Damian_06_84
Dołączył/a: kwiecień 2020
Konin, Augsburg
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Janiama Zdrowia!
0
@wroclawianin89 u niego wolny to prawie jak karny był..
2
@Murazor Wierzyć trzeba do końca.. nawet jeśli się nie uda awansować, to będę zadowolony, jeśli zagramy dobry mecz i po prostu wygramy.. jeśli już odpaść, to tym razem z honorem
0
@Murazor i Puig strzela decydującego gola na wagę awansu, jak niegdyś Roberto :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wyciąć herby, a z reszty zostanie bardzo droga szmata do podłogi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Worny dorzuciłbym jeszcze zwycięstwo Barcy B :)
0
@Gwyn wystarczająco długo musiał kolega dźwigać to brzemię xd
0
@MesQueUnClub22
Poszło, pozdrawiam!
1
@Kgorecki2500
Norsemen, Brooklyn 9-9, South Park, BoJack Horseman, Świat według Bundych, Alternatywy 4, Allo Allo
0
@Brusu Właśnie mam zamiar się zabrać za serię ;)
0
@Bernard777 spokojnie, zaraz się rozkręci ;)
0
@Piotii16 ja miałem nierozstrzygnięty, na apce wyświetlił się komunikat, że wystąpił błąd.. ja jestem w pracy badany co dwa tygodnie, mieszkam co prawda w Niemczech, ale procedura u mnie wyglądała następująco.. godzinę po otrzymaniu komunikatu powtórzyli mi test, poszedłem do domu i musiałem czekać na wynik. W moim przypadku drugi był negatywny i mogłem wrócić do pracy.. rozmawiałem potem z lekarzem, który wymazy pobierał i okazało się, że podobna sytuacje mieli wszyscy pracownicy, którzy byli badani w przeciągu tej jednej godziny, kiedy ja.. nie wiedział dlaczego, ponoć laboratorium dało ciała i zabrudzili próbki, ale kto tam się przyzna.. Pozdrawiam!
0
@Kubox miały swój urok komedie z lat 80-tych :)
3
@Kubox Gliniarz z Beverly Hills ;)
0
@tristan87 Frank Drebin ikona :) Leslie Nielsen był genialnym komikiem
2
@LucaBrasi
0
To na pewno znajdą się pieniądze na zaplanowane transfery.. oh whait xD
1
@culesjasiules najlepszego dla młodego!
2
@itmustbejoke wystarczy spojrzeć na zawodowych sprinterów.. bieg na 100 m to bardziej dyscyplina siłowa niż wydolnościowa.. wygrałby Traore z dwoma Busquetsami na plecach;)
0
@Transu96 e tam, od strzelania bramek będziemy mieli.. no właśnie xD
0
Powodzenia Cracku i dzięki za wszystko!
1
@Walker gratulacje!
0
@marcin62
4
Zarząd doprowadził do tego, że każdy poważny klub traktuje Barce jak frajerów, która oddaje piłkarzy za bezcen.. Jak czytam, że władze innego klubu liczą, że oddamy piłkarza za symboliczną kwotę, to się we mnie gotuje..
0
@barcelonaLM .. gotta gotta gotta go ;)
2
@AlwaysBlaugrana dlaczego piłkarze Barcy tak wolno biegali? Bo oni 8-2 much before the match ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@socha bym nie pogardził ;)
0
@fart do tego niestety trzeba mieć normalnego prezydenta..