Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mateusz1989VeB Tylko różnica jest taka że Ansu wszedł w momencie pełnej kontroli meczu przez Barcelonę że ludzie o tym nie pamiętają a to jest najbardziej kluczowe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie oszukujmy się żeby Barcelona mogła na cokolwiek liczyć, nie może praktycznie tracić punktów, Real jest niesamowicie skuteczny.
0
#Dywagacje
Zawodnik który według was może przejść do Barcelony w następnym letnim okienku transferowym...?
1
@Zawsze_Wierny W przyszłym sezonie przechodzi Leo
2
Dobra można się rozejść XD
8
Pomarzyć zawsze można
0
@kuz Ale pewnie już byłoby coś wiadomo, a tak Romero już kilka godzin owija w bawełnę, ogólnie szanuję jego twórczość, ale to jest mega irytujące.
1
Przecież żadnego nazwiska nie będzie, zostało dwie godziny do końca okienka, a nawet nie jest znane nazwisko tego piłkarza
13
Uwielbiam ten klub, chyba nie ma obecnie klubu, gdzie jest taki dreszczyk emocji jak w Barcelonie
0
LEO MESSI WRACA DO BARCELONY
0
Helena Condis: Fekir - Barcelona: Nie ma tematu. Fekir będzie teraz modyfikował kontrakt, żeby Betis mógł zarejestrować zawodników
7
Po raz ostatni w tym okienku JAZDAA
8
Ale wszyscy nakręcają, ciekawe jakie nazwisko
13
NIE FEKIR
3
@kuz Może Fekir?
3
@barcanawieki Nic takiego nie powiedział że na pewno wróci, jakiś czas temu powiedział że myśli że Messi przejdzie do Barcelony.
0
Czyżby cisza przed burzą u Romero?
0
@Rl9k1nG Biedronka poprzez nostalgię do wybranych produktów, ale ostatnio mimo wszystko Lidl tam ceny są najbardziej korzystne i jakościowo dają radę
3
Cristiano Ronaldo został rezerwowym średniego Manchesteru United. Co za zjazd XD
0
@Kgorecki2500 Przecież to logiczne że Barcelona wyjdzie praktycznie najmocniejszym składem.
2
Riqui Puig (LA Galaxy): „Czuję się całkowicie rozczarowany Barçą i Xavim…” XD
1
@FCBMati10 Tylko gdzie miałby powędrować , jak w zeszłym sezonie były jakieś opcje, tak teraz żaden klub nie chcę Ronaldo.
6
Ronaldo dzisiaj ma rozpocząć mecz na ławce rezerwowych
3
@Pawel13sz
1. Lewandowski
2. Dembele
3. Garcia
4. Fati
1
Serwery FUT obciążone w Sierpniu i wejść się do gry nie da, całe EA XD
4
@macio_944 Przecież w Barcelonie gdybyś zadał pytanie Leo Messi czy Barcelona, nie zdziwię się gdyby to Argentyńczyk wygrał głosowanie XD
3
@Kengo Paweł i Piotr Kozioł
0
To dzisiaj Real gra z Frankfurtem? Większa pompa był już o meczu Pucharu Gampera, autentycznie.
16
Przecież jak Leo przyjdzie na Camp Nou, to on skradnie show.