0

Co do zmiany? Budżet 500 k. Byłbym wdzięczny o zbudowanie jakiegoś składu

https://zapodaj.net/aad642ce8b1e0.jpg.html

0

@masq To jest z takich jak gole Messiego w 2012 roku, wiesz że nikt nie zbliży się do tego.

1

@masq Nie ma porównywać kogoś na siłę, bo nikt takiego nie miał.

1

Mbappe do Realu, Haaland do Barcelony, Zgoda?

10

#Ciekawostka
Bramki w Lidze Mistrzów :
Dest : 1
Semedo 0
Dobranoc

1

@FC1899Barca "Gdyby jemu chciało" jest kluczowe i w pełni zasłużenie Ronaldo i Messi są najlepsi w historii tej dyscypliny bo ciężką pracą to osiągnęli, wkurza mnie trochę jak ktoś pisze takie słowa, bo każdy patrzy na okres który trwał 3 sezony na poziomie, a później był zjazd.

3

„Mówcie do mnie Memphis, a nie Depay. Nie chcę, aby nazywano mnie nazwiskiem mojego ojca, który porzucił rodzinę” ~ Memphis Depay

0

Jaki Napastnik do 100-150 k do tego składu? https://zapodaj.net/b8c07fd5fe6d5.jpg.html

0

Ktoś wie na ile Varane i Ramos wypadają? Teraz trzymać kciuki żeby u nas nie posypały się kontuzję.

5

Aj boli zakończenie kariery przez Mascherano, pamiętam jaka to była chwila gdy wykonywał swój karny, to była niezapomniana chwila i na pewno mam ją w pamięci na Topce nawet gdy wynik już był ustalony. Dziękujemyyy!

11

Ciekawostka

Ronald Koeman jest jedynym obrońcą w historii który został królem strzelców w Pucharze Europy w sezonie 1993/1994 zdobył 8 bramek.

32

Depay największym priorytetem transferowym na zimowe okienko transferowe! [RAC1]

8

Śmieszą mnie ludzie którzy piszą że trzeba patrzeć na siebie i nie warto się śmiać z porażki, a prawda jest taka że Ligi nie wygramy bez potknięć rywali, oczywiście trzeba wygrywać, ale też musimy liczyć na szczęście.

5

Czy też macie tak że od zamknięcia okienka, bardzo śledzicie poczynania Depaya w Lyonie?

0

Największa indywidualna rywalizacja poza Messim vs Ronaldo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na spokojnie i obiektywnie, wasze typy na mecz Barcelona vs Dynamo?

0

@messi564 Mam Traore i Llorente już w klubie, także może coś lepszego?

0

@PatrychoO Oczywiście, ale bardziej chodzi mi o sam początek aby był grywalny, potem sobie coś będę testował i zmieniał

0

Patrząc na dotychczasową grę wielu ekip, kto waszym zdaniem ma największe szansę na wygranie LM, wiem że za wcześnie, ale można się zabawić. Można wymienić kilka drużyn

0

Zrobi ktoś mi dobry skład w FUT do 140k?

0

Myślicie że przed mecze z Villarealem wpadnie jakaś oficjalka jeżeli o przyjścia nowego zawodnika?

8

Ale mnie wkurza ten Bayern i ta twarz Mullera cieszącego się strasznie mnie triggeruje

0

Romero chyba zasnął bo czekam i czekam

0

@kuz Jakoś widziałbym go w Ajaksie takie doświadczenie by się przydało, fakt forma kompletnie już nie ta, ale najbardziej by mi tam pasował

6

Możecie gadać o Suarezie, ale takie 9 przez długo nie będziemy mieli, wyrwa niesamowita w sercu.

1

@tomasz.s94 Trzymać

1

Romano potwierdza! Dest bliżej Barcelony niż Bayernu.

0

@Dembouz1899 Ale w sumie jakie to jest cudowne że mamy tak pewnego dziennikarza jakim jest Romano jeśli chodzi o transfery

6

Niby wszystkie znaki na niebie wskazują na Desta w Barcelonie, ale mimo wszystko czekam na Romano i jego Here we go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?