4

@Sau_Ron niech tylko chłopu zdrowie dopisuje i będzie z niego wiele uciechy

0

@Coutinho007 czyli nie pierwszyzna dla Riquiego ;D

0

@D10SLEO czerwo było niewątpliwie punktem zwrotnym w tym meczu ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie liczę na jakość Daniego sprzed lat, ale uważam, że wniesie wiele dobrego, a jego doświadczenie może okazać się nieocenione.. Dest lepszego nauczyciela mieć już nie będzie

1

@PatrychoO a gdyby frajerzyli to odprawa w szatni w przerwie tak: ;)


2

Widzę, że Moriba wspaniałe rozwija się w nowym klubie łapiąc cenne minuty xD

0

@CarloCule Puig pewnie się ze szczęścia naje**ł i jeszcze nieprzytomny xD

2

@Kidd Pięknie byłoby znów zobaczyć Milan z mistrzostwem

0

@lucas/catalan Musieli to jakoś sprzedać, Arquette przypinajacy zapaśnika byłoby już nie tyle abstrakcyjne, co żenujące ;)

0

@lucas/catalan też nie pamiętam dokładnie kogo.. wiem, że zrobił speara xD edit: ogarnąłem na YouTube.. przypiął Bishoffa xD

0

@lucas/catalan to była jakaś abstrakcja xD

0

@lucas/catalan końcówka była słaba, a storyline'y absurdalne.. gdyby mieli dyrektora pokroju McMahona, to kto wie, może po dziś dzień rywalizowaliby z WWE..

0

@lucas/catalan najlepsza era wrestlingu: WCW Sting Crow era ;)

1

@Comentateiro szacuneczek xD

1

@Bocheno1 Gratulacje!

0

@Roobo taka refleksja.. gdyby teoretycznie United nie zakwalifikowali się dobo przyszłej LM, ciekawe, czy Ronaldo by chciał zostać..

0

@gumaz z podsmażoną cebulką :D

1

@gumaz wygrałeś ;)

1

@Lucassito były celne strzały, dodatkowo zamienione na bramki xD

10

@DLFCB zaraz będzie go Najman na sparing zapraszał :D

1

8

@Pawel13sz pamiętam artykuł, kiedy Koeman zaczynał pracę w Barcelonie, kiedy piłkarze wypowiadali się, że teraz więcej trenują, co było pozytywnie odbierane... Co musiało być wcześniej ... xD

0

@jedrek7000 mam przeczucie, że Xavi będzie bardzo dobrym trenerem, również na arenie europejskiej.. ale no właśnie, chyba jeszcze nie teraz

1

@barcadreed przecież on by nas specjalnie spuścił do drugiej ligi xD

0

@kamilomes123 Nie jest to jakieś wybitne kino, ale umówmy się.. jest to adaptacja komiksu.. ale jako, że postać Venoma uwielbiam, to polecam z czystym sumieniem, ja bawiłem się na filmie przednio

2

@macio_944 co wyście kur*a zrobili z moją Barceloną i ISS ... ;)

4

@norbi77 mój komentarz pisany był pół żartem pół serio.. nie wiem co myślą inni, na pewno jest wielu, którym współpraca z nim się układała.. nie trafiłem jednak na komentarze z tamtego okresu, które by Koemana chwaliły, stąd lekki przekąs z mojej strony ;)

8

Najpierw Joaquin, teraz Canizares .. i pewnie większość składu ówczesnej Valencii podpisze się pod tym xD

1

@BorzyKrzys zawsze cieszy dobra postawa polskich drużyn w Europie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?