2

Komentarz usunięty

2

@FCB24 I teraz czas się obudzić

0

@l0Messini Zależy od tego jakiego typu człowiekiem jesteś, bo w Polsce liczy się mega komunikatywność, jeżeli masz dobrą gadkę to żyć można bardzo dobrze mam wrażenie że to jest bardziej istotne niż wykształcenie i inteligencja

0

W jakim polskim filmie był tekst
O telefonie i to że Pan chcę jedną słuchawkę kupić?

1


Lada moment!

0

Fajna knajpa/ kawiarnia w Opolu?

7

Ludzie śmieją się teraz z nas że najprawdopodobniej LIga Europy, jak to będzie smakowało jak wrócimy na szczyt bo mamy najlepszą młodzież na świecie, tylko potrzeba czasu ale satysfakcja będzie tego warta

2

@Sau_Ron Nie ma szans i to nie jest kwestia że nie będzie kogoś takiego utalentowanego od Messiego, ale kwestia tego żeby połączyć to z ciężką pracą i uważam że nie będzie takich indywidulanych jednostek, bo co roku ktoś będzie nowy się wysuwał.

33

@Woland10 O kurczaki co za ewenement

0

@Sau_Ron Źródło Marca

2

Leo Messi ; "Zawsze mówiłem, że w pewnym momencie wrócę do Barcelony, ponieważ to mój dom, ponieważ zamierzałem tam mieszkać i ponieważ zawsze chciałem spróbować pomóc klubowi w jakikolwiek sposób. Oczywiście, jeśli będę mógł wnieść swój wkład i pomóc klubowi, z przyjemnością wrócę".

11

Leo Messi: " Xavi sprawi, że Barça znów będzie wielka. On zna klub na wylot i doskonale wie, co robić". (Marca)

0

Najlepszy indywidualny występ gracza w meczu w historii?

1

@kuz Mogą nawet ogłosić ten transfer, ale sam zawodnik przejdzie dopiero w lecie

1

@Kielakowy Żeś teraz palnął XD

1

I cyk dublet Depaya

2

@jedrek7000 Śmieszą mnie komentarze o tym że Barcelona kupuje starców, ale zobaczmy ilu młodych zawodników Barcelona wypuściła nie wiem czy jest drugi taki klub obecnie z czołówki patrząc na markę klubów.

10


Byłoby cudownie

60


Ale złoto!

3

"Akurat tak sie składa, ze jestem fanem Bayernu. Mowie to z czystym sumieniem, ze to nie Lewy ciagnie w Bayernie wózek. Masz zawodnikow pokroju Sane, Coman, Gnabry itd. to oni „obsługują” Lewego, on jest mistrzem wykończenia akcji, to prawda, ale zeby brał ciężar gry na siebie i indywidualna klasa odmieniał losy spotkania, tego nie zobaczysz. Przynajmniej nie przeciwko światowej klasy klubom. Jestem pewien, ze gdyby np. taki Haaland grał w Bayernie, takze by nawalił tyle bramek co Lewy. Tutaj moc tkwi w drużynie Bayernu, Lewy ma farta, ze Bayern go nie puścił, jak mial isc do Realu, bo tam zapewne grzałby teraz ławę, bo Benzema w bardzo dobrej formie. Reasumując, Lewy jest światowej klasy napastnikiem, ale na pewno nie jest najlepszym ZAWODNIKIEM swiata. "
Komentarz fana Bayernu.

5

@trolownik Po prostu cenię sobie bardziej Leo niż Lewandowskiego którego mega szanuję, ale kibicowsko Messi dał mi nieporównywanie więcej radości niż Lewy.

0

Jak dobrze że człowiek w czasie meczu był w pracy i nie oglądał w ogóle żadnego skrótu tylko zobaczył wynik, nie będę drążył tylko o tym paździerze zapomnieć.

9

Teraz tak na wstępie żadnych oczekiwań wobec Xaviego, pozostanie jedną z największych legend jakiej drogi tutaj nie będzie miał, Powodzenia Wodzu i wytrwałości w tak dużym klubie jak Barcelona

37

0

Xavi to musi być on, nie wierzę w inną kandydaturę.

4

Myślę że warto wspomnieć jak ludzie pisali że odszedł hamulcowy XD

0

@Encore Ogólnie miałem problem z trzecim miejscem no i za drugą połówkę roku się załapał

1

Moja trójka Złotej Piłki za ten rok
1. Messi
2. Lewandowski
3. Salah
Zamykam!

1

@PatrychoO I dobrze, dla mnie powinny być dotkliwe kary dla hołot

9

Ale to jest fenomen że ludzie niektórzy biorą poważnie że Benzema powinien zdobyć Złotą Piłkę, jeżeli chodzi o liczby nawet Depay ma lepsze, wygrał tylko Ligę Narodów jak tego po prostu nie rozumiem, jak można go dawać wyżej od Lewego czy Messiego przecież to czysta abstrakcja a nie oszukujmy się ten etap w roku nikogo nie interesuje najważniejsze było Euro/Copa America czy Liga Mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?