33

https://zapodaj.net/66618d2d750e4.jpg.html
Coś o roli kapitana Messiego i Ronaldo

0

@MichalZZZ "Ale Ci ludzie są naiwni" Przecież to nie mój teskt

0

@MichalZZZ Przeczytaj ostatnie zdanie.

7

Kto Waszym zdaniem zdobędzie Złotą Piłkę w tym roku?

* Lionel Messi- Odpadł w Lidze Mistrzów z PSG, wygrał jedynie Copa Del Rey, jak wygra Copa America to może mieć jakieś tam szanse.

* Cristiano Ronaldo- Odpadł w Lidze Mistrzów z FC Porto, wygrał jedynie Superpuchar Włoch, na Euro zdobył 5 goli ale odpadł z Belgią już w 1/8.

* Neymar- Odpadł w Lidze Mistrzów w półfinale, dobry dwumecz z Bayernem, z Barceloną był kontuzjowany. Wygrał jedynie Puchar Francji, jeśli wygra Copa America to może mieć jakieś tam szanse.

* Kylian Mbappe- W Lidze Mistrzów do dwumeczu z Manchesterem City w półfinale wyglądał idealnie. Wygrał tylko Puchar Francji, na Euro nie zachwycił.

* Robert Lewandowski- W Lidze Mistrzów w decydującym momencie był kontuzjowany. Wygrał Złotego Buta z wielką przewagą nad innymi graczami. Pobił historyczny rekord Gerda Mullera. Wygrał Bundesligę, na Euro to było pewne, że nie zajdzie daleko z Reprezentacją Polski.

* N’golo Kante- Wygrał Ligę Mistrzów, na Euro nie zachwycił. Ja osobiście uważam, że nie dostanie tej nagrody.

* Kevin De Bruyne- Wygrał Premier League, wygrał Puchar Anglii, przegrał w finale Ligi Mistrzów, ma wciąż szanse na wygranie Euro.

Moim zdaniem największe obecnie szanse mają Kevin De Bruyne albo Robert Lewandowski. Co prawda Polak nic wielkiego nie wygrał z klubem czy z Reprezentacją natomiast na tle innych gwiazd osiągnął i zrobił tak naprawdę więcej. Zdobył 56 goli w 50 meczach w tym sezonie. Kolejny fantastyczny sezon w Bundeslidze + pobicie niemożliwego rekordu. Jeszcze kolejnym mocnym kandydatem na wysokie miejsce w tym plebiscycie jest Kai Havertz, który zdobył jedynego gola w finale Ligi Mistrzów. Jeśli wygra Euro to teoretycznie powinien zdobyć tą nagrodę natomiast wiadomo jak to jest z tą Złotą Piłką.

Jakie jest Wasze zdanie? Kto powinien według Was zdobyć tą nagrodę?????
Ale Ci ludzie są naiwni

0

@xSZYMONOx Nie, za 24 H i 13 minut

11


Laporta szef!

0

@IbrahimAfellay Ale wy jesteście naiwni i zadajcie oczywiste pytania, tam jest hierarchia, od kilku lat to samo a jeszcze tego nie wiecie.

4

Ale Anglia ma autostradę do finału, ale to Euro nauczyło mnie pokory żeby nie skreślać nikogo

0

@Lordzi A gdzie najgorszy strzelec Vinicius?

6

Heh, no tak... klasyk:
Messi nie wygrywa CA -> hahah znowu nic z repką pff
Messi wygrywa CA -> hahah w tak słabym turnieju lol
Naprawdę czasem mam nieodparte wrażenie, że cokolwiek by Messi nie zrobił to jest zawsze jakaś polewka. Nie wiem z czego to wynika. Może po prostu z tego, że Messi jako jedyny piłkarz na świecie wybił się tak bardzo ponad resztę pod względem nie tylko bramek i asyst, ale też elegancji i artyzmu w grze, że ludzie od niego wymagają zdecydowanie więcej nawet od Cristiano?
Święte słowa!

16


Szybko poszło wbrew pozorom z tymi trzema. Kto następny? Firpo?

0

@Pawel13sz Zdecydowanie tak w tym sezonie.

16

53

Reprezentacja Hiszpanii bez Busquetsa:
2 mecze - 1 gol
Reprezentacja Hiszpanii z Busquetsem:
2 mecze - 10 goli

65

Najlepsze Euro w życiu jakie oglądałem, a ludzie piszą że nie czują tych mistrzostw XD

1

@VamosRakieta A śmieszą mnie komentarze że na faulu na De Bruyne max żółta, przecież to wyglądało bardzo niebezpiecznie i celowy faul

0

To kto teraz faworytem do wygrania Złotej Piłki?

2

@matirix20
1)
- Verratti
- Isco
- Aguero (Swego czasu)
2)
- Imo Neymar
- Thiago
- Ibrahimović
3)
- Henry
- Villa
- Aguero

5

No i to na tyle napinania się Ronaldo

2

Co myślicie o powrocie Paulinho do Barcelony?

0

Najbardziej niedoceniany polski film według was?

6

Ale ten jeden komentator zwłaszcza sadzi się na tą Argentynę

1


Niech chociaż jutro po meczu Polaków go ogłoszą, będzie na osłodę

4

Ale mecz Szkocji z Anglią idealnie pokazuje jak wysoki poziom jest na tym Euro, niesamowite tempo gry.

1

Ale że tak cicho po meczu Holandii o Depayu

0

Najbardziej prawdopodobna opcja to Laporte z City

2

@AntekGriezmann Tylko przy wymianie zawodników

0

@amanter Przeczytaj co zaznaczyłem przy Griezmannie.

0

@Encore Myślę że koniec końców kogoś innego pozyskamy, ale czy chciałby myślę że gdyby odbył rozmowę z Koemanem i zapoznał się z jego wizją, to sam chętnie by odszedł patrząc jaką rolę ma w MU

2

Ter Stegen - Alba - Araujo - Laporte - Dest
Van de Beek - de Jong - Pedri - Messi - Fati - Depay
Ławka : Peña - Mingüeza - Gaya - Garcia - Lenglèt - Emerson - Busquets - Moriba - Puig - Griezmann (zmniejszenie zarobków) - Agüero - Trincao
Co myślicie o takiej kadrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?