DamianWST
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2011
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko Messi Messi i Messi...
0
n20
a skad Ty to mozesz wiedziec znasz go? jak mnei tacy ludzie denerwuja znaja kogos tylko z mediow i mysla ze wiedza jakie on podejmie kroki...
0
piotrekfcb72
zniszczony to jestes Ty pewnie przez trudna sytuacje rodzinna w dziecinstwie wynika to z Twojej nienawisci do klubu i ludzi ktorych nawet nie znasz. To idzie leczyc grubo bym sie zastanowil na Twoim miejscu.
0
pete
zwisa mi ronaldo tak samo jak twoj Messi. chodzi o pewna sprawiedliwosc... holender dal wiecej druzynie wtedy pociagnal zarowno inter jak i repre na szczyt lecz to Leo musial dostac jego nagrode bo jest modny wsrod nastolatkow taka jest prawda..
0
widze gimnazjum pewna tego ze Leo pilke dostanie :) ostatnio przyznawanie tej nagrody jest troche smieszne i dostaja ja gracze ktorych nie stawialo sie w roli faworyta... oby Messi nie mial tym razem podobnej miny jak za czasow otrzymania pilki holendra tylko ze teraz ta mina moze byc wyrazem negatywnego zaskoczenia ze pileczki nie bedzie ;)
0
Kibice Barcelony sa zaslepieni...
xavi niczym nie zasluzyl na pierwsza piatke wepchniety do niej jak swego czasu Kaka... liczy sie sezon nie caloksztalt kariery. Przez takie anomalie ZP traci na wartosci zawsze sa jakies skandale zastanawiajace jest tylko to ze zawsze wiaza one sie z Barca... to ukradziona pilka holendrowi to teraz Xavi w 1 piatce...
0
Xavi za zeszly sezon?? no bez jaj... to juz nie jest ten sam Xavi.. latka robia swoje a 4 miejsce dla niego zamiast kapitana reprezentacji ktory ratowal dupe na euro to jest skandal... bramkarzy sie juz nie docenia. docenia sie tych ktorych sie lubi ta nagroda jest gowno warta
0
0
juliancarax
Ty na prawde sie zachowujesz jakbys mial 13lat czlowieku nie wiem czy Ty slepy jestes czy tego nie widzisz... zarty na poziomie gimnazjady i kompleks Ronaldo zakotwiczony gleboko w baniaku... to jest problem i powinienes cos z tym zrobic...
0
Pires10
Nie wiem na jakiej podstawie wrzucasz do listy gerarda a pimjasz Jese... trzeba byc niezle zapatrzonym w Barcelone troche luzu
0
zawsze rozliczal osie z goli jak w oglach juz wielki Leo nie wygrywa to trzeba szukac dziury w calym i na sile asysty sie narzuca... szkoda ze ktos kto pisal te pierdoly nie pomyslal o tym ze oni graja na innych pozycjach i maja inne zadania.. Messi rozgrywa wiec asyst jest wiecej... lecz wy dalej tego nie pojmiecie... czekam na moment w ktorym Ronaldo jakims cudem dogoni Messiego w asystach to wtedy pewnie w padania bedziecie sie bawic by na sile pokazac wyzszosc jednego nad drugim... zal nic wiecej
0
a gdzie villa?.. na pewno dalby wiecej niz alexis...
0
jaki xavi ogarnijcie sie troche... Messi albo Ronaldo i kazdy ogarniety to wie wiec dyskusja nie potrzebna
dla tych ktorzy sie spinaja ze nie ma Barcy w zestawieniu... a niby dlaczego ma byc? bo jest fajna? nie wygrala nic prestizowego wiec jej nie ma byli lepsi.
0
Messi i strzaly z dystansu... jak mozna go porownywac do Ronaldo w tym aspekcie albo gra glowa... kogos chyba ponioslo..
0
Na tej stronie Messi jest swiety i kazdy hejt w strone jego osoby jest odbierany jako atak i na momencie wyznawcy Messiego skacza do gardeł...
