Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Nie wiem jak wy, ale transfer Raphiny kompletnie do mnie nie przemawia, może ktoś z was śledzi regularnie jego grę i może powiedzieć nieco więcej o nim.
2
@masq Bernardo Silva może grać jako środkowy pomocnik ofensywny i zapewne byłaby trójka Busi - Pedri - Silva, a dla Busiego jeszcze byłoby lepiej bo jako defensywny pomocnik miałby więcej miejsca.
3
@kkbarca Myślę że Laporta będzie bardzo do tego dążył to jest z tych rzeczy co kibice będą mu wypominać że odszedł Leo za jego kadencji i będzie chciał jego powrotu.
1
Śmieszy mnie jedna rzecz Walne Zgromadzenie gdzie klub uzyskuje zgodę na uruchomienie dźwigni finansowych a dużo kibiców Barcelony pyta się o jakie głosowanie chodzi i kompletnie jest nie są doinformowani.
29
Marco van Basten: Ronaldo to znakomity zawodnik, ale ci, którzy cenią go bardziej od Messiego, kompletnie nie znają się na piłce. Messi jest jedyny w swoim rodzaju. Nie da się go naśladować, nie da się powtórzyć jego zagrań. Piłkarze tego kalibru pojawiają się raz na 50, raz na sto lat. Jest geniuszem
5
Niepopularna opinia
Uważam że Di Maria w tym momencie byłby doskonałym ruchem Barcelony
11
@FC1899Barca Co to za gadki w ogóle jak gol na 3;0 w półfinale LIgi Mistrzów może być początkiem upadku, upadek Barcelony zaczął się od tego że Bartomeu został prezydentem i transfer Neymara do PSG za chorą sumę gdzie za tym poszło tyle złych rzeczy.
18
https://x.com/prime_cr6/status/1532112643812638722
Wymowne
0
@Colon Polsat Sport
0
Jutro ciekawy wieczór się szykuje
18:00 Polska vs Walia w Pucharze Narodów
20:45 Finał - Superpucharu Świata Włochy vs Argentyna
Będzie oglądane!
0
@Criss18Barca Tylko że Lewy chcę przejść tylko do Barcelony,
0
@Patrykl145 Na 100% się przeniosą
3
To był wtedy prawdziwy Prime futbolu kiedy mogliśmy oglądać zarówno najlepszych ekip i najlepszych zawodników na świecie.
17
@koksik2700 Dobra wystarczy już, śmieszy mnie pisanie tego typu że Neymar mógłby być lepszy od Messiego albo to że Ronaldinho w swoim najlepszym momencie był najlepszym piłkarzem w historii, prawda jest taka że Messi w swoim najlepszym czasie był zawodnikiem zdecydowanie najlepszym w historii.
0
W ogóle była jakaś tenisistka w historii gdzie miałaby więcej 30 zwycięstw z rzędu?
2
@Dembouz1899
Ode mnie
Największa radość:
1. Barcelona - PSG 6:1 Sergi Roberto
2. Barcelona vs Chelsea bramka Andrésa Iniesty które dała awans
3. Finał Copa America Argentyna vs Brazylia i upragnione zwycięstwo Leo Messiego
Największy smutek?
1. Liverpool vs Barcelona
2. Argentyna vs Niemcy finał Mistrzostw Świata
Barcelona - Chelsea 2012 przegrana w półfinale.
0
Trzy mecze po ostatnim gwizdku które spowodowały największą radość oraz trzy które spowodowały największy smutek na was?
0
@Damiano27psk No i wbrew pozorom pojedynek w którym grają mistrzowie dwóch najlepszych kontynentów bardzo osobiście podoba mi się taki pojedynek, mogliby to zostawić na stałe i uważam że ten puchar miałby duży prestiż w zasadzie miałby potencjał na niego
2
1 Czerwca
18:00 Polska vs Walia w Pucharze Narodów
20:45 Finał Włochy vs Argentyna
Będzie oglądane!
4
Ale zabawni są kibice Realu, teraz nagle im przeszkadza to że wybrał PSG i to że poleciał na kasę, a jak Paryżanie wydali powyżej 200mln na Neymara osłabiając tym Barcelonę to gadali świetny ruch itp, hipokryctwo straszne.
1
W ogóle wyobrażacie jaki to byłby hit gdyby Barcelona zgarnęła Mbappe w 2025 roku po kontrakcie który wygasłby mu z Paryżem. Przecież to byłby hit największy
0
@FireBarca1899 Jaki łopatologiczny komentarz
0
@Emhyr Myślę że przejdzie do Realu, ale to co mówisz jest nieprawdą a co było z Grizmannem?
1
@MesQueUnClub_87 Szczerze? Kompletnie nie radzę brać, chyba najbardziej nieopłacalna opcja za tokeny
1
@Oskar00 Pewnie Kroos i jakiś LO Alba czy Acuna
0
Kadra na sezon 2022/2023
BR - Ter Stegen, Peña
LO - Alba, Gaya
ŚO - Piqué, Araujo, Garcia, Koulibaly, Christensen
PO - Dest, Azpilicueta
SP/SPD - Nico, Kessie, Soler, Gavi, Pedri, Busquets, Zubimendi? Pablo Torre, Sergi Robeto
PS - Fati, Ferran
LS - Dembélé, Raphinha
N - Lewandowski, Aubameyang
Co myślicie?
1
Powiem wam tak, sprzedanie Frenkiego w tym okienku to będzie najbardziej odpowiedni moment jaki był i będzie w ogóle i to że nie odczujemy tak bardzo jego brak, już takie odejście Alby byłoby zdecydowanie większe, bo są na jego pozycji obecnie lepsi i bardziej przebojowi zawodnicy.
1
@Pilka_jest_okragla Ja będę się łudził do końca jego kontraktu z PSG, mam nadzieję że wróci z miejsca z którego nie powinien odchodzić.
2
@ElKamil Z tym Dembele bym się wstrzymał
0
Czy według was dla Haalanda City to będzie ostatni przystanek?