DamianWST
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2011
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FCbarcaGOL
ZP pilka to nie nagroda dla najbadziej wporzodku... moze byc gnojem na boisku chodzi o kunszt pilkarski prace na boisku trofea i bramki a nie jakis wybor najfajniejszego. Messi tez ma swoje odkopy jak kopanie w kibicow na stadionie wiec mogles to sobie darowac.
Do tego srednia 2 goli na mecz? Boze co za ludzie liczyc srednia sie naucz potem wypowiadaj.
0
pete
jakeis zaburzenia emocjonalne ze musisz innym "w gacie zagladac"?
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HFoGoMVgbP8 polecam wypowiedz trenera Realu o ZP i o Ronaldo z polskimi napisami... nawet fana barcelony ten krotki wywiad zainteresuje i moze przyjzy na oczy
0
kaska
rownie dobrze moge napisac ze MS to kilka spotkan i z motywacja i skupieniem jednego z najlepszych na swiecie nie powinno byc problemow. A jednak byl bo nie pomogl reprezentacji...
Dobrze wiadomo ze pilka to gra zespolowa nie mozna wymagac od kogos cudow jesli reszta daje d... nie da sie.
A wiadomo ze w wyscigu o ZP liczy sie bardziej okres styczen-czerwiec bo wtedy sie zdobywa najwazniejsze puchary nie poczatek nowego sezonu.. jest on mniej wazny bo wszystko moze sie jeszcze zdarzyc a bramki beda tylko suchymi statystykami
0
kaska
hejtem teraz moze zasmierdzi ale sluchaj
Jakis koles na dole napisal ze na MS Messiego nie mozna obwiniac ze Argentyna odpadla bo caly zespol gral zle... a co Ronaldo mozna obwiniac ? Cały Real gra dno tylko Ronaldo cos tam daje... sie zdecydujcie... swoich bronicie rekami i nogami a innych czepiacie sie o kazdy szczegół
0
Dinio
W pełni sie zgadzam z tym co napisałeś... Niektórzy sa po prostu nieuczciwi jesli nie widza nikogo oprocz Messiego.. fajnie strzela multum bramek ale trzeba tez docenic innych ktorzy wcale mnie nie zrobili! Taki Sneijder nie mial maszynki o nazwie Barcelona.
Nawołuje ludzie troche luzu bo niektórzy dostali bzika na punkcie Argentyńczyka... sa też inni którcyh sie nie docenia taki Iniesta Xavi a wy tylko Messi messi litości
0
karol_ziemba
Lekcje do 12 miałeś czy na waksach jesteś?
0
Midast
I to jest komentarz na prawdziwym poziomie szacun koleś.
Nie ma w nim żadnego objawu gimbazy typu - piłke dostanie Messi bo jest najlepszym Bogiem w historii albo piłkę dostanie Ronaldo bo szczela z daleka.
Moim skromnym zdaniem zaskoczymy się na dzisiejszej gali coś tak czuję i żeby czarnym koniem nie okazał się czasem Iniesta
0
moze rewanz by byl lecz Barca go nie moze wykupic poniewaz madryt ma klauzule :)
0
konrados1231
Real ma opcje pierwokupu myslisz ze by na to pozwolil? do tego carvajal jest kibicem bialych...
0
lolek10
Plus niesluzna bramka messiego z karniaka ktorego nie bylo :0
Jak juz wypominamy to wszystko :)
0
Meczyl sie bo grał rezerwową obroną bez PEPE RAMOSA I MARCELO do tego w 10-ciu od 6min ;)
0
121 bramek wydaje mi sie niezagrozone... druga czesc sezonu jest trudniejsza a dwie idealne czesci sie badzmy szczerzy nie zdarzaja..
Do tego dochodzi fakt oszczedzania sie na najwazniejsze spotkania w LM i fakt ze spadkowiecze beda bronic sie rekami i nogami przed strefa spadkowa... Takie sa tylko moje przypuszczenia a co sie wydarzy sie okaze
0
pete
Juz po Twoim avatarze widze ze nie dojdziemy do zgodności...
Dziwi mnie to ze ma sie pretensje do Portugalczyka za obecna sytuacje ze nie blyszczy... przeciez jak cala druzyna gra lipe to jak on ma sam cos zrobic skoro nie ma z kim akcji dobrze rozegrac.. uwierz ogladam wszytskie mecze realu jak i Barcelony i widze roznice taka ze w madrycie polowa ma presing w dupie Ronaldo dostaje szalu bo nie ma z kim grac... Barca w rundzie wiosennej nie byla tak słaba jako druzyna jak jest teraz Real.
A sam Ronaldo i tak ma bardzo dobre statystyki w lidze gdyby nie chora jazda Leo wynik 14goli bylby bardzo dobry do tego krol strzelcow Lm w grupie smierci... po prostu uwazam ze Ronaldo nie gra az tak zle przy takim a nie innym wkladzie druzyny jak to sie mowi...
Pilka poleci do Leo rekord to przypieczetowal.
