Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Uważam osobiście że Leo dałby Barcelonie bardzo dużo dobrego, przecież taki zawodnik właśnie przydałby się w Barcelonie który ma taki styl, a Xavi jest tak profesjonalny że wkomponował by go doskonale w zespół, naprawdę dziwią mnie komentarze że nie chcą powrotu bo znowu będzie na Leo, to zależne od trenera, wcześniej za czasów Guardioli był największą gwiazdą ale cała gra opierała się na drużynie, a osobiście uważam że Leo jeszcze wróci jako zawodnik Barçy, bo sam podkreślał że chce mieć tyle treofum co Dani Alves i jest głodny trofeów, a nie wydaje mi się żeby w PSG zagrał więcej niż jeszcze jeden sezon, ale to moje zdanie.
7
@Momals11 Dopiero odkąd wygrał Copa America stał się tam prawdziwym Bogiem, wcześniej był naprawdę duży hejt na Leo
51
Leo wrócił do zespołu w którym jest naprawdę szczęśliwy i od razu jest na poziomie nieosiągalnym przez nikogo. Niesamowity występ Argentyńczyka.
3
Śmieszą mnie ogólnie komentarze że Ronaldo nie miał z kim grać, przecież przed sezonem United po takich wzmocnieniach był uważany jako główny faworyt do Ligi Angielskiej, a teraz nagle komentarze bo nie miał z kim grać i tak samo gadki jak grał w Juve, może warto zauważyć że zespół wtedy się skupia bardziej na Ronaldo? A już nie ma takiego poziomu co kiedyś i traci na tym zespół, United w tamtym sezonie grał o wiele lepiej, Juve teraz też gra lepiej niż w poprzednim sezonie niewiele ale lepiej i te wymówki bo nie ma z kim grać są żenujące.
11
No to ja się wypowiem też w kwestii rywalizacji Messiego z Ronaldo, kibicuje Barcelonie od 2005 roku gdzie Argentyńczyk i Portugalczyk pojawiali się w Europie jako największe talenty, ale największą rywalizację można było zobaczyć jak obaj Panowie byli w Lidze Hiszpańskiej, gdzie każdy siebie napędzał, gdzie jeden jak i drugi byli największymi zawodnikami swoich zespołów, ale to nie tylko napędzało ich, ale także mnie jako kibica Barçy i wielkiego fana Leo Messiego, wtedy uważam że to był najlepszy czas mojego kibicowania do którego już nigdy nie powrócę nie będę się oszukiwał, ale wracając gdy mogliśmy oglądać tych zawodników w barwach Realu jak i Barcelony to chciałem by jak najwięcej bramek dla Barcy strzelał Messi i gdy nawet Barcelona wygrywała ale pomyślałem że Messi w ogóle nie trafiał lub miał szansę by jeszcze więcej strzelić był jednak niesmak, a z Realem miałem podobnie tylko każdy mógł strzelać tylko nie Ronaldo bo znowu każdy będzie się zachwycał znowu wyprzedzi Messiego, znowu to znowu tamto ( to pokazuje jak żyłem w moim przypadku tą rywalizacją i jak bardzo kibicowałem Messiego) gdy Barça odpadała to moim wyznacznikiem nie było to że Real chce żeby nie wygrał, tylko żeby Cristiano nie wygrał bo wiadomo jak działa kryteria Złotej Piłki i byłby pewniakiem do wygrania jej, teraz kolejno gdy gdzieś Ronaldo nie odszedł tutaj do Juve tutaj do MU chce żeby odpadli jak najszybciej by nie wyprzedził Messiego w rankingu Złotej Piłki co już się nie wydarzy i jest smutek, bo to były dwie jednostki które napędzały mnie jako kibica i wiem jedno na pewno że tak wspaniałej rywalizacji nie oglądaliśmy i nie będziemy oglądać w sporcie. Najlepszych dwóch piłkarzy w historii. PS : Myślę że nie tylko ja mam takie odczucia XD
0
@Herato Żaden git, jaki to ma w ogóle sens dawać drużynę która piłkarsko przegrała i nie awansowała do baraży, wiem że gadanie nie mieszajmy piłki do polityki już dawno nie istnieje w rzeczywistości, ale jakim prawem w ogóle Ukraina ma zagrać?
11
W ogóle faktycznie jest to rozpatrywane?
Najlepiej od razu Ukrainie dać MŚ za walkę o swój kraj XD
11
Czyżby to był ostatni mecz Ronaldo w ogóle w Lidze Mistrzów? Bo bardzo ciężko będzie załapać się United do Ligi Mistrzów, a Topowy klub już raczej nie sięgnie po Ronaldo.
2
☎️
0
Najlepszy indywidualny występ w Lidze Mistrzów w historii?
