1

@Kondziubarca Nie wiem jak wy, ale transfer Raphiny kompletnie do mnie nie przemawia, może ktoś z was śledzi regularnie jego grę i może powiedzieć nieco więcej o nim.

2

@masq Bernardo Silva może grać jako środkowy pomocnik ofensywny i zapewne byłaby trójka Busi - Pedri - Silva, a dla Busiego jeszcze byłoby lepiej bo jako defensywny pomocnik miałby więcej miejsca.

3

@kkbarca Myślę że Laporta będzie bardzo do tego dążył to jest z tych rzeczy co kibice będą mu wypominać że odszedł Leo za jego kadencji i będzie chciał jego powrotu.

1

Śmieszy mnie jedna rzecz Walne Zgromadzenie gdzie klub uzyskuje zgodę na uruchomienie dźwigni finansowych a dużo kibiców Barcelony pyta się o jakie głosowanie chodzi i kompletnie jest nie są doinformowani.

29

Marco van Basten: Ronaldo to znakomity zawodnik, ale ci, którzy cenią go bardziej od Messiego, kompletnie nie znają się na piłce. Messi jest jedyny w swoim rodzaju. Nie da się go naśladować, nie da się powtórzyć jego zagrań. Piłkarze tego kalibru pojawiają się raz na 50, raz na sto lat. Jest geniuszem

5

Niepopularna opinia
Uważam że Di Maria w tym momencie byłby doskonałym ruchem Barcelony

11

@FC1899Barca Co to za gadki w ogóle jak gol na 3;0 w półfinale LIgi Mistrzów może być początkiem upadku, upadek Barcelony zaczął się od tego że Bartomeu został prezydentem i transfer Neymara do PSG za chorą sumę gdzie za tym poszło tyle złych rzeczy.

0

@Colon Polsat Sport

0

Jutro ciekawy wieczór się szykuje
18:00 Polska vs Walia w Pucharze Narodów
20:45 Finał - Superpucharu Świata Włochy vs Argentyna
Będzie oglądane!

0

@Criss18Barca Tylko że Lewy chcę przejść tylko do Barcelony,

0

@Patrykl145 Na 100% się przeniosą

3


To był wtedy prawdziwy Prime futbolu kiedy mogliśmy oglądać zarówno najlepszych ekip i najlepszych zawodników na świecie.

17

@koksik2700 Dobra wystarczy już, śmieszy mnie pisanie tego typu że Neymar mógłby być lepszy od Messiego albo to że Ronaldinho w swoim najlepszym momencie był najlepszym piłkarzem w historii, prawda jest taka że Messi w swoim najlepszym czasie był zawodnikiem zdecydowanie najlepszym w historii.

0

W ogóle była jakaś tenisistka w historii gdzie miałaby więcej 30 zwycięstw z rzędu?

2

@Dembouz1899
Ode mnie

Największa radość:

1. Barcelona - PSG 6:1 Sergi Roberto

2. Barcelona vs Chelsea bramka Andrésa Iniesty które dała awans

3. Finał Copa America Argentyna vs Brazylia i upragnione zwycięstwo Leo Messiego

Największy smutek?

1. Liverpool vs Barcelona

2. Argentyna vs Niemcy finał Mistrzostw Świata

Barcelona - Chelsea 2012 przegrana w półfinale.

0

Trzy mecze po ostatnim gwizdku które spowodowały największą radość oraz trzy które spowodowały największy smutek na was?

0

@Damiano27psk No i wbrew pozorom pojedynek w którym grają mistrzowie dwóch najlepszych kontynentów bardzo osobiście podoba mi się taki pojedynek, mogliby to zostawić na stałe i uważam że ten puchar miałby duży prestiż w zasadzie miałby potencjał na niego

2

1 Czerwca
18:00 Polska vs Walia w Pucharze Narodów
20:45 Finał Włochy vs Argentyna
Będzie oglądane!

4

Ale zabawni są kibice Realu, teraz nagle im przeszkadza to że wybrał PSG i to że poleciał na kasę, a jak Paryżanie wydali powyżej 200mln na Neymara osłabiając tym Barcelonę to gadali świetny ruch itp, hipokryctwo straszne.

1

W ogóle wyobrażacie jaki to byłby hit gdyby Barcelona zgarnęła Mbappe w 2025 roku po kontrakcie który wygasłby mu z Paryżem. Przecież to byłby hit największy

0

@FireBarca1899 Jaki łopatologiczny komentarz

0

@Emhyr Myślę że przejdzie do Realu, ale to co mówisz jest nieprawdą a co było z Grizmannem?

1

@MesQueUnClub_87 Szczerze? Kompletnie nie radzę brać, chyba najbardziej nieopłacalna opcja za tokeny

1

@Oskar00 Pewnie Kroos i jakiś LO Alba czy Acuna

0

Kadra na sezon 2022/2023
BR - Ter Stegen, Peña
LO - Alba, Gaya
ŚO - Piqué, Araujo, Garcia, Koulibaly, Christensen
PO - Dest, Azpilicueta
SP/SPD - Nico, Kessie, Soler, Gavi, Pedri, Busquets, Zubimendi? Pablo Torre, Sergi Robeto
PS - Fati, Ferran
LS - Dembélé, Raphinha
N - Lewandowski, Aubameyang
Co myślicie?

1

Powiem wam tak, sprzedanie Frenkiego w tym okienku to będzie najbardziej odpowiedni moment jaki był i będzie w ogóle i to że nie odczujemy tak bardzo jego brak, już takie odejście Alby byłoby zdecydowanie większe, bo są na jego pozycji obecnie lepsi i bardziej przebojowi zawodnicy.

1

@Pilka_jest_okragla Ja będę się łudził do końca jego kontraktu z PSG, mam nadzieję że wróci z miejsca z którego nie powinien odchodzić.

2

@ElKamil Z tym Dembele bym się wstrzymał

0

Czy według was dla Haalanda City to będzie ostatni przystanek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?