0
xyzq
Nie rozumiem jednego jak mozna byc tak nieobiektywnym rozumiem kibicuje sie jednemu drugiego sie nie trawi lecz jak mozna pisac swoj komentarz w sposob taki ze lize sie tylek jednemu a drugiego sie umniejsza tylko i wylacznie dla tego ze Twoje ego nie pozwala przyjac Ci do wiadomosci pewnych spraw...
Do tego ze Ronaldo (krystyna gimbaza mowi) nie potrafi pociagnac zespolu i przesadzic o wyniku wez czlowieku lepiej przestan juz...
0
dejvid1899
czemu napinacze znajda wymowke? a kim Ty jestes tak piszac? To działa w dwie strony dla kibica Barcelony kibic Realu to napinacz i na odwrót.. po cholere sie o nich klucic jak za 2dni sie rozstrzygnie i wtedy sie okaze kto mial racje napinacze Ronaldo czy napinacze Messiego
0
sojerrr
To powiedz mi skad sie wzielo ogolne przekonanie ze Messi ma to cos przez talent a Ronaldo to wytrenowal mowia o tym najwieksi trenerzy swiata wiec chyba z nikad to nie powstalo.
Zreszta wystarczy spojrzec na Portugalczyka i golym okiem widac kto wiecej czasu spedza na silowni itp.
0
Mercurial2000
Ale Gullitowi chodziło o ogólna opinie pilkarza kompletnego.. do jakiej roli pasuje bardziej Ronaldo ze wzgledu wlasnie na warunki fizyczne i sile. Messi jest niski nie ma petardy w nodze i wielkiej sily.. ma drybling wizje dar itp lecz pilkarz kompletny dla mas to taki na ktorego patrzysz i mowisz oo to jest prawdziwa maszyna z samego wygladu.. oczekujesz od niej sily precyzji szybkosci techniki Ronaldo ma kazda z tych cech dlatego nazywaja go pilkarzem kompletnym co nie znaczy ze jest najlepszy.
Takim jak Ronaldo mozna sie stac wystarczy od dziecka cale zycie poswiecil ciezkiej pracy a takim jak Messi trzeba sie urodzic. Mamy tu dwa porównania nei wiem czy ogladales serie Dragon Ball.. lecz pasuje mi tu wtracenie Vegety i Goku..
Goku(Messi) mial talent trenowal mniej a i tak byl krok przed Vegeta(Ronaldo) ktory trenował trenował trenował byle go przegonić lecz zawsze.. ten mały krok był w tył ze wzgłedu na mniejszy dar.
0
mercurial2000
Nie zapedzaj sie tak kolo bo troche widze fanatycznosc Cie poniosla.
Szybkosc? Ronaldo to jeden z najszybszych graczy świata co powinienes zauwazyc jak bez problemu mija kazdego zawodnika w GD.
Przyspieszenie - tu Messi moim zdaniem jest lepszy jest lzejszy zwinniejszy szybciej nabiera predkosci. Gora miesni Portugalczyka troche wiecej czasu do tego potrzebuje ale jak sie rozpedzi to Messi nie ma szans.
Gra głowa... jak tu mozesz z Messim wyskakiwac? na sile wciskanie go gdzie popadnie.. jesli chodzi o aspekt gry glowa Ronaldo jest jednym z najlepszych specjalistow w tej dziedzinie nie tylko dzieki wzrostowi bo potrafi sie wybic jak koszykarz w góre. Messi ma gre glowa na podstawie podstawowym jak kazdy niski pilkarz Top.
To tak jakbys mowil ze Ronaldo ma podobny drybling do Messiego a taka prawda ze Messi ma duzo lepszy to jego atut. Nie jest to drybling efektowny jak Ronaldinho ale zabójczo skuteczny.
Technike obaj maja zabojcza z reszta jesli chodz troche masz pojecie o pilce to to powinienes wiedziec.
To ze Messi jest Bogiem dla Ciebie nie znaczy ze we wszystkim jest cool kazdy z nich ma lepsze cehcy i gorsze... dopiero jak ich złaczyc wychodzi pilkarz idealny Argentynczyk nim nie jest.
na luz chlopie
0
Młodzi nie rozumieją co on miał na myśli...
Chodzi mu o rangę klubu jak go świat postrzega.. tego nie da się wykreować w 6 lat.. Barca jeszcze będzie musiała długo trzymać poziom Top aby być stawiana w hierarchii na równi z Realem czy Manchesterem to są kluby legendarne.. Barca też takim jest ale w mniejszej skali.. to tworzyło się przez dziesiątki lat panowie więc dekada dominacji to jeszcze za mało jak na 110 istnienie klubu. Na dzień dzisiejszy to Barcelona jest w lepszej dyspozycji.. Lecz w meczach z Realem nie ma już różnicy poziom jest ten sam są to dwa perfekcyjne niemal że składy.
Co do tego że mówił ktoś gdzie te czasy gdy Ronaldinho był oklaskiwany.. wina Mou. Panowie czy wy nie widzicie że ta Barca też się zmieniła od czasów Brazylijczyka? Każdy kibic Realu mimo posiadania Zidana bez zastanowienia twierdził że Roni nr 1 stąd te oklaski.. nie było do czego się przyczepić.. za czasów Messiego który szacunku takiego nie będzie miał ze względu na takie zachowania jak kopnięcie w kibiców na Bernabeu. Do tego akcje Busiego lub Alvesa to nie tylko Real i Mou jest winny tej sytuacji. Obie strony stały się winne.
