DamianWST
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2011
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za 88lat tytuł newsa będzie miał sens :)
0
wesoly
Wez sie lecz ty prymitywny prawiczku...
To sa tez ludzie lecz niektore bezmozgie osoby i tak beda piepszyc ze robia to pod publike ze i tak zabija w nastepnym spotkaniu.. Wez umrzyj człowieku
0
reventon
To proste ponieważ dalej chcą być w centrum uwagi... lecz takim zachowaniem tylko obrzydzaja swoja wspaniala pilkarska przeszlosc
0
mateushh
Twoja strone? no popatrz..
0
santana10
Nie bez powodu masz opinie idioty na tym forum ;)
Ty nie jestes kibiciem Barcy ale antykibicem Realu.. wizyta u psychiatry moglaby pomoc..
Ciekawe czy admin zareaguje.. "wiec przestan pierdolic"
0
ten człowiek coraz bardziej sie kompromituje... co chwile szczeka jekies bzdury by byc w centrum uwagi.. drugi blazen zaraz po maradonie..
A gadanie ze Mou to dobry trener ale zrabany człowiek jest dziecinne i jak cos takiego slysze to goraczki dostaje.. Bo jakim prawem jakis szczeniak w sieci moze oceniac człowieka ktorego w ogole nie zna tylko obserwuje jego maske w mediach... to samo tyczy sie Ronaldo... jakos kazda osoba ktora osobiscie zna obydowch panow wychwala ich po niebiosa, Lecz szczeniaki wiedza lepiej...
0
TheNekro94
Do czego to doszło by "gówniarz" zamiast komentować newsa wytykał błędy :) Niech piszą nawet żułty, przecież tu nie chodzi o popisywanie się jaki kto jest mądry itp ;) każdy i tak wie o co chodzi
0
Joseph_Guardiola
nie tylko on dobra zle obuwie, napastnicy OM rowniez sie slizgali... wiec nie wiem z czego tu drwic. A teksty ze espanyol sie podlozyl sa zalosne bayer tez sie podlozyl... zaraz nie bayer gral na 120% to Barca ich pojechala pff....
albo ze zapraszamy na CN na manite... jakos ostatnimi czasy real na CN gra duzo lepiej niz Barca..
0
atomowa_pchła
Taka prawda... majac kase i bedac przystojnym mozna miec kazda bo 90% z was to materialistki. a skoro podoba Ci sie Messi to spoko sa gusta i gusciki
0
Taka prawd ze zaden z nich nie jest na prawde taki jak sie go w mediach przedstawia kazdy lazi w masce.. udaja bog wie kogo a pojda nachate gdzie drzwi sie zamkna to siedza jaraja trawe klna i bzykaja co wlezie..
0
zabawne jest stwierdzenie ze ronaldo mial 20 lasek dlatego jest zły... a czy to jego wina? Gdybys Ty byl przystojny bogaty itp watpie ze bys przy jednej dupie ciagle siedzial. A ze Messi urody ma tyle co gremlin to nie jego wina.
Czy Cris nie powiedzial prawdy ze jest przystojny i bogaty? widocznie prawda boli.
Cały pilkarski swiat z jednego robi tego złego a z drugiego robi boga na sile.
Gdyby Messi mial tworzona taka presje jaka sie Robi Ronaldo to watpie czy by chlopak wytrzymal.
A ta hojność piłkarzy juz jest przereklamowana.. specjalnie dadza troche siana na jakas klinike czy cos by w gazetach gadali ohh ahh jaki on dobry a taka prawda ze w bani ma co innego.. ale wam sie nie przegada.
0
Taka prawda że Ronaldo ma więcej klasy niż Messi.
Argentyńczyk kopiąc z premedytacją w kibiców nawet nie przeprosił tylko udawał idiotę z uśmieszkiem na twarzy że nic się nie stało.. Cris w podobnej sytuacji poszedł do kibixa przeprosił i wręczył koszulkę.
Taka prawda że dzisiejszy świat przedstawia ich tak Ronaldo zły Messi dobry.. dlaczego? Bo przezwyciezyl chorobe za dzieciaka i jest mały? a Cris osiągnął wszystko tylko i wyłacznie ciężką pracą??
