1

@Ironman Ja właśnie uważam że Olmo przejdzie do nas, mam wrażenie że Laporta się nia niego uparł, a sam zawodnik bardzo chcę powrócić

0

Olmo do Barcelony?
Tak czy Nie?

6


Dla takich zagrań powinna być dożywotnia dyskwalifikacja autentycznie.

3

Wiecie co jest w tym wszystkim najbardziej śmieszne? Że miesiąc temu była gadka że odejście Griezmanna = Zostanie Leo w klubie, teraz nie mamy zarówno Messiego jak i Griezmanna. Dobranoc!

4

I znowu Romero się skompromitował XD

0

Tego Romero to ja już w ogóle nie słucham gościu się coraz bardziej kompromituje

0

Cavani do Barcelony?
Tak czy Nie?

5

Ale morda cieszy gdy widzisz jak Leo się rozgrzewa, mam to gdzieś gdzie gra, trzeba cieszyć się każdą chwilą jego gry.

8


W punkt!

1

@MarioVeB! Wiedziałem że przyjdzie mi gość z takim tekstem, po prostu stwierdzam fakt, jestem kibicem tego zespołu przez 14 lat, ale Ci piłkarze kompletnie nie pasują poziomem do tej drużyny i nie wyjeżdżać mi z tekstem że kibicem się jest a nie bywa, bo takie są myśli większości kibiców gdy widzą ich w podstawie.

2

Gdy człowiek widzi Lengela czy Roberto w pierwszym składzie to się odechciewa meczu oglądać autentycznie.

1

Gdy była poszła oficjalka Ronaldo do United byłem w pracy i byłem przekonany zerkając że pewnie City już to klepnie i patrzę w trakcie przerwy na Twittera i Here we go od Romano że zostanie piłkarzem United i się ucieszyłem, bo jednak powinien być jego ostatni przystanek, ale takie spore zaskoczenie bardzo nie lubię tego zawodnika, ale szacunek za to ode mnie ma, ale to pokazuje jak zaskakujące jest to okienko najlepsze w historii.

0

@goldmetaxa Paradoksalnie też nie ma pewnika że Mbappe odpali, ile takich transferów było już.

10


A mówią że Ronaldo profesjonalista XD

1

@FCB24
Mówiąc obecnie
Niedoceniany - Simeone (Paradoks) Ale na swoją skalę jest niedoceniany
Przereklamowany - Solskjær

0

@masq Dla mnie City i PSG to jedno ścierwo za przeproszeniem robią co chcą z kasą i gdyby nie szejki to nie wbiliby się na ten szczyt, ale byłbym bardziej już za PSG z powodu Messiego bo go uwielbiam i tyle.

5

Co za lato transferowe, aż to jest dla mnie za dużo

0

LEGIA w tym meczu to jedno wielki XD

2

@kacperekjjdd Ja już wolę już to PSG, Ronaldo wciąż tak samo nie lubię i chciałbym żeby Leo wyrównał te 5 LM Cristiano, a City to ten sam kaliber co PSG robią sobie co chcą na rynku transferowym.

0

0

@Woland10 Tego akurat się nie da sprawdzić, ale wiem że po odejściu Leo na pewno trochę straciła.

0

@Coutinho007 Nie no szanujmy się, Barcelona to jest TOP 3 najlepszych klubów tej dekady i nie można z tym handlować

3

@macio_944 Też uważam że Bayern jak na swoją wielkość jest niedoceniany, chyba najbardziej równa drużyna ze wszystkich

0

Najbardziej przeceniany i niedoceniany klub na świecie w ostatniej dekadzie?

0

Kogo typujecie, jaką repkę weźmie Guardiola?

6


W niedzielę oficjalnie debiut Messiego.

0

Ale powiem wam że patrząc na kadrę powołaną na mecz, fest brakuje tego Messiego z 10

87


Teraz Tebas musi pęknąć

2

@Sztywno Kolejny raz nie dostał powołania

2

Messi znowu nie powołany do kadry na mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?