teraz o nich mowic.
To samo mozny by powiedziec o Messim nie przesadzajmy... bo widze nowa religia sie tworzy.
Co tez mnie rozbawilo w ostatnim spotkaniu Barca - Santos Messi przyjmuje pilke komentator pieje z zachwytu ahh ohhh jak on to zrobil jest bogiem... Thiago lub Iniesta popisze sie jakas sztuczka lub genialnym przyjeciem 0 komentarza.. daje do myslenia.
ahh te mas-media
0
Nie wiem czy to ze wzgledu na swieta czy co ale co niektore osoby maja cos nie tak pod kopuła..
Ronaldo out? to kto za niego no kto? koles zdobyl zlotego buta pobil historyczny rekord bramek w lidze pozbawil Barcelone potrojnej korony i on ma byc poza 11? ludzie wy sie leczcie bo wy nie jestecie kibice... Najlepiej dac cala 11 Barcelony, Takich klapek na oczach nigdy nie widzialem.. to wina tych sukcesow... przydaloby sie w Barcelonie pare lat bez trofeow i by ubylo tych niedojrzalych dzieciakow nie znajacych sie na pilce
0
Mi sie wydaje ze Neymar i tak wyladuje w Madrycie.. ze wzgledu na kwote jaka santos sobie zyczy... watpie by barca wylozyla 50-60mln za tego mlodzienca a prezydent santosu to chciwy koles ktory nie bedzie patrzyl na to ze Neymar chce do Barcy i odda go za 20-30mln.
Lecz jesli rosell wylozy kolo 60baniek to juz Barca i Platini beda musieli sobie darowac teksty ze Real szasta kasa i przeplaca zawodnikow.
0
rafał20
widzisz tylko to co chcesz widziec...
a ja widze pod "prawie" kazdym artykułem przedstawiajacym wyzszosc Barcy na Realem zdjecie ktora podkresla poziom osoby ktora je dodala
0
tiaaamo
nie kumasz to nie komentuj
0
Nie spotkałem sie jeszcze na realmadrid.pl z takimi zdjeciami jak u was..
Głupszym sie ustepuje a nie odpowiada tym samym.. to tylko nakreca karuzele
0
prezes93?
A co CI nie pasuje ze ktos prawde powie?? jest i przystojny bogaty do tego gra dobrze w pilke bo bez powodu nie jest uzawany za 2 gracza na swiecie.
A ze w GD sie spalil to co zaraz jest gorszy od Bojana? Nie zapominaj ze rok temu to on pozbawil was potrojne korony.. do tego nei Krystyna tylko Cristiano. nikt tu nie rzuca na messiego hormon wiec ogarnij.
Nagle Neymar jest dla Ciebie grzecznym chlopcem bo zostal wstawiony news ze chce do Barcy??
ehhh
0
Ta strona schodzi na psy jak i realmadrid.pl tu juz nie ma pasji do klubu jest okazywanie nienawisci do rywala... Polakom odbija..
A te newsy chyba tez dodaje jakis niedojrzaly czlowiek... po co wrzuca sie takie zdjecia? By napedzac ta szczeniacka karuzele czy moze kompleks?? Zamiast jak na mistrzow przystalo pokazywac klae i szacunek to widze zawisc i jeden cel umiejszyc i zniszczyc wszystko co jest zwiazane z odwiecznym rywalem. Szkoda gadac... namnozyło sie multum dziedziakow ktorzy przybyli tu wraz z sukcesami i zamiast uczyc ich szacunku to jest nauczanie nienawisci spowodowanej ciaglym byciem w cieniu druzyny z madrytu w niedalekiej przeszlosci..
Real i Barca maja najgorszych kibicow na swiecie... nie idzie leca biale chusteczki idzie leci nasienie na fotel taka prawda panowie... radze sie nad tym zastanowic.
0
takie zdjecia jak to tylko obrazaja przeciwnika... Ale widocznie musicie je wstawiac by 15 latki mialy radoche.... w koncu to oni napedzaja stronke
0
Ehhh i znowu to samo...
Nie sadzicie ze troche za bardzo co niektorzy wraz z autorem sie podniecaja ze tak powiem?
"O ile porównania te, w przypadku Barçy są uzasadnione, to w stosunku do Realu nie mają one żadnego – póki co – pokrycia. Pozostają zabiegiem marketingowym, propagandą mającą przykryć lata bez sukcesów, usprawiedliwieniem budowy zespołu kosztem 300 mln euro."
to jest najlepsze... a czemu bo autor tak sadzi? Zespol z Barcelony wcale nie jest zbudowany z mniejszych pieniedzy. Lecz trzeba jak sie tylko da "pocisnąć" krolewskich.
Real mial szanse wygrac... to co zrobil Ronaldo w 2xsytuacjach 100% to szkoda gadac.. Gracze z madrytu przegrali mecz w glowach... Barca grala swoje jest mocniejsza psychicznie Real sie zadusil. Skoro Ronaldo marnuje sytuacje jakie normalnie by wykorzystal z zamknietymi oczami to chyba jest cos na rzeczy. Gol na 2-1 to przypadek nie blad indywidualny tylko szczescie..
Nie chce sie tu zalic ze Real przegral.. bo przegral na wlasne zyczenie, Barca zasluzyla na 3pkt. Lecz co niektorzy zbyt sie podniecaja.. tylko pytanie czym? ze przeciwnik "dal du*y"?
