Damian_06_84
Dołączył/a: kwiecień 2020
Konin, Augsburg
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 The Boys obejrzane od dechy do dechy, można się spierać nad tym czy wszystkie sezony trzymały równie wysoki poziom, ale jak dla mnie przy każdym jednym odcinku był ten syndrom jeszcze jednego do lykniecia, do roboty człowiek wstawał niewyspany, heh.. Gen V też jest w pytę
0
@Toffik zgadzam się w pełni z tym co powiedział Tobie lekarz.. ja tam nie widzę żadnych przeciwwskazań do treningu siłowego.. polecałbym natomiast przynajmniej zacząć pod okiem fizjo, najlepiej ze specjalizacją w tym kierunku i jako pierwsze w Twoim przypadku wzmocnić mięśnie głębokie kręgosłupa
0
@Toffik rwa kulszowa może faktycznie być bardzo upierdliwa i skutecznie uprzykrzyć codzienność.. ale nie musi. to jest bardziej objaw niż jednostka chorobowa.. wszystko zależy od tego czym została spowodowana.. napisałeś że jakiś czas temu miałeś ostry ból kręgosłupa.. jeśli to była jednorazowa sprawa, to być może miałeś stan zapalny, podrażnił Tobie nerw kulszowy i po pewnym czasie ustąpił . w tym przypadku tragedii nie ma, trzeba przeczekać sprawę, ew. wspomóc sie środkami przeciwzapalnymi.. gorzej byłoby, gdyby rwa spowodowana była np. przez przepuklinę kregoslupowa.. wtedy objawy zazwyczaj nawracają.. no i w tym przypadku jak kolega wyżej napisał na spokojnie.. jogging w tym przypadku jest delikatnie mówiąc niewskazany, przez wzgląd na systematyczne silne obciążenia segmentów kręgosłupa lędźwiowego podczas biegu.. pozdrawiam
1
@kulek22 "nadejszla"
0
O widzę, że niejaka Claudia rozgrywa mecz życia przeciw paniom z Barcy :)
1
@Michu94 zadziorny jest skubaniec.. może jeszcze za mało chłodnej głowy, ale widzę go w przyszłości z opaską kapitańska
1
@Cochise trochę kasy chociaż udało się na nim zarobić ;)
2
@Cochise jego zmiany taktyczne po pierwszej połowie.. chłop potrafił idealnie dostosować zespół, kiedy nie szło.. szkoda, że nie udało się tego sezonu dokończyc bez porażki w lidze
0
Na pewno spędza mu to sen z powiek i sprawia, że jeszcze bardziej siwieje..
1
@JimMorrisonFCB ostatnio z synem oglądaliśmy stare bajki Tex Avery Show.. nostalgia mocno, śmieszą do dziś i jak tak sobie człowiek przypomniał, dziś za ch..a to by nie przeszło;)
0
@Barcasub u profesjonalnych sportowców celem leczenia kontuzji jest przywrócenie pełnej obciążalności stawów.. jeśli więzadła są faktycznie zerwane, a nie naderwane, to operacja jest najsensowniejszym wyjściem.. oczywiście niesie ona również ryzyko powikłań, jednak jest ono o wiele mniejsze niż leczenie zachowawcze w takim przypadku.. jeśli więzadła są "tylko" naderwane I jest możliwość gojenia się w trybie zachowawczym, to leczenie wtedy jak najbardziej bezinwazyjne
4
@sidi12843 w przeciwieństwie do krzyżowego w kolanie, pozostałe więzadła są ukrwione, czyli nie jest robiona rekonstrukcja, tylko refiksacja, goją się i zrastają.. jak nie zjebia operacji i będzie odpowiednia rehabilitacja, nie powinno to negatywnie wpłynąć na motorykę
0
@MeMyselfAndI wszystko się liczy, ale koniec końców to Real kasuje.. bez spiny, po prostu taki scenariusz tyle razy już się powtarza, że robi się to komicznie nudne.. jak dla mnie.. Real będzie zawsze rywalizował o najwyższe cele.. czy stracą punkty tu czy tam.. patrząc na "grę" ich sąsiadów.. chyba bardziej kibicuje ich spadkowi niż stracie punktów Realu w bezpośrednim meczu pomiędzy nimi
0
Real po staremu, ktoś wcześniej napisał, wyrównanie po farfoclu i potem w doliczonym na 2:1.. koniec końców, w mojej opinii - każda porażka getafe cieszy, oby spadli w pizdu..
0
@matinvvk decydujący będzie ten rok w Anglii, jeśli Ansu odpali, czego mu z całego serducha życzę, to na pewno dadzą mu kolejny rok w Barcelonie, który go ostatecznie zweryfikuje
0
Szacun dla Legii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 ja ostatnio przeszedłem z manuala na automat.. początkowo noga szukała sprzęgła, z czasem się przyzwyczaiłem i mogę potwierdzić, komfort jazdy o wiele większy
1
@ChampionLW ta adrenalina w doliczonym czasie gry przy jednobramkowym prowadzeniu po zmarnowaniu kilku setek wcześniej
0
@Worny Wiesiek 3, Ghost of Tsushima i oba Horizony
0
@Lanosss szefuńcio, wszystko sobie zaplanował
0
@Lanosss liczy, że z odszkodowań uzbiera na pensje Messiego
3
@Survier Tak jak kolega napisał są w Niemczech różne klasy podatkowe. Jeżeli w małżeństwie oboje pracują, najczęściej są w klasie 4+4, czyli podatki są równo odprowadzanie od dwóch stron. Jest tak w moim przypadku, gdzie mamy dwoje dzieci. I szczerze mówiąc, to co jest mi mojej żonie odciągnięte z pensji brutto jest daleko od 50%.. aż tak nie zdzierają
8
Na to pytanie chyba każdy potrafił sobie odpowiedzieć bez czytania artykułu..
0
@Rust_Cohle nie chcę po urywku jednego meczu daleko sięgających wniosków wysuwać, ale Liverpool może jeszcze odpalić na dobre, liga już odjechała, ale LM nadal otwarta
0
@Krzysztof1987 od czasów Villi, Torresa, a wcześniej Raula i Morientesa jakoś tak blado z przodu u Hiszpanów..
2
@Encore za dzieciaka moja ulubiona drużyna NBA i potężny Shaq w składzie.. potem jakoś nie śledziłem koszykówki, ale cieszą takie newsy
1
@JordiAlbion i znajomości w skarbówce
1
@Messi1992 ponoć wydarzenia te tak wpłynęły na jego psychikę, że stał się niesławnym Jigsaw'em i rozwinął swoją kreatywność w kwestii pułapek...
4
@Faro "W krzywym zwierciadle Witaj święty Mikołaju" to obowiązek ;) poza znanymi klasykimi, "Cztery gwiazdki" też spoko