0

@Gomess spieprzył fanom Realu pierwszy dzień wiosny;)

3

@Janas11224 składałbym

0

@Medium w Niemczech spokój na stacjach

0

@macio_944 i zmiana z Katalonii na Quatarlonia

1

@stary_wyga pisz śmiało

0

@Adi123456789 bezsprzecznie Alves, poza tym dziwi brak Douglasa w waszych propozycjach xD

1

@Sau_Ron PC - Heroes 3 i Diablo 2
Konsole - Rogue Trip, Tekken 3, ISS Pro Evolution, SSX Tricky,

8

Jak wyjedzie z Barcelony to na pewno

0

@koziar ymmmhmmmm sam go zbluzgaaaaaaj

1

@Kinginiesta zgadzam się, nie ma piłkarza, który zagrałby same dobre mecze.. liczę jednak, że tych pozytywnych będzie znacznie więcej, a Adama będzie wciąż pokazywał taką pewność siebie

1

@Kinginiesta rozumiem niechęć do Dembele, ale żeby tak od razu życzyć mu końca kariery.. ;) Adama oby tak dalej, bez kompleksów, jak po swoje..

0

@Msciwor bez konkretnego wskazania na jakąkolwiek ze stron w bezpośrednim pojedynku, ale bardziej życzyłbym mistrzostwa AC Milanowi

1

@MesQueUnClub_87
Komedia - W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju
Horror - Koszmar z ulicy wiązów (1984)
Wojenny - Inglorious Bastards
Sensacyjny - Pulp Fiction
Dramat - Zielona Mila
Thriller - Milczenie owiec
Animowany - Minionki :D
Przygodowy - Castaway
Muzyczny - Dirty Dancing
Sc-fiction - Interstellar
Biograficzny - Wściekły byk

Sądowy - Słaby Punkt
Więzienny - Skazani na Shawshank
Gangsterski - Chłopcy z ferajny
Sztuki Walki - Ong Bak

Od siebie dorzucę Film o tematyce sportowej - Shaolin Soccer :D

0

@Szklaner to samo chciałem wkleić ;)

1

@Nano22 będzie na pewno stać go na odpowiedni zapas kropli na ból żołądka

2

@koziar nie zapominajmy o gigantycznej premii za podpisanie nowego kontraktu

1

@Sau_Ron 1. Robert De Niro
2. Anthony Hopkins 3. Morgan Freeman

0

@Survier zawodnik też może być kontuzjogenny, np. taki Ramos albo Pepe jak się wkur..ą :D

1

Zdrowie wszystkich was mordeczki!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker wiem.. ale szczerze mówiąc scenariusz był tyle razy poprawiany, co chwilę zmieniali reżysera.. nie miało prawa nic dobrego z tego powstać.. liczę, że kiedyś ta postać w MCU zadebiutuje

0

@Oskar00 nie zapominajmy, że po sezonie może jeszcze wrócić potężny Pjanic

1

@Zoker jeśli liczą się też komiksy, to Marvel - Gambit (do dziś nie rozumiem, jak można go tak notorycznie pomijać w ekranizacjach.. krotki wątek w Geneza Wolverine to stanowczo za mało) i DC - Joker (wiem, złoczyńca, ale w mojej ocenie przebija pozytywne postacie)

0

@emil22 słucham :)

0

@Transu96 z tego co zrozumiałem, Kimmich nie zagra już w tym roku z powodu powikłań po covidzie, na płuca poszło.. na dole dodane, że jest nieszczepiony

3

@Cariones BDD - Bardzo Do Dupy...

0

@LyFT nie ma u boku graczy pokroju Xaviego i Iniesty, czyli brak zdecydowanej przewagi w środku pola i Busquets jakiego pamiętamy nie istnieje..

1

@Kidd blisko 8 lat mieszkam w Augsburgu, miasto położone niedaleko od Monachium.. odkąd tu jestem rozbrajali już chyba z 5 takich niewypałów.. ponoć pełno jest tego pod ziemią

0

@eckov i (de)motywujący model zarobkowy xD

0

@Cwaniak4 Obie gry są świetne.. która lepsza.. osobiście bardziej siadł mi Ghost, ale duży wpływ miał klimat feudalnej Japonii, który bardziej mnie wciaga.. pod względem gameplayu to już kwestia gustu, oba tytuły to najwyższa półka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?