Co do pilkarzy to to co robil iniesta to klasa swiatowa... ten gracz jest fenomenalny tak jak i Xavi to jest najwieksza bron Barcy nie Messi oni...
Bez napinki kibice fcb wyrazilem tylko swoje zdanie... pozdrawiam
0
Artykuł troche przesadzony i skoloryzowany.. lecz nie powiem na wysokim poziomie i dobrze sie go czyta.
"Mourinho nie jestes najlepszy" - dlaczego bo przegrał z Barcelona ponownie? a moze to pilkarze przegrali nie on? Widac ze gracze realu maja bloka w GD nie potrafia nawet dokladnie podac ani strzelic 100sytuacji, nawet jak valdez odwalil blad to prawie to spartaczyli..
To nie wina Mourinho to wina pilkarzy! on juz stworzyl 2 zespoly z niczego ktore podbily europe i premiership. Wiec ocenianie Mourinho na miejscu autora bym se darował.
Co do spotkania Real nie został rozniesiony Real zagrał otwarcie lecz to nie byl ten Real.. bramka na 1-1 reakcja obrony zalosna na 2-1 nie oszukujmy sie szczescie nic wiecej tak jak 1gol dla realu, sytuacja na 3-1 ronaldo piepszy cos czego sie nie da spiepszyc i totalna olewka ze strony reszty zamiast przycisnac barce dali skontrowac... Ramos przegrywa pojedynek glowkowy... szkoda gadac obronca tej klasy nie powienien pozwolic fabregasowi strzelic.. Real przegral na wlasne zyczenia... problem tkwi w ich glowach, Barcelona jest pod tym wzgledem doskonala... moze dlatego ze sie przyzwyczaila do gry o duza stawke..Gdyby zamiast Ronaldo gral higuain a zamiast ozila kaka to wydaje mi sie ze lepiej by to funkcjonowalo...
nic trudno kolejna porazka.. ale panowie to jest Real bedzie rzucal tyle razy rekawice az mu sie uda:) w koncu nadejdzie ten dzien czy to bedzie w kwietniu niewiadomo.. kiedys na pewno:)
Pozdrawiam
0
cule#6
Kolego zacytuj mi... narazie napisales slowa ktore z moich ust tzn palców nie padły...Wiec pytam po raz enty o co Ci chodzi????
rejestracja jest dla wszystkich, a jestem tu od dawien dawna.
0
Szymek2202
Chłopie jesli admin jest obiektywny to bana juz wylapales. smieciem to jest... a zreszta nie bede sie znizal zyj sobie jak zyjesz:)
PS: długo pisałes
0
Lionel0MessiRMKat
szukałem takiej stronki juz w zeszlo roczne GD bez skutku :/
0
cule6#
O co Ci człowieku chodzi pijesz do mnie bez powodu, nawolywalem tylko Twoich "kolegow" do tego by nauczyli sie pokory i szacunku, a nie wygrzebywali smieci z ostatnich lat. zacytuj mi to co Cie ruszylo no slucham
krzysiek
Realu, lecz nie napinam sie o to co bylo jak barcelona92 czy osobniki do ktorych kierowalem post pare pieter nizej.
0
krzysiek
nie jestem kibicem Barcelony
0
cule#6
Nastepny chce zaistniec..
Nie napisalem ani jednego zlego slowa na Barce, nawoluje tylko do tego aby kibice sie szanowali o co Ci chodzi?? pierw poczytaj komentarze potem sie wypowiadaj.
0
szymek2202
widze to po twoich komentarzach.. komentarzach niedowartosciowanego czlowieka ktory wbija na portal by sie wyzyc, wywalic swoje zale do madrytu, nie pisza vamos bo wstyd przynosisz Barca zasługuje na bardziej wartosciowych kibiciow , maloletni napinacze ;(
0
kosikRM
ale po co to po co ta bezsensowna dyskusja? ona do niczego nie prowadzi wszystko zostalo juz dawno powiedziane. Robi sie nie potrzebna spina nic wiecej . News dotyczy dzisiejszego GD nie zeszlorocznego
0
szymek2202 tytan999
Brawo dzieciaki , po waszych komentarzach widac ze przybyliscie wraz ze zwyciestwami dumy kataloni, zero szacunku zero pokory... czasami widac komu rodzice poswiecaja wiecej czasu a kto wychowuje sie w ciemnych kontach betonowego miasta...
0
barcelona92
i po co to? po co sie spinasz? jak ja nie cierpie takich "młodzików" ktorym hormony do glowy odbijaja przez brak dziewczyny.
Zamiast wypowiedziec sie po meczu to szuka w komentarzach najmniejszego szczegolu by sie doczepic i pojechac madryt, wyzalic sie jaki to on byl zly. Czlowieku to co bylo sie nie liczy nie zyj przeszloscia bo realowcy tez nia moga zyc a maja ja bardziej kolorowa. Liczy sie to co teraz a nie to co bylo.
Bo obydwa zespoły daly tyle samo zła w zeszlorocznych gran derby.
Co do meczu mysle ze moze pasc wysoki wynik remisowy gdzies z 3-3 lub z lekkim wskazaniem na real 3-2, 4-3
Pzdr