Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polski serial który mógł zakończyć swoją produkcję dla lepszego zapamiętania?
0
Polski serial który zakończył swoją produkcję w idealnym momencie?
6
Jakie to jest piękne uczucie, gdy ktoś myśli że coś mu się stało z kontem na FB, ale sprawdzi La Ramble i widzi że jednak ten problem ma większość
0
@Momals11 Zgadza się, mimo wszystko gdy widziało się Leo w koszulce Barcelony to człowiek liczył że coś pokaże magicznego i przez to zespół wyglądał lepiej, a teraz wygląda to bardzo kiepsko
2
Żeby było od razu mówię że jestem kibicem Barcelony jeszcze gdy grał Ronaldinho, ale czy wy też w tym sezonie tak mniej emocjonalnie pochodzicie do meczów Barcelony? Ogólnie też do piłki
11
Ale piła Messiego
2
Ale ten Messi śmiga, widać że już powoli Leo wdraża się coraz lepiej w zespół.
0
A wiecie co jest najbardziej przykre? Że do meczów takiej rangi jeśli chodzi o drużynę Atletico porażkę trzeba wliczać na starcie, co za czasów doszliśmy gdzie kilka lat Barcelona była największą marką, to jest kataklizm.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale powiem tak po ludzku mi szkoda takich piłkarzy jak de Jong bo ja nie wiem czy wytrzymał tyle upokorzeń, nawet gdybym miał duże przywiązanie z klubem, ale jako piłkarz chciałbym się rozwijać, a przy tych trenerach i sytuację w klubie stoję w miejscu czy nawet idę w tył, także nie będę miał pretensji gdy odejdą bo to będzie normalne.
8
Luis Suárez : "Podczas wakacji Leo powiedział mi: „Zakończę karierę w Barcelonie, czego zawsze chciałem, ten klub dał mi wszystko, a dzieci są szczęśliwe”. Odszedł z niepewnością i był zaniepokojony tym, jak wszystko się tak szybko zmieniło”
2
@amanter W tamtym sezonie umiejętności były, tylko głowa nie dała rady, chyba ten mecz to był największy ból jako kibica Barcelony, zważając że w finale był Tottenham
11
Ale dla Messiego dobrze że odszedł w Barcelonie miałby już w tym sezonie kilka kompromitacji, a tak we wtorek wszystkie pozytywne emocje były skierowane przy Leo.
17
Moi dziadkowie wychowywali się w czasach II Wojny Światowej, nie mieli co jeść, nie mieli gdzie mieszkać.
Moi rodzice wychowywali się w czasach komuny i destrukcyjnego alkoholizmu, z jednym rodzicem, bez większych perspektyw na przyszłość
Ja... jestem kibicem FC Barcelony...
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10725155#comment-10725155
No i wleciał
2
Leo Messi znowu na ustach wszystkich tym razem w Lidze Mistrzów, Znowu zamknął ludziom usta. PIękny wieczór i w dodatku Real przegrał.
7
Ale pięknie wleciałby jutro świetny mecz Messiego i po raz enty zamknięcia ust
27
Ale mimo wszystko jestem zdziwiony że Messi chociaż nie wspomniał przez Media społecznościowe o Ansu Fatim jednak przejął jego numer gdzie on dzierżył go przez tyle lat, gdzie Ansu strzelił swoją pierwszą bramkę od 10 miesięcy
0
@AmadiRM Serio? Ktoś tutaj się rzuca o to że człowiek się cieszy ze straty punktów przez Real, bądź co bądź każda strata punktów przez nich bardzo dobrze smakuje, na ligę w tym sezonie nie liczę, ale jednak nadzieję fajnie mieć, co nam pozostało nam jako kibicom Barcelony, a nuż Barcelona przy ewentualnej zmianie trenera będzie miała lepszy czas.
2
Śmieszą mnie ludzie którzy narzekają na PSG w lidze, rozumiem że mają pakę, ale jednak mają na 8 meczów 8 zwycięstw
0
@Kamiloza91 Tak
7
@Kamiloza91 Nie ma takiej opcji
2
Mam bardzo duże obawy względem Xaviego, chciałbym jego powrotu i wiem że on jest nieunikniony, ale ciągle uważam że to nie jest ten moment, ale jeszcze za czasów jak grał w Barcelonie to było pewne że nim zostanie, co by się nie wydarzyło i jakich wyników nie będzie miał, będzie to dla mnie jedna z największych legend w historii tego klubu.
12
Najbardziej śmieszy mnie teraz to że ludzie gadali że Messi nie jest ważny w ważnych meczach, zapamiętajcie w lidze każdy mecz jest tak samo ważny o tyle samo punktów, a Messi często sam te trzy punkty zdobywał, ale ludzie naiwni i hejterzy Leo oczekiwali od niego co mecz kilka bramek, teraz widzicie jak ważny był dla nas.
2
@Pieprz Co wy gadacie, ja oceniam pozytywnie, ilekroć nam ratował wynik swoimi bramkami i swoim zaangażowaniem, zwłaszcza w pierwszym sezonie 2018/2019
5
Taka rzeczywistość
0
Czy według was Leo Messi jest niedoceniany wśród kibiców patrząc na swoją wielkość?
0
@Qba2312 Atleti ma najmocniejszą moim zdaniem, ale pewnie wyjdzie im gorszy sezon niż poprzedni.
0
Ale te PSG ma te końcówki niesamowite
2
Ale tak z czystym sumieniem, przyznajcie się odkąd przybył Ronaldo do United, to teraz każde odpadnięcie MU będzie przyjemnym uczuciem.