Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 Jakie spokojnie, to Polacy mieli taką dużą przewagę i to ją stracili, ale na szczęście wygrali.
5
@mextexperu Ludzie że wam się nie nudzi, te gadanie o TVP, jeszcze jakby inne były wartościowe.
6
@adambądkowski93 Muller chyba najbardziej niedoceniany zawodnik w historii, ludzie mówią o zawodnikach z poszczególnych sezonach że ktoś jest niedoceniany, ale Muller wykręca od lat super liczby i jest jednym z najważniejszych graczy Bayernu.
1
@Emial22 Hiszpania 2008-2012
Brazylia 2002
Nie dałbym Niemców z 2014, bo jednak czegoś mi w niej brakowało, dwie poprzednie kadry były kompletne.
2
@Herato Igrzyska dla każdego sportowca to najważniejsza impreza, poza piłkarzami, także ranga jest bardzo ważna.
62
Memphis Depay: "Na drugi dzień poszedłem do muzeum w Barcelonie i zobaczyłem Złote Piłki Messiego. Wygląda na to, że niedługo pojawi się kolejna, to jest coś niesamowitego"
11
Zawsze zastanawiało mnie to jak Boruc moim zdaniem w primie najlepszy bramkarz jaki był z reprezentacji Polski, grał w najlepszym klubie Celticu, wtedy to był dobry klub, ale miał predyspozycję do gry w topowym klubie jak dla mnie.
0
@osa91 Nie bez przesady, tylko tak jest, sami nakładacie i macie oczekiwania od piłkarzy którzy nie są zweryfikowani, jak ktoś jest mocny psychicznie to będzie kawał grajka, kiedyś było zdecydowanie łatwiej, było z Malcomem były porównania i pisanie, że liczby ma lepsze od Mbappe w Lidze gdzie on już w Monaco brylował i przechodził do PSG jako gwiazda.
1
@osa91 Bo teraz dużo ciężej niż kiedyś, teraz to wystarczy że zagra kilka meczów na bardzo dobrym poziomie i jakieś głupie porównywania, sami ludzie robią krzywdę piłkarzom, gdzie niewielka część to wytrzymuje.
2
@MesQueUnClub96
Ja sobie podzielę to jako dwie kategorię
Najładniejsza bramka jaką widziałem to mimo wszystko Zlatana z przewrotki
Najładniejsza Barcelony to bramka Messiego z Bayernem gdzie ośmieszył wtedy TOP3 najlepszych obrońców świata ( Trochę może dziwny wybór, mając tyle bramek, ale doceniam mega kunszt Leo w tej sytuacji, gdzie nawet na treningu ciężko to powtórzyć gdzie kolega daję Tobie fory.
26
Romero: Pique zaakceptował obniżkę pensji. Ponad 50%.
15
Ale rola Jasia Fasoli wykonana przez Rowana Atkinsona jest wybitna, coś niesamowitego, serial ponadczasowy
10
@BarcaInfo Imo dla mnie Saga Fabregasa była strasznie męczące i te co wymieniłeś to w sumie się zgadzam, śmieszna była sytuacja jak Verrati coś wrzucił na IG gdzie był coś z Barcelony i leciała muzyka i myślał każdy że klepnięty transfer.
0
@AdiKingu96 Ja powiem tak, gdy Pique będzie cały sezon zdrowy to uważam że będziemy mieli spokój w defensywie, bo mimo wszystko w poprzednim sezonie dużą część sezonu był kontuzjowany i został rzucony na głęboką wodę na PSG gdzie był świeżo po kontuzji.
5
@PatrychoO Dla chińczyków nie ma rzeczy niemożliwych, oni wszystką podrobią.
11
@AntekGriezmann Jest 2021 rok, a ludzie nadal wierzą w przesądy.
2
@Encore Ja imo najbardziej na Pływanie to chyba moja ulubiona dyscyplina na igrzyskach, aczkolwiek dużo straciła wraz z odejściem Phelpsa
1
@Encore Mówię o całym świecie, a nie o jednostkach, a jednak to jest najważniejsza sportowa impreza
0
Ale zobaczcie 7 dni do IO, ale kompletnie nie ma hype na nie, jeszcze w dodatku mają być bez kibiców...
2
W sumie Saul + Hermoso + 15-20 mln nie byłoby czymś złym, zyskujemy dużo na pensji i możemy sprzedać Lengleta który poszedłby myślę za dobry pieniądz.
0
W okolicach jakich pieniędzy bylibyście zadowoleni na wymianę Griezmanna z Saulem?
0
@Gaz Tylko że ten transfer był tylko i wyłącznie z powodu papierka by się wszystko zgadzało.
2
@Gaz Trochę się zagalopowałeś
2
Oby Sergi Roberto został sprzedany, lubię tego piłkarza, ale pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy, a pewnie będzie tak że jak zwykle przy każdym trenerze tak jest że będzie w pierwszej jedenastce i myślę że za niego dostałoby się dobre pieniądze, jak zostanie to się zawiodę bo już mamy dwóch PO, podziękować za dobre chwilę, nigdy nie zapomnę bramki z PSG, ale uważam że z tym zawodnikiem się pożegnać, bo blokuje miejsce innym.
2
@Janas11224 Albo to że Copa America słabe oczywiście trochę racji w tym jest, ale gdyby Leo grał na Euro to wyglądałoby podobnie po prostu z powodu tego jak gra, zobaczcie sobie na tą tabelę co się przewijała że w TOP 4, 3 krotnie był Messi i to jeden z turniejów to był Mundial.
25
2
Śmieszą mnie komentarze tego typu i umniejszanie Messiemu jak zwykle
"Nie odbierając niczego Messiemu, ale poziom sportowy ostatniego copa był niski"
9
https://x.com/ReshadRahman_/status/1414926633476182029
4
Fabrizio Romano potwierdza! PSG zrezygnowało z pomysłu zakontraktowania Leo Messiego.
31
https://x.com/_BarcaInfo/status/1414869344211898370
XD