0

Lionel0MessiRMKat
nie rozumiem jednego, Messi jak jest caly mecz niewidoczny i pod koniec strzeli bramke na wage zwyciestwa jest uznawany za Boga, a jak to zrobi Cris to fuks fart itp..
Ludzie jaj uz pisalem mozna Ronaldo nie lubic ale bez przesadyzmu, jeden i drugi ma wady nie tylko Ronaldo, zamiast cieszyc sie z faktu ze 2 najlepszych indywidualnie graczy na swiecie gra w tej samej lidze to jest nagonka jednych na jednego drugich na drugiego.

0

zdrowyrozsadek
ogladam wszystkie mecze realu i nie mow taki bzdur ze gole kolegow go nie obchodza bo razem z nimi sie cieszy, co do zmiany to jest znaczaca i kazdy OBIEKTYWNY osobnik ogladajacy teraz jego gre to potwierdzi gra dla druzyny , kazdy ma inny charakter. Co do tego ze messi ma wiekszy talent do gry soe zgodze skoro taka mala istotka tak napiernicza w pilke kopana cos w tym jest to dar od boga, Ronaldo zapracowal na to sam i nalezy mu sie szacunek, malo kto ma taka ambicje i chec zwyciestwa jak on.
Mozna kogos lubic lub nie lubic ale to nie upowaznia do piepszenia bzdet typu ze bez niego druzyna jest lepsza itp.
Messi jest z deszka faworyzowany ze wzgledu na jego postawe , ktora jest ze tak powiem bardziej grzeczna. Sluchanie gadania jak to messi pieknie strzelil z glowki w finale z MU, a jak to ronaldo fuksiarsko w PH to zostawiam bez komentarza. identyczne gole ale to messi ah oh... panowie obiektywizm to wazna i ceniona rzecz...

0

santana
Jaka nienawisc chlopaku bije od Ciebie w strone Ronaldo...
Człowieku Ty jestes az tak zaslepiony czy kompleks Crisa w Tobie tkwi? to tak jakbys palna ze Barca jest lepsza bez Messiego wez ogarnij, obydwoje sie czasami sepia, a CR to juz nie ta sama osoba co kiedys , tylko niektore osoby dalej opisuja go przez latke jaka mu sie przypiela w MU i na poczatku przygody w madrycie, mozesz go nienawidzic ale on sie zmienil lecz Twoj baniak tego nie pojmie. pisac ze zespol jest lepszy bez jednego z dwoch najlepszych graczy na swiecie to... a zreszta Ty i tak zaraz napiszesz swoje.
Elo pzdr dla normalnych

0

dobry261
zarówno Real dostanie slabiakow jak i Barca... bo z kim oni maja niby w tym sezonie rywalizowac jak reszta jest daleko za murzynami

0

Armandi
Idac Twoim tokiem myslenia.. wywołam napinke będe fajny.

Wenger ameryki nie odkrył.. fajnie by było gdyby draminka w fazie pucharowej tak sie ulozyla ze oba hiszpanskie giganty mialy by mozliwosc spotkania sie w finale :) Co jest bardzo prawdopodobne patrzac na reszte europy ktora wyraznie odstaje od wymienionej wczesniej dwojki

0

Scunad
to nie przestawaj ja ogranicze sie do ignorowania Twojej osoby pozdrawiam:)

0

Scunad
Koleś jak Ty sie spinasz wez wyluzuj bo przez takich jak Ty tworzy sie taka napieta sytuacja miedzy realowcami a barcelonczykami, nie potrafisz porozmawiac w cywilizowany sposob to pisalem Ci juz nie komentuj.

0

Carlosss
Bo Real wtedy był zbieraniną $;)
Teraz widzę progres w DRUŻYNIE królewskich bo tak teraz można ich nazwać, i liczę że pokażą to w sobote w ofensywnym starciu najlepszych obecnie drużyn na swiecie

0

Słuchaj że ty nie rozumiesz przesłania nie moje wina, wyraziłem swoje zdanie i jak coś Ci nie pasi po prostu nie komentuj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, bo ja nie będę Ci tłumaczył każdego zdania jak jakiejś blondynce.

0

Scunad
Że mimo iż przeciwnicy wchodzili w nich w podobny sposób jak dzisiaj nie padali jak rażeni piorunem, tylko do końca starali się utrzymać na nogach.

0

Scunad
czytanie ze zrozumieniem sie klania,

"w calej wypowiedzi chcesz powiedziec ze tamta barca byla lepsza bo ich nie faulowali, i jeszcze to podkreslanie jaki to jestes ponad wszystkich innych"

dobre he,he.he

0

Scunad
Po co ta napinka? Do tego Ty wiesz lepiej co chciałem napisac szacun koles za taka zdolnosc.

0

stwierdzenie*

0

Nobek
trafny nick:)
Dziwne jest pytanie że wtedy Real był inny... ktoś tu zapomina że Barca też była inna... Roni dał jej blask nawet ja kibic Realu od 2000 roku specjalnie włączałem mecze Barcy by oglądać popisy Roniego i Eto, to była magia.
Lecz wraz z jego odejściem Barca się zmieniła przyszli zawodnicy przemądrzali typu pique/alves/busi/villa taka wymiana na gorsze modele, barca straciła szacunek który dzieki Ronaldinho i reszcie starej paki zyskała. Poprzez pychę i stracenie męstwa, pamiętam że w latach 2005-2007 nikt nie był wstanie nawet faulem powalić piłkarzy tamtejszej Barcy stąpali mocno na nogach jak na mężczyzn przystało nie kładli się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem... panowie taka prawda. Niby wyniki lepsze ale szacunek maleje. Moim zdaniem nie ma nawet co porównywać Ronaldinho do Messiego ten 1 to geniusz taki jak Ronaldo(brazylia)/Zidan lecz nastoletnim fanom tego nie przegadasz, będą gadali że to Messi jest najlepszy lub Cristiano bo oni "szczelają i szczelają.. najwięcej szczelają"
Drugiego takiego jaki Ronaldinho już nigdy nie będzie...
Pzdr dla kumatych

0

Wygraja:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?