Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
2
@FCB24 I teraz czas się obudzić
0
@l0Messini Zależy od tego jakiego typu człowiekiem jesteś, bo w Polsce liczy się mega komunikatywność, jeżeli masz dobrą gadkę to żyć można bardzo dobrze mam wrażenie że to jest bardziej istotne niż wykształcenie i inteligencja
0
W jakim polskim filmie był tekst
O telefonie i to że Pan chcę jedną słuchawkę kupić?
1
Lada moment!
0
Fajna knajpa/ kawiarnia w Opolu?
7
Ludzie śmieją się teraz z nas że najprawdopodobniej LIga Europy, jak to będzie smakowało jak wrócimy na szczyt bo mamy najlepszą młodzież na świecie, tylko potrzeba czasu ale satysfakcja będzie tego warta
2
@Sau_Ron Nie ma szans i to nie jest kwestia że nie będzie kogoś takiego utalentowanego od Messiego, ale kwestia tego żeby połączyć to z ciężką pracą i uważam że nie będzie takich indywidulanych jednostek, bo co roku ktoś będzie nowy się wysuwał.
33
@Woland10 O kurczaki co za ewenement
0
@Sau_Ron Źródło Marca
2
Leo Messi ; "Zawsze mówiłem, że w pewnym momencie wrócę do Barcelony, ponieważ to mój dom, ponieważ zamierzałem tam mieszkać i ponieważ zawsze chciałem spróbować pomóc klubowi w jakikolwiek sposób. Oczywiście, jeśli będę mógł wnieść swój wkład i pomóc klubowi, z przyjemnością wrócę".
11
Leo Messi: " Xavi sprawi, że Barça znów będzie wielka. On zna klub na wylot i doskonale wie, co robić". (Marca)
0
Najlepszy indywidualny występ gracza w meczu w historii?
1
@kuz Mogą nawet ogłosić ten transfer, ale sam zawodnik przejdzie dopiero w lecie
1
@Kielakowy Żeś teraz palnął XD
1
I cyk dublet Depaya
2
@jedrek7000 Śmieszą mnie komentarze o tym że Barcelona kupuje starców, ale zobaczmy ilu młodych zawodników Barcelona wypuściła nie wiem czy jest drugi taki klub obecnie z czołówki patrząc na markę klubów.
10
Byłoby cudownie
60
Ale złoto!
3
"Akurat tak sie składa, ze jestem fanem Bayernu. Mowie to z czystym sumieniem, ze to nie Lewy ciagnie w Bayernie wózek. Masz zawodnikow pokroju Sane, Coman, Gnabry itd. to oni „obsługują” Lewego, on jest mistrzem wykończenia akcji, to prawda, ale zeby brał ciężar gry na siebie i indywidualna klasa odmieniał losy spotkania, tego nie zobaczysz. Przynajmniej nie przeciwko światowej klasy klubom. Jestem pewien, ze gdyby np. taki Haaland grał w Bayernie, takze by nawalił tyle bramek co Lewy. Tutaj moc tkwi w drużynie Bayernu, Lewy ma farta, ze Bayern go nie puścił, jak mial isc do Realu, bo tam zapewne grzałby teraz ławę, bo Benzema w bardzo dobrej formie. Reasumując, Lewy jest światowej klasy napastnikiem, ale na pewno nie jest najlepszym ZAWODNIKIEM swiata. "
Komentarz fana Bayernu.
5
@trolownik Po prostu cenię sobie bardziej Leo niż Lewandowskiego którego mega szanuję, ale kibicowsko Messi dał mi nieporównywanie więcej radości niż Lewy.
0
Jak dobrze że człowiek w czasie meczu był w pracy i nie oglądał w ogóle żadnego skrótu tylko zobaczył wynik, nie będę drążył tylko o tym paździerze zapomnieć.
9
Teraz tak na wstępie żadnych oczekiwań wobec Xaviego, pozostanie jedną z największych legend jakiej drogi tutaj nie będzie miał, Powodzenia Wodzu i wytrwałości w tak dużym klubie jak Barcelona
37
https://x.com/j0xcss/status/1455937128874061827
Taka prawda
0
Xavi to musi być on, nie wierzę w inną kandydaturę.
4
Myślę że warto wspomnieć jak ludzie pisali że odszedł hamulcowy XD
0
@Encore Ogólnie miałem problem z trzecim miejscem no i za drugą połówkę roku się załapał
1
Moja trójka Złotej Piłki za ten rok
1. Messi
2. Lewandowski
3. Salah
Zamykam!
1
@PatrychoO I dobrze, dla mnie powinny być dotkliwe kary dla hołot
9
Ale to jest fenomen że ludzie niektórzy biorą poważnie że Benzema powinien zdobyć Złotą Piłkę, jeżeli chodzi o liczby nawet Depay ma lepsze, wygrał tylko Ligę Narodów jak tego po prostu nie rozumiem, jak można go dawać wyżej od Lewego czy Messiego przecież to czysta abstrakcja a nie oszukujmy się ten etap w roku nikogo nie interesuje najważniejsze było Euro/Copa America czy Liga Mistrzów