0

@Dembouz1899 21:00 Bayern Monachium - Chelsea, Polsat Sport Premium 1 Komentarz: Marcin Feddek, Artur Wichniarek


0

21:00 FC Barcelona - SSC Napoli Polsat Sport Premium 2
Komentarz: Bożydar Iwanow, Paweł Golański
Mam nadzieję że na TVP będzie zdecydowanie lepiej...

0

@msmsms Ja oglądam Janusza Tracza, najlepsze co możesz wieczorem obejrzeć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Danny Gaucho Może i tak, ale osobiście po bramce Roberto miałem największą radość od kiedy jestem kibicem Barcelony, nie wiem czy emocjonalnie nawet nie przebiła Iniesty i myślę że nie jestem jedyny, to w sumie jestem zdziwiony że jej nie ma w pierwszej trójce.


2

@Szicek10 Ja tam nie lekceważę Realu to w końcu to Real, ale będzie im strasznie ciężko w dodatku jak Ramosa nie będzie,najważniejszy zawodnik zespołu i w dodatku kapitan.

47

❗ OFICJALNIE : Monchu został zarejestrowany w kadrze Ligi Mistrzów z numerem 42 na plecach. [UEFA]

8

❗️Nie jest wykluczone że Ousmane Dembélé będzie na ławce rezerwowych już w meczu przeciwko Napoli. Francuz może dostać szansę, gdy mecz nie będzie rozgrywał się na korzyść Barcelony [MD]

2

Czy też myślicie że dobrze że Barcelona nie jest już uważana w gronie największych faworytów przez ludzi, oczywiście samej niespodzianki nie byłoby gdyby wygrała bo jednak to Barca, ale cieszę się że Blaugrana nie ma żadnego ciśnienia związku że muszą wygrać LM, bo w tym sezonie nikt tego nie oczekuje, Ba! Nawet trochę osób piszę że może nie przejdziemy Napoli, oczywiście z grą taką jak do tej pory nie licząc pojedynczych to nawet to będzie ciężko, ale w sumie piłka lubi takie historie że nikt nie wierzy w zwycięstwo a jednak może okazać się inaczej, to jest mimo wszystko piłka i wszystko może się wydarzyć, ale mam przeczucie że wygra Atletico że to wreszcie może być ich sezon związku z LM i przede wszystkim wygra Diego któremu życzę zwycięstwa gdyby ewentualnie Barcelonie nie wygrała, jak sądzicie?

0

Kupię w Castoramie Antyramę na koszulkę Barcelony która ma 183?

0

@DejMian111 Chomikuj możesz pobrać, ale też musisz zrobić doładowanie by mieć transfer, a jak jakiś skrót bardziej reflektujesz to YT

9

❗Jest przerwa od piłki w lidze hiszpańskiej, także można się zabawić, jest finał LM Barcelona ma okazję w ostatniej minucie na wagę zwycięstwa i zdobywa bramkę, w takiej sytuacji kogo byś Cię chcieli by ją zdobył? (Cała kadra do dyspozycji) Ode mnie Dembélé, patrząc na jego losy w tym klubie

3

Czy wy też macie tak, że wygranie LM przez Barcelonę smakowałoby tak samo jak zdobycie mistrzostwa świata przez Argentynę z Messim w składzie? Bo ja odkąd drugi raz Argentyna przegrała z Chile w Copa America tak mam, jestem fanem Barcelony i to się nie zmieni i będę kibicował temu klubowi tak samo po odejściu Messiego, ale uważam że nikt nie zasługuje na jakieś trofeum jak Messi na MŚ, tyle razy było blisko czy Copa America czy też MŚ, ale jednak detale decydowały o ich porażce , a byłoby cudnie gdyby w Katarze jakimś cudem udało mu się je zdobyć, a jaka jest wasza opinia?

7

#StareCytaty


Carles Puyol : "Gdybym miał zachować tylko jedną chwilę w pamięci ze swojej kariery, to chciałbym zapamiętać jak Abidal podnosi Puchar Ligi Mistrzów na Wembley”. Uwielbiam tego gościa ❤️❤️❤️


0

Wielka prośba, gdzie mógłbym kupić koszulkę Barcelony z sezonu 2008/2009 domową? Potrzebuje ją do Antyramy.

1

@BarcaInfo Można prosić?

7

Zawsze zastanawiało mnie pytanie kto jest najlepszym sportowcem w hisotii i też chciałbym poznać waszą najlepszą trójkę i myślę że nawiąże się ciekawa dyskusja na ten temat u mnie jest taka trójka (Kolejność przypadkowa)

Usain Bolt - Lekkoatleta który miał osobowość którego nikt w historii nie miał słyszałeś te dyscypline od razu przychodził Tobie do głowy on, po zakończeniu kariery Lekkoatletyka mocno obniżyła loty jeżeli chodzi o popularność o jego sukcesach nie trzeba nic dodawać

Michael Phelps - Pływak który ma najwięcej złotych medali olimipisjkich i mnóstwo rekordów świata, też jak w przypadku Bolta po jego końcu nie ma pływaka który miałby w połowie taką populaność jak Amerykanin

Leo Messi - Człowiek który zrobił coś z piłką że mamy wrażenie że wszytsko zdaje się takie proste, mógłbym rozspisywać się, ale każdy wie jaki on ma wkład do tej dyscypliny i całego świata sportu

Jak oceniacie moją trójkę?

0

@Dembouz1899 No właśnie to jest o czym mówiłem dublet Ronaldo

0

Ludzie wiem że ciężko przeboleć wam że odwołali Złotą Piłkę, ale Lewy jeszcze nie ma oficjalnie Złotego Buta a już jest gadka, nie przeczę że Lewandowski rozgrywa sezon życia i jak na razie prowadzi w statystkach strzeleckich, ale wystarczyłoby gdyby taki Ronaldo wyprzedził go w klasyfikacji koniec końców i już byłoby bardzo trudno, a jeszcze Liga Mistrzów która jest kluczem do tego, a Bayern jeszcze ma rewanż z Chelsea zapewne awansują, ale tak to działa w tym rankingu,a Bundesliga jeszcze jest taką ligą że nikogo z takiej Afryki nie interesuje, wystarczy spojrzeć na wyniki ostatnich lat jak tacy ludzie głosują ta nagroda już dawno przestała być że tak powiem sprawiedliwa, tylko liczy się medialność, albo to jak Tobie w LM poszło, życzyłbym Lewemu Złotej Piłki, ale niestety tak to działa i wasze teorie że odwołali dlatego bo Lewy faworyt też są śmieszne, bo akurat w tym sezonie medialny to on jest, tylko pozwolę sobie zauważyć że on nawet Złotego Buta nie ma pewnego to o czym my w ogóle gadamy że 100% Złota Piłka.

5

Czy też waszym zdanie jest to że Leo Messi jest najbardziej niedocenianym zawodnikiem? Oczywiście ma różne nagrody indywidualne, ale wydaje mi się że nie jest doceniany na swoją rangę bo aktualnie w lidze ma 23 bramki i 20 asyst i ma najlepszą statystykę w Europie wliczając zarówno bramki i asysty, a ludzie mówią o słabym sezonie, wiem że to jest głupota, ale mnie strasznie wkurza coś takiego, a gdyby Ronaldo zanotował takie liczby to byłaby fascynacja odnoszę wrażenie że poprzeczka dla Messiego jest dużo większa niż nad Cristiano, a ludzie nie oglądający Barcelony nie wiedzą jak ważny jest to zawodnik dla tej drużyny i jak futbol straci po zakończeniu kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?