Damian_06_84
Dołączył/a: kwiecień 2020
Konin, Augsburg
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo u mnie stoi na stoliczku obok xD
4
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim ramblowiczom
1
@maroon jak najbardziej :D bardzo chwytliwa czołówka ;)
0
@Faro nie wiem, wiązałem duże nadzieje, kiedy zapowiadali rewolucję wraz z przejściem na nową generację.. ja podziękuję za takie rewolucje, póki będą to w tę stronę ciągnąć ja nie wydam ani centa na ten twór
1
@Faro nie grałem w najnowszą wersję, ale zwłaszcza odkąd przeszli na f2p na myśl nasuwa się refleksja.. coście wy ku..y zrobili z moim PES' em..
0
Czyli może za 20 mln się uda sprzedać .. ;)
1
@ArturS W galerii sław Maracany znajdują się również piłkarze spoza Brazylii, między innymi Maradona;)
0
@AmigoBlancos Leo kiedyś w wywiadzie bodajże powiedział, że oddałby wszystkie złote piłki za mistrzostwo z Argentyna.. to jest ostatnia szansa, żeby tego dokonać, więc moim zdaniem bezapelacyjnie najważniejszy mecz w jego karierze
2
@Emhyr chyba, że Messi strzeli im gola, wtedy to już nie
0
@kris81 ja odkąd kupiłem sobie pierwszego Xiaomi pozostałem przy tej marce.. cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra, zarówno wersje pro jak i zwykłe. Dla 10 latka spokojnie wystarczy wersja tańsza. Pozdrawiam
0
@martin3131 Cristiano nadal robi różnicę... tyle, że na minus
0
@bartas97 "jakbyś klęczał dalej, to nic by się nie stało" tudzież "jakbyś szybciej to robił, to byś w łeb nie dostał"
2
@Barca1992 dwoi się i troi ;)
1
@mrboom z drugiej strony, pomijając fakt, co z tymi autami dalej będzie się działo.. każdy, kto wsiada za kółko mając 1,5 promila jest potencjalnym mordercą dla mnie i najzwyczajniej w świecie samochodu nie powinien mieć..
2
@mrboom pewnie będą licytacje, które dziwnym zbiegiem okoliczności za tzw. psi ch*j będą wygrywać krewni posłów itp..
0
@mekston mam tylko nadzieję, że Katar nie będzie na siłę przepychany, jak swojego czasu Korea Południowa..
1
@SzymaVeB poszło
8
Liczę na godne pożegnanie z ligą mistrzów w tym roku i przełamanie fatalnej passy meczów z Bayernem.. miło byłoby przekonująco wygrać i choć trochę utrzeć nosa Bawarczykom
2
@MrPGG na pewno jako wciąż postępujący progres;)
0
@cchesterr43 efekt motyla xD
3
@Kgorecki2500 jak pokazuje historia, w żałosnym stylu można nawet LM ogarnąć ;)
3
@Odcinkowy kota ogonem odwrócił
5
@ranger3120 rekin biznesu
1
@Criss18Barca zależy gdzie i co, potrafią być zarówno cholernie pociągające jak i odpychające;)
2
@AxelF nie tylko po ligę bez porażki, ale po ligę z możliwym kompletem zwycięstw :O
1
@Tibu ok, az sprawdziłem teraz już wiem :P
0
@Tibu no sprawdziłem, pytając Ciebie ;)
0
@maikel92 zupełne przeciwieństwo jego dokonań ;)
3
@Tibu z ciekawości, bo nie wiem.. co znaczy?
1
@FC1899Barca
Lewandowski
Shearer
Mendieta
Buffon
Müller
Henry
Cristiano
Gullit
Ronaldinho
Messi