Damian_06_84
Dołączył/a: kwiecień 2020
Konin, Augsburg
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCMichalo kieliszki jakiej pojemności? xD
23
Zdrówko wszystkich ramblowiczów!
0
@NeroTFP Buscemi genialny aktor
0
@Szymix654 Less Than Jake - The science of selling yourself short
0
@norbi77 dla takich skur.....ów brak procesu, od razu kara śmierci.. Ale nie zastrzyk i idzie spać.. Na stosie palić.. sam mam 2,5 letniego syna, jak pomyślę, że podobnemu maluchowi coś takiego się przytrafiło, to ogarnia mnie smutek i wściekłość jednocześnie..
1
@ksobi najjaśniejsza postać drugoplanowa xD
1
@ksobi trudno się nie zgodzić ;) Ja ja ding dong nucę po dziś dzień xD
1
@ksobi Will Ferrell w formie :)
0
@kilanosio realnie patrząc, szanse na to są niewielkie, ale zawsze jakieś są :)
46
No cóż, wypada życzyć powodzenia, kibicować i mieć nadzieję na drugiego Paulinho :)
2
@MesQueUnClub96 ja mieszkam w Augsburgu, mecze FCA dość regularnie na żywo oglądam, jak dla mnie to pozytywna wiadomość :)
2
Gikiewicz w FC Augsburg.. zawsze miło jest oglądać rodaków na żywo :)
0
@Kamil92 Final Fantasy VII i VIII, Metal Gear Solid, ileż to było godzin spędzonych przy Szaraku..
1
@monsterrize czasem mam wrażenie, że Bartomeu celowo sabotuje, żeby jego następca miał na starcie pod górkę...
0
@norbi77 u mnie po pobraniu konsola wołała płytę. W razie gdyby ktoś miał ten sam problem... Grę pozostawiłem zainstalowaną na dysku, wyszukałem ją ponownie w PS Store, wchodząc w zakładkę gry była opcja pobrania, zamiast uruchomienia, wybrałem "pobierz" i wyskoczył mi błąd z komunikatem, że gra jest już zainstalowana. Wyszedłem z PS Store i gra normalnie odpaliła. Pozdrawiam!
1
@MesQueUnClub_87 Czlowiek, który dawał mi przynajmniej tyle samo radości grając dla Barcy, co Messi
0
@BarcaInfo Nawet ktoś tak ciężko pracujący, jak Ronaldo wieku nie oszuka. Prawdopodobnie będzie się "wolniej starzał", ale przebojowy Ronaldo dawno temu zniknął i nie wróci. .. Riposta do Toniego z zapytaniem o ilość złotych piłek loading...
0
@PieN Schalke wyraźnie w dołku, ale szczerze mówiąc nie dziwi mnie wygrana FCA. Mieszkam w Augsburgu i oni praktycznie co roku, mając małą przewagę nad strefą spadkową spinają się i na finiszu często punktują z drużynami w teorii silniejszymi, podczas gdy wcześniej gubią w głupi sposób punkty.. Ot taka ich przypadłość ;)
1
@NeroTFP Carles był, jest i zawsze będzie uosobieniem tego, za co kochamy FC Barcelone