0

@AmigoBlancos Ale tak abstrahując jak ludzie mają nasrane w łbie XD

0

0

Wiecie co byłoby dobre przy przyjściu dowolnego trenera? Że przynajmniej dałby iskierkę nadziei kto by to nie był, zawsze jest jakaś malutka nadzieja, teraz jej kompletnie nie mam.

7

Najzabawniejsze jest to że gdyby Valverde zastąpił Koemana to większość by się ucieszyła tego samego gościa którego każdy chciał wywalić jakiś czas temu, jakie to jest wszystko przewrotne XD

19

Największym paradoksem jest to że gdyby Leo był w składzie z tak grającą Granadą która sama w sobie nie zagrała dobrze, to pewnie kilka razy Messi odpaliłby swój geniusz i byśmy ten mecze wygrali, to był idealny mecz do pokazania jak Leo był ważny dla Barcelony, gdy Depay miał idealną pozycję z rzutu wolnego, to miałem w myślach Leo że to byłaby idealna pozycja dla niego.

1

@Kgorecki2500 Niestety to pierwsze, poza końcówką

6

I Ci ludzi że MESSI to hamulcowy w tej drużynie XDDDDDDDD

1

Transfer Barcelony który według was dojdzie prędzej czy później do skutku? Ode mnie De Ligt

0

Fifacze czy wy też po ostatniej aktualizacji na PC mieliście przy włączeniu FIFY 21 ciemny ekran i między innymi brak swoich ustawień?

23

Mam nadzieję że Leo za niedługo znowu zamknie wszystkim usta, jak potrafi to robić bardzo dobrze.

0


W punkt!

14

@Songo91
Holender najprawdopodobniej wróci do Eredivisie aby się odbudować i wrócić do dawnej dyspozycji
Większej głupoty dawno nie czytałem

6


Prędzej czy później trafi do Barcelony.

32

Śmieszy mnie komentarze o PSG i to że już nie mają szans XD, przecież to był pierwszy mecz tej trójki z przodu razem, żeby to działało musi to trochę potrwać

5


Niech mu chociaż się wjedzie jak najlepiej

20

Depay wreszcie poczuł to co Messi miał w Barcelonie od kilku sezonów i te gadanie że Messi hamuje drużynę XD

0

W związku z meczem z Bayernem to niczego nie oczekuje, byleby nie było kompromitacji, a niestety czuje pewną wygraną Bayernu, to nie jest ten moment że możemy z nimi rywalizować jak równy z równym popatrzmy na ich kadrę, a na naszą u nas na papierze odeszły dwie największe gwiazdy, oczywiście mamy młodzież ale to są zawodnicy którzy mam nadzieję dadzą najwyższą jakość za 2-3 lata, ogólnie podoba mi się jak to idzie teraz, może odszedł Messi którego uwielbiam, ale dobro klubu jest najważniejsze, zanim coś się zbuduję co będzie konkurowało potrzebny jest czas, Barça ma braki kadrowe, dużo kontuzji, Bayern nie ma żadnej i każdy jest zdolny do gry, bardzo bym chciał żeby pokazali wszyscy serducho na boisku i tyle, owoce będą tylko nie teraz.

1

@PRINSU Nie! Już po raz kolejny się nie dam nabrać.

4

@bartekvisca Wręcz przeciwnie w końcu ma drużynę która może konkurować do zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

3

@Kgorecki2500 Co roku ta sama gadka, po takich meczach się zdobywa mistrzostwo, Atletico co w La Lidze ma farta to ja nie wiem.

33

Ale tutaj był wałek z tymi 10 minutami XD

0

Dobrze widzę że sędzia doliczył 10 minut w meczu Atletico z Espanyolem?

2

@AlexDark00 Jak dla Ciebie ciekawa liga jest zależna od jednego zespołu to powodzenia!

2

@DaPidejpi Inaczej, przed sezonem wiadomo kto zgarnie mistrza, ale ogólnie Bundesliga moim zdaniem to najciekawsza liga jaką oglądam dużo bramek i otwarty futbol.

0

@damiano996 Jest jakaś transmisja?

6


Serio musi tłumaczyć wpis o najlepszym piłkarzu w historii Barcelony? Bo tylko głupi ludzie się czepiają

1

https://x.com/LeoMessiMedia/status/1436134362639060995
Niby już trochę minęło od jego odejścia, ale nadal boli że już nie ujrzę go w barwach Barcelony i łudzę się że może za dwa lata na jeden sezon powróci by godnie go pożegnać, było pytania czy chcielibyście powrotu Leo, dla niego zawsze będzie furtka oczywiście siłą rzeczy jego rola byłaby inna.

31

Wy też tak macie że w ostatnim czasie oglądacie wszystkie mecze Argentyny nawet towarzyskie które są w nocy z myślą że trzeba wykorzystać każdą chwilę by móc oglądać Messiego?

5

Człowiek mówi o drugim Messim, Xavim, Inieście, ale taki Olmo mógłby być drugim Pedro to byłoby piękne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?