Na dzień dzisiejszy atmosfera między klubami i tak uległa znacznemu polepszeniu oby tak dalej.
0
Najlepsza druzyna w Historii? predzej to miano oddałbym Reprezentacji Hiszpanii która wygrała 3 wielkie imprezy pod rząd.. Barca jeszcze nie obroniła LM więc bez zapędów ;)
0
Po co taki newsy... nie lubi Mou a ni Ronaldo wiec takie zdanie glosi chyba normalne? W Madrycie maja bzika na punkcie Hiszpanow troche im odbilo uwazam. W Barcelonie nie ma takiego szczekania na obcokrajowców...
0
Gdyby Nie Iker Hiszpania by nie zdobyla tych 3 trofeów pod rząd taka prawda.. przyczynił się on do tego w wielkim stopniu.
Valdes zasluguje na ta 6pozycje mimo ze jest jednym ze slabszych elementow Barcelony tak jak w Madrycie Arbeloa
0
aDiQ
jak ktos zyje tylko czasami Messiego nie moja wina
bramki to nie wszystko a to wyolbrzymianie co sie teraz robi wszystkiego w mediach tylko to nakreca. Messi Bog? watpie... co innego ciagnac Barce ktora sie opiera na trzonie mistrzow swiata i europy a co innego ciagnac Barcelone od zera...
To co robl Roni tego nikt nie powtorzy nawet te wasze bramki ktore dla was sezonowcow sie tylko licza.
0
Ktoś tu napisał... Ze to co robil Ronaldinho to przy Leo nic.. inne słowa ale takie przeslanie.
Koles walnij sie w łeb... Ronaldinho to moim zdaniem obok Ronaldo(BRA) najlepszy pilkarz w historii i zaden Leo zaden Cristiano nie moze sie z nim rownac. Co z tego ze wala po tyle bramek? jak magi w nich tyle co nic przy Brazylijczyku. Gdy Roni "tanczyl" wszyscy wstawali i podziwiali co on zrobi Messi tego nie ma balans i gol ja w tym magi nie widze.. to jest tak zwana perfekcja.
Brazylijczyk mial prawdziwy dar bez powodu oklaski od kibicow Realu nie polecialy. Wiec uwazam ze nikt nie ma prawa umiejszac wyczynow brazylijczyka tylko dla tego ze teraz Messi czy Ronaldo stali sie prawdziwymi kilerami..
Ronaldinho przy nich nie strzela duzo to samo Zidane lecz oni mieli to cos ta klase..
Moim zdaniem jedyny pilkarz jaki moze za pare lat swieci jak oni to bedzie Neymar.. od niego czuc ta magie w nogach
0
To jest skandla nic więcej. Mecz Real - ManU zdarza się raz na 10lat do tego wszystkich ciekawi jak Ronaldo sie zaprezentuje przeciwko druzynie w ktorej zaswiecil...
Nie rozumiem kto to wybieral ale mysle ze decyzja nalezala do jakis 3glow ktore nie maja pojecia o pilce noznej tylko znaja sie na $...
Jestem strasznie zniesmaczony tym bagnem i zycze alby nasi przereklamowani i wywyzszani na kazdym kroku Polacy odpadli z ukraincami.
Bo od tej polakoborusomani rzygac juz sie chce.
0
0
0
Gable
mit bo z Madrytu.
Dyskusja z Toba to jak dyskusja z klocem.
rzygać się chcę to fanatycznością i nieobiektywnością.
0
Woro1
Bo dla tak zaślepionego kibica Barcelony jak Ty liczy się chyba okres od sierpnia do grudnia bo Messi bramki se postrzelał. I chyba od tego czasu wielkim znawcą i kibicem się stałeś.
Wkur*ia mnie takie podejście dzieciaków uzależnionych od rodziców.
To samo tyczy się Xabiego... jak ktoś nie ogląda spotkań Realu Madryt niech się nie wypowiada bo Xabi zasłużył na tą jedenastkę tak samo jak Xavi. Ten dyryguje tu ten tam. Lecz gówniarzeria która ogląda spotkanie tylko i wyłacznie by popatrzeć na Messiego lub Ronaldo tego nie dostrzeże i wtedy wyskakuje z komentami zamiast Xabiego Yaya albo jeszcze lepsze Busi dlaczego bo gra w Barcelonie? Xabi idealnie pasuje do tej jedenastki nikt na świecie lepszych długich piłek nie daje.
Trochę obiektywizmu bo to już powalone się robi nie ma na świecie tylko piłkarzy Barcelony. To samo Pepe jeden z najlepszych obrońców świata przy którym Messi nie może rozwinąć skrzydeł nie pasuje nawet na ławce? Bo odbija mu? Liczy się aspekt piłkarski. Nie wasza sympatia.
Pisze to do gimnazjady nie do normalnych kibiców pzdr