Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są dzisiaj otwarte sklepy typu RTV czy Media Expert?
4
@Bocheno1 Ja się niestety nie oszukuje, z tym trenerem na ławce będzie porażka
0
Kiedy był wasz Prime kibica Barcelony? Bo bądź co bądź każdy ma coś takiego że w pewnym momencie miał z klubem największą więź
5
Takimi meczami jak z CIty i z Lipskiem w Lidze Mistrzów o których jest zdecydowanie najbardziej głośno, zbliżają Leo do wygrania Złotej Piłki
16
@monsterrize Przecież oni w poprzedniej kolejce wygrali z City XD to faktycznie się zatrzymało
3
@Rust_Cohle Podajcie swoich 3 ulubionych pilkarzy
( ktorzy nie graja/grali w Fc Barcelonie )
A ty się zdecyduj, a nie edytujesz
2
@Rust_Cohle
1. Messi
2. Puyol
3. Iniesta
3
DANI ALVEEEEEEES
5
@Breakdrowser Messi jak dostanie to będzie zapisane jako zawodnik dwóch klubów Barcelony oraz PSG
14
Niebywałe jest to że Messi najprawdopodobniej odbierze swoją 7 Złotą Piłkę, a pamiętam gdy duża większość mówiła gdy Neymar przechodził do Barcelony a nawet wcześniej że zdobędzie on przynajmniej dwie - trzy złote piłki a pewnie nie zdobędzie żadnej, to pokazuje że rekord Messiego będzie nie do pobicia przez nikogo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Najbardziej irytuje mnie to że w Ameryce Południowej na dużo można sobie pozwolić jeśli chodzi o faule, powinni pod tym względem być zdecydowanie bardziej restrykcyjni
2
@czosnekfcb Oceniam od momentu całego Copa America, grają bardzo mądrze w każdej formacji oczywiście zdarzają się indywidualne błędy, ale z meczem wygląda to coraz lepiej i najważniejsze widać chemię między piłkarzami
2
Można mówić o poziomie w Ameryce Południowej, ale Argentyna gra naprawdę bardzo przyjemnie dla oka
6
Chyba nie było i nie będzie w historii zawodnika o tak świetnym przeglądzie pola niż Messi
0
Z sędzią chyba będą bali się dyskutować dzisiaj XD
5
Fajnie czyta się takie wycinki z gazet po takim czasie
0
@BarcaInfo Ale tak abstrahując bardzo ładny komentarz
2
@MesQueUnClub96 Bayern to najlepiej zarządzany klub na świecie, nawet jakby nie udało im by się jego pozyskać, to znaleźliby kogoś równie świetnego, a nawet może jeszcze bardziej.
0
@Krycha1899 Moim zdaniem na ten czas który ma Barcelona najlepszy kandydat
12
Chyba nie ma trenera obecnie który tak ładnie wyjaśnia swoimi decyzjami dziennikarzy jak Lucho, chciałbym bardzo jego powrotu do Barcelony...
2
@AmigoBlancos Nie zgodzę się z tym, w Polsce jest bardzo doceniany, tylko trochę ludzi wkurza że jest tyle gadania o Lewym i że strzeli nie wiem dwie bramki z Herthą i mówią że on zasługuje na Złotą Piłkę i są wyśmiewani inni zawodnicy.
0
@Dembouz1899 Ogólnie stworzyłem pytania tego typu, bo mogą być ciekawym punktem odniesienia
9
@Dembouz1899 Janusz Tracz - Plebania
0
Najlepiej zagrana postać w polskim serialu/ filmie?
4
@HansFCB Paul Pogba ma dużo do udowodnienia w klubowej piłce.
4
@Dembouz1899 Ja nie będę oryginalny i napiszę Barcelona - Liverpool 3;0
0
Ostatni mecz Barcelony po którym czuliście prawdziwą moc tej drużyny i mega satysfakcję?
4
@adamt1996 Te słowa Kusego legendarne, Na miłość nigdy nie jest za późno, ale na samotność zawsze jest za wcześnie.
1
@Dembouz1899 Kiepscy number 1 chyba XD