Damian_06_84
Dołączył/a: kwiecień 2020
Konin, Augsburg
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sau_Ron niech tylko chłopu zdrowie dopisuje i będzie z niego wiele uciechy
0
@Coutinho007 czyli nie pierwszyzna dla Riquiego ;D
0
@D10SLEO czerwo było niewątpliwie punktem zwrotnym w tym meczu ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie liczę na jakość Daniego sprzed lat, ale uważam, że wniesie wiele dobrego, a jego doświadczenie może okazać się nieocenione.. Dest lepszego nauczyciela mieć już nie będzie
1
@PatrychoO a gdyby frajerzyli to odprawa w szatni w przerwie tak: ;)
2
Widzę, że Moriba wspaniałe rozwija się w nowym klubie łapiąc cenne minuty xD
0
@CarloCule Puig pewnie się ze szczęścia naje**ł i jeszcze nieprzytomny xD
2
@Kidd Pięknie byłoby znów zobaczyć Milan z mistrzostwem
0
@lucas/catalan Musieli to jakoś sprzedać, Arquette przypinajacy zapaśnika byłoby już nie tyle abstrakcyjne, co żenujące ;)
0
@lucas/catalan też nie pamiętam dokładnie kogo.. wiem, że zrobił speara xD edit: ogarnąłem na YouTube.. przypiął Bishoffa xD
0
@lucas/catalan to była jakaś abstrakcja xD
0
@lucas/catalan końcówka była słaba, a storyline'y absurdalne.. gdyby mieli dyrektora pokroju McMahona, to kto wie, może po dziś dzień rywalizowaliby z WWE..
0
@lucas/catalan najlepsza era wrestlingu: WCW Sting Crow era ;)
1
@Comentateiro szacuneczek xD
1
@Bocheno1 Gratulacje!
0
@Roobo taka refleksja.. gdyby teoretycznie United nie zakwalifikowali się dobo przyszłej LM, ciekawe, czy Ronaldo by chciał zostać..
0
@gumaz z podsmażoną cebulką :D
1
@gumaz wygrałeś ;)
1
@Lucassito były celne strzały, dodatkowo zamienione na bramki xD
10
@DLFCB zaraz będzie go Najman na sparing zapraszał :D
1
@Barwindg
8
@Pawel13sz pamiętam artykuł, kiedy Koeman zaczynał pracę w Barcelonie, kiedy piłkarze wypowiadali się, że teraz więcej trenują, co było pozytywnie odbierane... Co musiało być wcześniej ... xD
0
@jedrek7000 mam przeczucie, że Xavi będzie bardzo dobrym trenerem, również na arenie europejskiej.. ale no właśnie, chyba jeszcze nie teraz
1
@barcadreed przecież on by nas specjalnie spuścił do drugiej ligi xD
0
@kamilomes123 Nie jest to jakieś wybitne kino, ale umówmy się.. jest to adaptacja komiksu.. ale jako, że postać Venoma uwielbiam, to polecam z czystym sumieniem, ja bawiłem się na filmie przednio
2
@macio_944 co wyście kur*a zrobili z moją Barceloną i ISS ... ;)
4
@norbi77 mój komentarz pisany był pół żartem pół serio.. nie wiem co myślą inni, na pewno jest wielu, którym współpraca z nim się układała.. nie trafiłem jednak na komentarze z tamtego okresu, które by Koemana chwaliły, stąd lekki przekąs z mojej strony ;)
8
Najpierw Joaquin, teraz Canizares .. i pewnie większość składu ówczesnej Valencii podpisze się pod tym xD
1
@BorzyKrzys zawsze cieszy dobra postawa polskich drużyn w Europie