2

@mateusz1989VeB Tylko różnica jest taka że Ansu wszedł w momencie pełnej kontroli meczu przez Barcelonę że ludzie o tym nie pamiętają a to jest najbardziej kluczowe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie oszukujmy się żeby Barcelona mogła na cokolwiek liczyć, nie może praktycznie tracić punktów, Real jest niesamowicie skuteczny.

0

#Dywagacje

Zawodnik który według was może przejść do Barcelony w następnym letnim okienku transferowym...?

1

@Zawsze_Wierny W przyszłym sezonie przechodzi Leo

2


Dobra można się rozejść XD

8


Pomarzyć zawsze można

0

@kuz Ale pewnie już byłoby coś wiadomo, a tak Romero już kilka godzin owija w bawełnę, ogólnie szanuję jego twórczość, ale to jest mega irytujące.

1

Przecież żadnego nazwiska nie będzie, zostało dwie godziny do końca okienka, a nawet nie jest znane nazwisko tego piłkarza

13

Uwielbiam ten klub, chyba nie ma obecnie klubu, gdzie jest taki dreszczyk emocji jak w Barcelonie

0

LEO MESSI WRACA DO BARCELONY

0

Helena Condis: Fekir - Barcelona: Nie ma tematu. Fekir będzie teraz modyfikował kontrakt, żeby Betis mógł zarejestrować zawodników

7


Po raz ostatni w tym okienku JAZDAA

8


Ale wszyscy nakręcają, ciekawe jakie nazwisko

13


NIE FEKIR

3

@kuz Może Fekir?

3

@barcanawieki Nic takiego nie powiedział że na pewno wróci, jakiś czas temu powiedział że myśli że Messi przejdzie do Barcelony.

0

Czyżby cisza przed burzą u Romero?

0

@Rl9k1nG Biedronka poprzez nostalgię do wybranych produktów, ale ostatnio mimo wszystko Lidl tam ceny są najbardziej korzystne i jakościowo dają radę

3

Cristiano Ronaldo został rezerwowym średniego Manchesteru United. Co za zjazd XD

0

@Kgorecki2500 Przecież to logiczne że Barcelona wyjdzie praktycznie najmocniejszym składem.

2


Riqui Puig (LA Galaxy): „Czuję się całkowicie rozczarowany Barçą i Xavim…” XD

1

@FCBMati10 Tylko gdzie miałby powędrować , jak w zeszłym sezonie były jakieś opcje, tak teraz żaden klub nie chcę Ronaldo.

6


Ronaldo dzisiaj ma rozpocząć mecz na ławce rezerwowych

3

@Pawel13sz
1. Lewandowski
2. Dembele
3. Garcia
4. Fati

1

Serwery FUT obciążone w Sierpniu i wejść się do gry nie da, całe EA XD

4

@macio_944 Przecież w Barcelonie gdybyś zadał pytanie Leo Messi czy Barcelona, nie zdziwię się gdyby to Argentyńczyk wygrał głosowanie XD

3

@Kengo Paweł i Piotr Kozioł

0

To dzisiaj Real gra z Frankfurtem? Większa pompa był już o meczu Pucharu Gampera, autentycznie.

16

Przecież jak Leo przyjdzie na Camp Nou, to on skradnie show.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?