0

bymearon
Widze male pojecie masz.. nagroda jest glownie za zeszly sezon za najwazniejsza face w ktorej messi przegral z portugalczykiem. Co z tego ze teraz nawalil sobie w lidze hiszpanskiej tyle bramek? czy one cos dadza okaze sie w maju. Przy wojnie o najwazniejsze trofea messi zawiodl...

0

bymearon
tak wymien jeszcze paru graczy Barcelony bo tylko oni maja klase... jacy wy jestescie powaleni masakra macie wszystko najlepsze wszystkich najlepszych Barca Barca Barca ehhh szkoda slow

0

jak nie rozumiecie to widocznie rekord mylera was zaslepil...
o ZP w 80% decyduje okres Styczen-Czerwiec... lecz dla was licza sie gole gooole :)
bramki ktore nic nie dały zadnego pucharu jak narazie.
Ronaldo ma Majstra zatopienie Barcelony i dobry wystep na euro Messi nie ma nic oprocz goli.. dlatego sie nie zdziwcie jesli zwyciesca Zp nie bedzie "bogiem"

0

m17essi,
gdyby nie sedziowie bylby komplet zwyciestw? Wez sie koles zastanow nad soba... w meczu z Realem sedzia nie odebral Barcelonie zwyciestwa tylko bylo za malo argumentow na wygrana.
Moze z Celtikiem tez sedzia przeszkodzil... zal mi takiej gimnazjady...

0

Juz nie koloryzujcie wypowiedzi innych trenerow... Ferguson nie powiedzial ze Messi jest najlepszy tylko ze miedzy nim a Ronaldo nie ma zadnej roznicy i ze sa na tym samym poziomie... ehh szkoda slow

0

http://www.sadistic.pl/barcelona-holywood-actors-vt159012.htm Messi szczegolnie torpeduje w kolo 5min

0

0

0

Kamil689
jestem na tej stronie duzo duzo dluzej niz Ty ci*to... ehhh

0

TheNekro94
W pupie* mam kryske wiec cos Ci pocisk nie wyszedl :) W takim zespole jak Barca po tylu latach zgrania tym samym trzonem ten wynik nie robi jakiegos wielkiego wrazenia doliczajac to ze kazda pile wala na niego bo reszta kopnac dobrze nie potrafi to tym bardziej

0

Messi nie poboli rekordu na sile rozdmuchane to jest... Niemiec zdobyl tyle bramek przy mniejszej ilosci spotkan duzo mniejszej wiec ten rekord jest gow... warty

0

0

Nie ma zespolu jest tylko Messi... wracaj Ronaldinho :( te czasy... kolektyw....

0

tylko Messi i Messi... juz nerwicy idzie dostac keidys taki wielki kolektyw dzisiaj zespol jednego pilkarza to jest masakra. to juz nie jest ta magiczna Barcelona..

0

Deulofeu ma klauzule 10mln więc Barcelona nie ma nic do gadania.

0

Ci co ryczeli i przesadzaja zali mi was ludzie... nie macie innych własnych problemow na glowie?? Troche ogaru to juz nie jest kibicowanie BARCELONIE tylko fobia.

0

TheBrylu
tak samo wy mozecie se wsadzis statystyki Leo :) ze niby ma wiecej goli to jest lepszy... lecz to Ronaldo w zeszlym sezonie w waznych meczach zrobil wiecej wiec ZP dla Messiego? za gole haha puste staty jak to sie tu mowi...

0

fllaczek
a co Ty wyskakujesz z statami w tym sezonie gdzie jeden prawie nie gral... luknij staty od przyjscia Kaki do Realu a zobaczysz ze Iniesta wypada przy nim słabo zarówno jesli chodzi o gole jak i asysty do tegio Kaka gral o wiele ale to wiele mniej min niz hiszpan.
Nie mowie ze Kaka jest lepszy od hiszpana po prostu stwierdzam fakt ze ten koles z ktorego co niektore osoby sie smieja ma lepsze staty niz ten ktory moze siegnac po zlota pilke.

0

fllanczek
ten Kaka ktory tak bardzo Cie mecze... ma lepsze statystyki niz Iniesta a gra duuuzo duuzo mniej... :)

0

rademenes
chciales byc fajny i myslales ze mnie masz.. oj przykro mi.. :) dobrze wiem o co mu chodzilo

0

fllaczek
a kto wtedy jest rezerwowym Xavi? Iniesta? Baszkłets?

0

filaczek
szoda ze nie wymieniles takich zawodnikow jak Ibra
"czykryński" villa manscherano adriano affelay alba song.. tez by sie niezla sumka pojawila. Kaka to taki sam nie wypal co Ibra...

0

rademenes
raul chcial grac wiec odszedl. W Realu bylby tylko rezerwa czego nie chcial... lecz Ty wiesz najlepiej :) fama ala Barcelońska.
Barca wali takim szacunkiem ze hoho.. biedny Ronaldinho zrobil dla niej najwiecej a wylecial jak piesio

0

juz tak nie beczcie szczegolnie Ty hen
CO z tego ze ma wiecej asyst niz polowa real co mnie to... fakt jest taki ze nie jest podstawowym zawodnikiem ani w Barcelonie ani w reprezentacji.. co powinniscie dobrze wiedziec.

rademens
a Barca to polowe skladu skad ma? znalazła i ile wiem to tez kupila i to za nie mala kase.

0

rademenes
ile wydalisice? ledwo 100mln na 5lat? wez sie powies...

Hen
Za Pique to samo.. juz nie bede wspominał fabregasa za ktorego mozna wolac taka kwote haha.. najdrozsza rezerwa swiata... drugi Kaka

0

Faulu nie bylo... zakochani napalency niech sie ogarna...
Messi w sumie sam sobie jest winien mecz o pietruszke lecz on musi grac bo Ronaldo wczoraj strzelil... mogl sobie darowac i odpoczac... A tak teraz jakies nadludzkie sily moim zdaniem nie pozwola mu przebic rekordu wspomnicie moje slowa.
Oczywiscie powrotu do zdrowia.. czlowiek uczy sie na bledach.

0

piłka nozna to sport zespolowy wystarczy ze Leo da pupy w Lm w najwazniejszej fazie i nikt nie bedzie o nim pameital:) rekordzik to taki smaczek

0

szczyt powalenia.... wielki problem o jedna bramke gdzie Leo nie ma sobie rownych w itym sezonie jesli chodzi o gole.. to juz jest cos z baniakiem.. nie tylko Leo jest w Barcelonie... wszystko kreci sie w okol niego kiedys wielki zespol teraz Messomania... szkoda slow

0

kazda seria sie konczy dzis mozna wygrywac po 8-0 a jutro 1-0 w plecy wcale sie nie zdziwie jesli betis pkt urwie a potem atletico.. ktore nie zagra tak jak z realem tylko wyciagnie wnioski... im bardziej jest kolorowo tym blizej konca

0

bixmix
co wyprawia? raczej cały zespół wyprawia on tylko na tym korzysta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?