0
tak samo gówno znaczy taki kibic jak Ty.
Nastepny który kibicuje Barcelonie bo to jest modne..
0
Rywal w cieplych slowach sie wypowiedzial a tu i tak piepszenie..
poziom kibicowania zalosny
0
klocek
nie mozna zgadza sie. Ale kubel zimnej wody by sie przydal bo jak Messi wpakowal 5bramek to caly nastoletni swiat sie prawnie co nie zes**l z podniety :)
0
ŁukaszNidzica
Nie nie naleze do antybarcelonskich osobnikow tylko staram sie czasem przemowic niektorym osobnikom ktorzy sa slepo zapatrzeni w Leo a nie klub ze przesadzaja
0
SinMistico
Basel gra tak jak Bayer grał.. spaceruja. takim druzynom kazda mocna ekipa jest wstanie po prae bramek wpakowac..
a co do Ronaldo i zelu.. od xaviego chlopak podpatrzyl
0
klocek12355
a niech strzeli 10 karnych :) karny to bramka i chodzbys sie posiusial tego nie zmienisz :)
0
ciapciak
jednak ruszyło nastolatka:)
0
ciapciak
Co bo prawda boli?
0
KacperFCB
Dlaczego nie moge porownywac? Messi strzeli bog Messi zrobi zwod bog... zrobi to kto inny nie ma szczekania w ten sposob...
Wyjdz to do osobnikow w drugim pokoju mozesz mowic
0
Jeszcze niech strzeli 5... ciekawe czy wtedy wiekszosc bedzie wreczac mu zlota pilke i twierdzic ze jest bogiem jak to bylo w przypadku gdy messi tyle strzelil..
0
Barca powinna miec nowa nazwe FC Messi :D
Niech pfff odpukać chłopak złapie kontuzje.. sezon wtedy dla bordowo-granatowych stracony
0
0
Tzard
A co ma szkola do wiedzy na temat pilki kopanej?
Niektore osoby nie musza udawac inteligenta jak Ty by powiedziec cos sensownego..
0
spinks
typowy dzieciak kibic Messiego nie FCB...
Wmawiaj sobie dalej.. Messi nigdy nie osiągnie tego poziomu jakim dysponował Ronaldinho.. moze nie zdobywal tyle goli co Leo lecz miałw sobie ta magie ktora wiekszosc próbuje Messiemu na siłe zaaplikowac...
0
morloth10
W 100% się podpisuję.
Messi nie ma tej magi co miał Roni i nigdy mieć nie będzie..
0
BB4everbarca
Nie ośmieszaj się.. równie dobrze można napisać że gdyby Real wykorzystał sytuację jakie zmarnował z Barcą to wynik byłby odwrotny..
To nie był do końca wynik gry Barcelony tylko wynik tego ze Bayer miał nasr*ane w gaciach. Drużyny przyjeżdżające na CN jada na pożarcie i one o tym wiedzą, Bayer nawet nie próbował grac.. obejrzyj sobie powtórkę spotkania spacerują obok graczy FCB. Tylko Real potrafi przycisnąć barcę na CN reszta się trzęsie
0
BB4everbarca
Kazdy kto ma oczy widzi ze jest lepszy.. dlaczego bo takie Ty masz na ten temat zdanie to reszta ma mieć podobne? Dla jednego ten jest lepszy dla drugiego tamten wiec nie wiem po co piszesz takie bzdury.
Jeden z dwóch.. dlaczego? bo znowu tak twierdzisz? Bo Ty wiesz najlepiej?
0
BB4everbarca
co z tego że wicemistrz? tak żałośnie jeszcze żaden zespól nie zagrał w 1/8 LM. Bayer miał pełne porty oglądałem całe spotkanie i gracze z niemiec spacerowali i się przyglądali 0 presingu. Na miejscu kibiców Bayernu spaliłbym się ze wstydu.
Nie wiem jakim cudem dotarli do 1/8..
Nie pisze tak ze względu że chce umniejszyć gole Messiego tylko taka prawda Bayer oddał mecz w szatni kto oglądał ten wie.