Uznac go za najlepszego pilkarza w histori?? kogos powalilo chyba... Maradonie to on moze NA RAZIE buty czyscic. Niech pociagnie Argentyne do MŚ wtedy mozemy pogadac... w Barcelonie latwo sie gra, gra tam od dziecka. WYzwaniem jest dla niego Argentyna jesli jest tym najlepszym niech to udowodni i pociagnie reprezentacje.
Barbaryan
" CR7 zdobył La Ligę i był drugim strzelcem rozgrywek, na euro zagrał w zasadzie przeciętnie ( proszę o dogłębną janalizę jego gry) natomiast Messi popił wszelkie rekordy"
Widze ze klapki na oczach z napisem Messi sprawiaja ze co zrobi Ronaldo jest na sile umniejszane.. na Euro zagral przecietnie? co ja sie bede produkowal kibic Barcy widocznie ma waskie pole widzenia ktora patrzy tylko na bordowo...
Pitinho#10,
Nie posiusiaj sie z nerwow mały.
0
piachuFCB
o niedopatrzenie biedaku.. lepszy taki niz dwoch typkow obsciskujacych sie smierdzi mi to troche gejoza.
Juliancarax
Widze Twoje zycie to Messi rowneiz polecam poszukac drugiej polowka ktora moze zastapi Ci Messiego... bo tak byc zafascynowanym jakims kolesiem ktorego sie nie zna to troche chore..
0
juliancarax
komentarz na poziomie gimnazjum.. to sie popłacze... dojrzalosci troche koles bo ciezko z tym u Ciebie.. za bardzo sie zawsze podjarasz jak Leo gola wpakuje.. wtedy sie masturbujesz w komentach
0
szkoda ze na dzien dzisiejszy 60% kibicow Barcelony to sa kibice Messiego nie klubu smutne :(
0
nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:) rekord roku w bramkach hahaha narazie to messi w tym sezonie ma bramek dwadziescia iles a liczy sie sezon nie rok bo wy tak se mowicie by na sile rekordu szuakc
0
Juz tak sie nie jarajcie w takim klubie jak Barca nie jest trudno o multum bramek do tego dochodzi ten respekt u przeciwnikow i kazda pilka walona na Leo wiec te gole nie sa jakims wielkim ewenementem...
0
Klub jednego piłkarza :)
0
film maja hahah druzyna z łątka aktorow i symulantow hahahhahahaha
Niech go wrzuca w obieg :) rozpetaja wojne ktora dobrze sie nie skonczy Barca jak poczula ze Real to juz nie jest chlopiec do bicia i kibicowanie Barcelonie powoli przestaje byc modne widze asy z reakawa wyciaga :)
Jesli film wycieknie powstanie film kontrujacy ktory zamarze te 14 czy iles tam pucharow i pokaze oblicze w jakim zostaly one zdobyte ;)
0
0
c.de.f.b
co to Twoj chlopak ze adwokata potrzebuje? jak cos Ciebie nie dotyczy to sie nie wpier...
0
juliancarax
widze w gimnazjum demotywatory sa modne ;)
0
Taths
typowy komentarz obrazonego nastolatka ktory mysli ze tak jak on mowi tak jest. Ze Ty tak uwazasz nie znaczy ze kazdy wiec komentarz ponizej pewnego poziomu
0
ngif
z deszka nie czaje o co Ci chodzi w ostatnim zdaniu... przeciez Leo w sezonie w ktorym wyrgal LaLiga dostal pileczke mimo iz mial mnie jbramek od Cristiano.. teraz sytuacja jest podobna Ronaldo mniej bramek za to ma LL..
Juz pomijam temat zlotej pilki bo w tym aspekcie kazdy z nas ma swojego faworyta dla mnie Ronaldo ktory nalogowo ostatnio strzela bramki najlepszej waszym zdaniem druzynie swiata , Ty pewnie Messiego ktory asystuje rozgrywa itp.
