1

@Roobo u mnie stoi na stoliczku obok xD

4

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim ramblowiczom

1

@maroon jak najbardziej :D bardzo chwytliwa czołówka ;)


0

@Faro nie wiem, wiązałem duże nadzieje, kiedy zapowiadali rewolucję wraz z przejściem na nową generację.. ja podziękuję za takie rewolucje, póki będą to w tę stronę ciągnąć ja nie wydam ani centa na ten twór

1

@Faro nie grałem w najnowszą wersję, ale zwłaszcza odkąd przeszli na f2p na myśl nasuwa się refleksja.. coście wy ku..y zrobili z moim PES' em..

0

Czyli może za 20 mln się uda sprzedać .. ;)

1

@ArturS W galerii sław Maracany znajdują się również piłkarze spoza Brazylii, między innymi Maradona;)

0

@AmigoBlancos Leo kiedyś w wywiadzie bodajże powiedział, że oddałby wszystkie złote piłki za mistrzostwo z Argentyna.. to jest ostatnia szansa, żeby tego dokonać, więc moim zdaniem bezapelacyjnie najważniejszy mecz w jego karierze

2

@Emhyr chyba, że Messi strzeli im gola, wtedy to już nie

0

@kris81 ja odkąd kupiłem sobie pierwszego Xiaomi pozostałem przy tej marce.. cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra, zarówno wersje pro jak i zwykłe. Dla 10 latka spokojnie wystarczy wersja tańsza. Pozdrawiam

0

@martin3131 Cristiano nadal robi różnicę... tyle, że na minus

0

@bartas97 "jakbyś klęczał dalej, to nic by się nie stało" tudzież "jakbyś szybciej to robił, to byś w łeb nie dostał"

2

@Barca1992 dwoi się i troi ;)

1

@mrboom z drugiej strony, pomijając fakt, co z tymi autami dalej będzie się działo.. każdy, kto wsiada za kółko mając 1,5 promila jest potencjalnym mordercą dla mnie i najzwyczajniej w świecie samochodu nie powinien mieć..

2

@mrboom pewnie będą licytacje, które dziwnym zbiegiem okoliczności za tzw. psi ch*j będą wygrywać krewni posłów itp..

0

@mekston mam tylko nadzieję, że Katar nie będzie na siłę przepychany, jak swojego czasu Korea Południowa..

1

@SzymaVeB poszło

8

Liczę na godne pożegnanie z ligą mistrzów w tym roku i przełamanie fatalnej passy meczów z Bayernem.. miło byłoby przekonująco wygrać i choć trochę utrzeć nosa Bawarczykom

2

@MrPGG na pewno jako wciąż postępujący progres;)

0

@cchesterr43 efekt motyla xD

3

@Kgorecki2500 jak pokazuje historia, w żałosnym stylu można nawet LM ogarnąć ;)

3

@Odcinkowy kota ogonem odwrócił

5

@ranger3120 rekin biznesu

1

@Criss18Barca zależy gdzie i co, potrafią być zarówno cholernie pociągające jak i odpychające;)

2

@AxelF nie tylko po ligę bez porażki, ale po ligę z możliwym kompletem zwycięstw :O

1

@Tibu ok, az sprawdziłem teraz już wiem :P

0

@Tibu no sprawdziłem, pytając Ciebie ;)

0

@maikel92 zupełne przeciwieństwo jego dokonań ;)

3

@Tibu z ciekawości, bo nie wiem.. co znaczy?

1

@FC1899Barca
Lewandowski
Shearer
Mendieta
Buffon
Müller
Henry
Cristiano
Gullit
Ronaldinho
Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?