Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do zmiany? Budżet 500 k. Byłbym wdzięczny o zbudowanie jakiegoś składu
https://zapodaj.net/aad642ce8b1e0.jpg.html
0
@masq To jest z takich jak gole Messiego w 2012 roku, wiesz że nikt nie zbliży się do tego.
1
@masq Nie ma porównywać kogoś na siłę, bo nikt takiego nie miał.
1
Mbappe do Realu, Haaland do Barcelony, Zgoda?
10
#Ciekawostka
Bramki w Lidze Mistrzów :
Dest : 1
Semedo 0
Dobranoc
1
@FC1899Barca "Gdyby jemu chciało" jest kluczowe i w pełni zasłużenie Ronaldo i Messi są najlepsi w historii tej dyscypliny bo ciężką pracą to osiągnęli, wkurza mnie trochę jak ktoś pisze takie słowa, bo każdy patrzy na okres który trwał 3 sezony na poziomie, a później był zjazd.
3
„Mówcie do mnie Memphis, a nie Depay. Nie chcę, aby nazywano mnie nazwiskiem mojego ojca, który porzucił rodzinę” ~ Memphis Depay
0
Jaki Napastnik do 100-150 k do tego składu? https://zapodaj.net/b8c07fd5fe6d5.jpg.html
0
Ktoś wie na ile Varane i Ramos wypadają? Teraz trzymać kciuki żeby u nas nie posypały się kontuzję.
5
Aj boli zakończenie kariery przez Mascherano, pamiętam jaka to była chwila gdy wykonywał swój karny, to była niezapomniana chwila i na pewno mam ją w pamięci na Topce nawet gdy wynik już był ustalony. Dziękujemyyy!
11
Ciekawostka
Ronald Koeman jest jedynym obrońcą w historii który został królem strzelców w Pucharze Europy w sezonie 1993/1994 zdobył 8 bramek.
32
Depay największym priorytetem transferowym na zimowe okienko transferowe! [RAC1]
8
Śmieszą mnie ludzie którzy piszą że trzeba patrzeć na siebie i nie warto się śmiać z porażki, a prawda jest taka że Ligi nie wygramy bez potknięć rywali, oczywiście trzeba wygrywać, ale też musimy liczyć na szczęście.
5
Czy też macie tak że od zamknięcia okienka, bardzo śledzicie poczynania Depaya w Lyonie?
0
Największa indywidualna rywalizacja poza Messim vs Ronaldo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na spokojnie i obiektywnie, wasze typy na mecz Barcelona vs Dynamo?
0
@messi564 Mam Traore i Llorente już w klubie, także może coś lepszego?
0
@PatrychoO Oczywiście, ale bardziej chodzi mi o sam początek aby był grywalny, potem sobie coś będę testował i zmieniał
0
Patrząc na dotychczasową grę wielu ekip, kto waszym zdaniem ma największe szansę na wygranie LM, wiem że za wcześnie, ale można się zabawić. Można wymienić kilka drużyn
0
Zrobi ktoś mi dobry skład w FUT do 140k?
0
Myślicie że przed mecze z Villarealem wpadnie jakaś oficjalka jeżeli o przyjścia nowego zawodnika?
8
Ale mnie wkurza ten Bayern i ta twarz Mullera cieszącego się strasznie mnie triggeruje
0
Romero chyba zasnął bo czekam i czekam
0
@kuz Jakoś widziałbym go w Ajaksie takie doświadczenie by się przydało, fakt forma kompletnie już nie ta, ale najbardziej by mi tam pasował
6
Możecie gadać o Suarezie, ale takie 9 przez długo nie będziemy mieli, wyrwa niesamowita w sercu.
1
@tomasz.s94 Trzymać
1
Romano potwierdza! Dest bliżej Barcelony niż Bayernu.
0
@Dembouz1899 Ale w sumie jakie to jest cudowne że mamy tak pewnego dziennikarza jakim jest Romano jeśli chodzi o transfery
6
Niby wszystkie znaki na niebie wskazują na Desta w Barcelonie, ale mimo wszystko czekam na Romano i jego Here we go