Nie zgodze sie co do tego ze akcja Realu wyglada tak ze Xabi Di Maria i Ronaldo wykancza.. pokazales wlasnie swoja niewiedze nic wiecej.. Wiecej ostatnich podan do Ronaldo ma Ozil i Benzema niz Angel... lecz o czym my bedziemy rozmawiac.. Real gra inaczej nie bedzie gral jak Barca pojmij to sytuacji w ktorych Ronaldo doklada noge jest tak duzo jak w przypadku Messiego lecz cos Ci nie pozwala chyba tego dostrzec.
Ty probujesz mi narzucic ze to Leo jest ten lepszy a ja staram sie powiedziec ze nie ma sensu ich porownywac tak jak nie ma sensu porownywac Barcy do Realu... dlaczego tak trudno to pojac ;/ to sa zupelnie 2 inne swiaty ktore na dzien dzisiejszy sa na tym samym poziomie. Ronaldo ma inna pozycje wez sobie to uswiadom to innym typ zawodnika niz Messi. Co wcale nie znaczy ze gorszy! To wylanianie najlepszego jest bez sensu...
0
krajana
Ja pier... jacy wy jestescie zaslepieni to jest masakra.
"Ronaldo to wyborowy strzelec ale nic po za tym nie pokazuje" Wiesz co Ty piszesz? nie bez powody miliony mlodych chlopakow wzoruja sie na Ronaldo. Cris jest inny niz Messi to tak jak porównac czarny kolor do bialego, lecz dla takich jak Ty jest Leo i nic wiecej.. co robi Leo to cudowne i zaden inny pilkarz nie ma prawa sie do tego zblizyc bo inaczej dla sezonowcow jest słaby.
Ronaldo ma inna role na boisku niz Messi niech to pojma nastolatkowie z tej stronki. Messi ma pomagac w rozgrywaniu stad tyle tych asyst Ronaldo to egzekutor ma pile to ma ja wpakowac do bramki od asyst w Realu sa inni. Lecz wy porownujecie wlasnymi kategoriami bo wy wiecie najlepiej.
Dla mnie ta cala szopka jest chora... jak mozna porownywac pilkarzy z roznych pozycji i ocenic tego najlepszego na swiecie.. to jest bez sensu.
Co do tych reprezentacji nikt nie bedzie pamietal dobrych spotkac przeciwko ogorkom.. niech pokaze klase na MS wtedy bedzie mozna tak mowic narazie bym radzil sie z tym wstrzymac. Zarowno Ronaldo jak i Messi nie graja w reprezentacji Hiszpani ktora ma ZESPOL tylko w reprezentacji bez obrony i reprezentacji ktora nie potrafi grac z gorszymi od siebie.
Porownania Messi Ronaldo sa dziecinne.. sa to inni zawodnicy inne pozycje inne style wszystko inne. Lecz kazdy z nich w tym co robi jest najlepszy.
0
kolejny news wyszukany w ktorym ktos mowi ze Messi fajny...
Sidw92
Ze strzelil kilka bramek glowa i prawa noga nie znaczy ze to jego dobra strona ba twierdze nawet ze to jego zla strona i o kompletnsci nie ma co na sile mowic.
0
Mnie dziwi jedno... sezonowcy twierdza ze jak barca przegra z Realem to tylko dlatego ze nie byla w formie nie weszla w mecz jak Real przegra to Barca rozklepala pozamiatala... widze wiekszosc kibicow Barcelony zyje mala przeszloscia przytaczajac manite i 6 pucharów w jednym sezonie... ludzie to preszlosc na dzien dzisiejszy te dwa zespoly sa rozne ale rowne!! kazda osoba znajac sie troszke na pilce to zauwazy. Nie tworzcie kryteriow oceny bo nei ma cie do tego prawa albo porownujemy cala historie albo dzien dzisiejszy.. a na dzien dzisiejszy jest remis... sezonowcy moga plakac szlochac ale taka prawda