1

Ale ten sędzia sadzi się na Polaków w tym spotkaniu.

6

Japonia ładnie się zaprezentowała, także podwójnie cieszy zwycięstwo 3;0

37

Kolejna piękna scena z Kiepskich, Boczek przychodzi pochwalić się Ferdkowi, że został kierownikiem, a ten mu odpowiada, że to gówno, a nie sukces.

38

Najlepszy odcinek to jak Paździoch z Boczkiem budkę z kebabem otworzyli. I Halinka Kiepska to nawet sprzedawala te kebsy. Kiepski nie wytrzymał, wkuwał chemię po nocach. Zatrudnił się w sanepidzie. Skontrolował. I zamknął budę Paździocha i Boczka. A potem się zwolnił z sanepidu. Przecież to jest Złoto najlepsza na świecie.

6

Co to jest za historia. Filmy kręcić. Primoż Roglić wjeżdża na metę z ponad minutową przewagą. Słoweński skoczek narciarski nie zdobył nigdy złota olimpijskiego. To dzisiaj zdobędzie - w kolarstwie.
Via : TT

1

@macio_944 France Football już zdementowało to

4

Ale trzeba przyznać ciary były przy komentarzu Szpakowskiego

0

@BartqRKO Szpakowski w primie to zdecydowanie najlepszy komentator jaki był.

0

@Ronmes Walka o miejsce 7-10

2

@Ronmes Tokio 2020: program środy w TVP 1 (możliwe zmiany)

1:30 – WIOŚLARSTWO

– 1:40: czwórka bez sternika mężczyzn, finał B (Brzeziński, Burda, Szpakowski, Wilangowski)

– 2:30: dwójka podwójna mężczyzn, finał (Biskup, Ziętarski)

– 2:50: czwórka bez sterniczki kobiet, finał (Chabel, Dittmann, Michałkiewicz, Wierzbowska)

– 3:30: czwórka podwójna mężczyzn, finał (Czaja, Chabel, Pośnik, Barański)

– 3:50: czwórka podwójna kobiet, finał (Kobus-Zawojska, Wieliczko, Sajdak, Zillmann)

– 4:10: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn - półfinał (Kowalski, Mikołajczewski)

4:00 – JUDO, BOKS, KOLARSTWO SZOSOWE

– po 4:00: 90 kg mężczyzn, eliminacje - Piotr Kuczera vs Łasza Bekauri

– 4:30: kolarstwo szosowe, Anna Plichta wyjedzie na trasę o 4:51

– 5:18: boks, 75 kg kobiet, 1/8 finału – Elżbieta Wójcik vs Nouchka Fontijn

6:30 – KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN, USA – IRAN

9:25 – SIATKÓWKA, POLSKA – WENEZUELA

11:25 – JUDO, PŁYWANIE, BOKS

– ew. walki Piotr Kuczery

– 12:25: 200 m st. grzbietowym, eliminacje - Radosław Kawęcki, Jakub Skierka

13:55 – KOSZYKÓWKA 3X3, MECZ O ZŁOTY I BRĄZOWY MEDAL

0

Dzisiaj w nocy 4 finały w wioślarstwie z udziałem Polski, będzie trzeba zerwać nockę

1

@LeoMessiah W tym kraju ciężko żyć poprzez to jacy ludzie są, a ty jeszcze broń sugerujesz.

34


OFICJALNIE Robin van Persie w Barcelonie

0

Kurcze, bardzo szkoda że w tym okienku mało się mówi o tym że może Van De Beek przeszedłby do Barcelony, nawet w formie wypożyczenia, bo myślę że w United się zmarnuję w dodatku pewnie kupią kogoś do środka pola ( Może Saula) A myślę że dla nas to byłaby dobra opcja, liczę że coś może będzie w tym okienku o tym, a co myślicie o tym?

0

Jaka drużyna według was ma najwięcej kibiców na świecie?

0

Nie no, serio myślicie że dadzą Lewemu Złotą Piłkę za 2020, przecież to byłaby dla nich kompromitacja że teraz nagle ich oświeciło, jeden dziennik to wypuścił i wszyscy się jarają i podają to dalej, ba! Niektóre strony już piszą że na pewno, nie wierzę w ogóle że coś takiego się wydarzy, nawet jakbym tego chciał.

5

Ogólnie nie lubię narzekać, ale Polska jak dotąd zdecydowanie jest największym frajerem IO i takie są fakty.

34

Gdy Messi najprawdopodobniej zdobędzie 7 Złotą Piłkę, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie że ktoś pobije lub wyrówna te osiągnięcie, to będzie chyba najcięższy indywidualny rekord do pobicia.

2

@Koors Chyba czytam to 10 raz tutaj autentycznie

3

@zeko0 1. Messi
Dalej nie wiem jak mam być szczery, ale jak będzie Ronaldo w TOP 3 to się mega uśmieje, aczkolwiek czuję że będzie on w trójce, nie pytajcie mnie za co, ale tak działa Złota Piłka

3

@Lovalo Zmieniam jednak, Piotr Fronczewski absolutny TOP

4

@Dembouz1899
Ale z takich wiekowych to uważam beztalencie zdecydowanie Barbara Kurdej Szatan patrząc +30

3

@PatrychoO
Talent? Cenię sobie wielu aktorów, ale chyba Tomasz Kot widać w nim prawdziwą sztukę aktorską
Beztalencie? Większość młodych aktorów (Niestety)

1

@barcowy1899 Jak mam być szczery? Busi z ostatniego okresu to obecnie jeden z najlepszych pomocników na świecie, także odpowiedź nasuwa się sama

2

@AntekGriezmann Szczerze? Wątpię uważam że ewentualnie wezmą kogoś z nazwiskiem młodszego, jakoś nie czuję że ktoś z Topów jeszcze zatrudni CR7 w swoim klubie, patrząc na gażę i jego ego i to że będzie chciał być największą gwiazdą.

12

@Rust_Cohle Zauważyłem że dużo osób na siłę próbuje zmieniać co jest dobre, jest dużo w piłce rzeczy do zmiany które są nieodzowne

5

@Jacu327 Ale super się wraca do takich wspomnień

1

@Coutinho007 Liczbowo oczywiście, ale patrzę jaki wkład miał w zespół, a to chyba był najlepszy Messi, gdzie był w każdy meczu wartościowy, nawet w meczu na Anfield był zdecydowanie najlepszy na boisku, a w Lidze Mistrzów w każdym spotkaniu dawał coś.

1

Jaki według was był najlepszy sezon Leo Messiego? Moim zdaniem mimo wszystko 18/19 niesamowity wkład w zespół

34

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?