9
@Derean Nie gadaj populistycznie bo tego się nie chce słychać, oczywiście że nie chodzi o słówka, tylko że oni powinni się dostosowywać, a nie my, ja naprawdę rozumiem pomoc sam pomogłem, zrobiłem zakupy, ale obecnie Ukraina ma u nas takie ulgi jakie my w życiu nie będziemy mieć i w sprawie pracy też będą mieli większe przody niż Polacy, także te gadanie twoje możesz sobie wsadzić.
6
Kierownicy pociągu dostali wytyczne, żeby uczyć się poszczególnych słówek by informować uchodźców z Ukrainy o między innymi że mają jazdy za darmo, informacje o paszportach i tego typu, przecież to jest hit że Polacy tak włażą w tyłek ludzi z Ukrainy... Aż strach pomyśleć co będzie w niedalekiej przyszłości.
38
Dziś Polska robi z Ukrainą to, czego nikt dla niej nie zrobił w 1939 roku. Co za wspaniały kraj.
12
Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak dumny z naszego narodu jak teraz, gdzie jest pełna mobilizacja by pomóc Ukrainie na wszelkie możliwe sposoby, jest to bardzo trudny czas, ale ta duma ściska moje gardło.
47
Styczniowe transfery Barçy w liczbach :
✅ Aubameyang 5 meczów, 4 gole
✅ Ferran Torres 8 meczów, 2 gole i 3 asysty
✅ Adama Traore 5 meczów, 4 asysty i wywalczony karny
✅ Dani Alves 5 meczów, 1 gol i 3 asysty
0
Czy waszym zdaniem Jordi Alba jest niedoceniany patrząc pod pryzmatem swojej kariery? Bo moim zdaniem na swoją rangę owszem, chyba najbardziej regularny lewy obrońca tej dekady, taki Marcelo w najlepszy okresie był kapitalny, ale już od kilku sezonów odstaję a jest ceniony dużo bardziej od Alby.
33
https://x.com/AFCAjax/status/1496387852707450884
Niesamowite wprowadzenie do meczu, chyba jedno z najlepszych jakie widziałem
0
Pisze tutaj między innymi dlatego bo jest tutaj duża społeczność i może ktoś będzie wiedział z was, mam takie pytanko czy ktoś wie jak odzyskać konto na Facebooku bo kilka dni temu ktoś zmienił moje hasło (nie mam zielonego pojęcia może jakiś atak hakerski) ale z tego co widzę to nie są wyświetlane powiadomienia, a ja hasła nie zmieniałem i znikąd wylogowało mnie z Facebooka, a niestety zakładałem dawno temu Facebooka i nie znam hasła do poczty, czy ktoś będzie wiedział jak można byłoby odzyskać konto?
4
Jejku, ale trigeruje mnie ten Simeone jak wymachuje tymi łapami.
5
0
Ale śmierdzi bramką dla Realu
0
Ludzie się śmieją ogólnie z Bale, ale co rusz jak jest w pierwszym składzie on może pokazać kunszt geniuszu
63
Czy Pan Babiarz mógłby wyjaśnić dlaczego dziś bez medalu skoro transmisja na TVP?
0
@Pogba Nie. Przy nie pozyskaniu Haalanda, spokojne będzie wystarczyło na pozyskanie go i danie mu odpowiedniej płacy, przeczytaj dokładnie że napisałem go przy składzie gdzie nie pozyskujemy Haalanda.
0
@Pogba Wymień mi jednego zawodnika który jest nierealny? Ewentualnie De Ligt to byłby ciężki proces, ale w nowym sezonie Barcelona będzie miała duży budżet płac.
3
Skład z Haalandem
Ter Stegen - Gaya - Garcia - Araujo - Azpilicueta - Frenkie - Gavi - Pedri - Ferran - Adama/ Fati? - Haaland
Skład bez Haalanda
Ter Stegen - Gaya - De Ligt/Rüdiger - Araujo - Azpilicueta - Frenkie - Gavi - Pedri - Anthony - Adama/Fati - Ferran (jako typowa 9)
Co wy na to?
1
@Survier B Bo i tak cena Isaka będzie duża
5
Ter Stegen - Gaya - Christensen/Garcia - Araujo - Azpilicueta - De Jong - Pedri - Gavi - Ferran Torres - Fati - Haaland
Taka jedenastka na przyszły sezon, chyba zgoda?
6
Nie wiem jak wy, ale dzisiaj wreszcie widziałem Barcelonę którą by się chciało oglądać, oczywiście brakuje koncentracji, ale widzieliśmy drużynę która gryzła trawę, widać dużą różnicę pod stertami Xaviego jako trenera i najważniejsze jest z czego budować wielką ekipę, nową piękną erę Barcelony, cieszą powroty naszych dwóch największych perełek Pedriego oraz Fatiego którzy zagrali bardzo dobre spotkanie. Możemy być dumni a owoce przyjdą w odpowiednim momencie.
1
Ten serial to istne cudo, a te sceny z piwem to prawdziwe Złoto