Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
43
4
@DaPi Zgadza się! Ale zaraz ktoś wyjedzie że w Realu też był, ale wtedy każdy zawodnik Realu był w swoim Primie.
12
Teraz wreszcie Ronaldo Juve wie co to znaczy ciągnąc sam zespól jak to przez kilka sezonów robi Messi, że sam nic nie zrobi
3
Piękny sukces Piotra Żyły który jest moim ulubionym skoczkiem i zasłużył na to w pełni, ale mimo wszystko brakowało tego głosu Włodka Szaranowicza w tak emocjonującym momencie, taki komentator nie wiem czy się trafi, który miał niesamowicie bogaty słownik i potrafił powiedzieć coś w stylu gdzie inny nie miałby na to szans.
2
@Colon Każdy, jak nie masz talentu i nie będziesz ciężko pracować to w żadnym sporcie nie odniesiesz sukcesu.
22
24
Joan Laporta w filmie z kampanii promocyjnej dla TV3: "Złożę ci ofertę, której nie możesz odrzucić.
0
@CZaras Zdecydowanie to drugie, bo nawet jak nie popełnisz żadnego błędu w defensywie to skrypt tak zechcę że stracisz gola i tyle. W następnym roku kupuje PES i będę grał w MY CLUB przynajmniej będę miał skład jaki chcę, oczywiście jest duża różnica pomiędzy trybami UT i My Club, ale szkoda tylu nerwów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ronmes Żadnych pucharów nie będzie z takim podejściem jak oni mieli dzisiaj, dobra już nie warto wracać bo człowiek się źle czuję
33
Czy wasz też ta dzisiejsza porażka boli zdecydowanie bardziej niż z PSG? Jak można wyjść tak do meczu mając świadomość że Liga ewentualnie jeszcze jest do wygrania... Aż głowa boli gdy sobie o tym meczu pomyślę
0
@Simusamu10 Co ty gadasz, Barcelonie nic nie się nie chciało w tym meczu, dosłownie nic
4
Już zaczynają się komentarze Real mistrzem, Nie dobrze mi się robi czytając to, pewnie niejednokrotnie stracą punkty, grając z zespołami które zaczną grać odważniej i mając indywidualnie lepszych zawodników niż gracze z Valladolid, nie mogą przecież tracić punktów co kolejkę, w końcu mają piłkarzy którzy mają przebłyski genialnej gry i to normalne i one dają trzy punkty, ale już na zespoły które grają wysoko, Realowi będzie bardzo trudno zdobyć 3 punkty, gdyby nie zmarnowane 100% Valladolid bo takie były, to tematu by w ogóle nie było, ale to co napisałem to są właśnie indywidualności, nie chcę zapeszać odpukać, ale to Barcelonie idzie naprawdę solidnie w lidze wygrywając naprawdę trudne spotkania i nie patrzę na PSG bo po prostu byli lepsi, ale zdecydowanie lepiej mi się ogląda Barcelonę niż Real, bo na Valladolid wystarczyło, ale już na zespoły z górnej półki niekoniecznie.
3
To musiało się tak skończyć, jak Realowi idzie za słabo to i tak strzelą bramkę z dupy.
4
Przybywam z przyszłości. Jose Maria Bartomeu stał się, wbrew jego krytykom, najlepszym prezydentem w historii klubu. Zapewnił stabilność finansową, niesamowite zyski ze sprzedaży zawodników, jak i klubowych koszulek nowych graczy, jakże gorących nazwisk na rynku transferowym. Nie musimy się martwić o przyszłość. Bartomeu nią jest. Gorąco pozdrawiam, bierny kibic obserwujący poczynania Barcelony w letnim okienku transferowym z roku 2017.
Jeden z użytkowników gdy przybliżono sylwetkę Bartomeu w 2014 roku.
21
Laporta: "Jestem tym samym Joanem Laportą, który wygrał wybory w 2003 roku. Po raz kolejny czuję się wezwany, by zrobić to ponownie. Wiem, że mam poprzeczkę ustawioną bardzo wysoko, ale to mnie motywuje i pobudza do działania. Oddamy każdą ostatnią kroplę krwi, aby wszystko poszło dobrze". [Cat Radio]
3
https://x.com/UCL_Predcited/status/1362701650557739008
2
1
@zadafcb Właśnie też tak uważam, nie było mocnych na niego i szybko osiągnął rekord zwycięstw w Pucharach świata, szkoda że tak jego kariera się potoczyła bo myślę że byłby to najlepszy skoczek w historii.
0
Kto był waszym zdaniem był najlepszym skoczkiem narciarskim w swoim Primie?
0
https://www.facebook.com/groups/1058778594138968/?multi_permalinks=4385379014812226¬if_id=1613686991293254¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif
Jeden z użytkowników Instagrama wykonał portret Leo Messiego z kostek Rubika!
8
Ogólnie to jest mój skład jaki bym chciał w Barcelonie tak 2022/2023 może trochę bujam w obłokach ale chciałbym
Ter Stegen - Gaya - Garcia - Araujo - Dest - De Jong - Wijnaldum - Pedri - Messi - Fati - Haaland
Ławka : Peña - Alba - Lenglèt - Puig - Dembélé - Depay
Ławka mała, ale pewnie ktoś by się znalazł jeszcze
Co myślicie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Co myślicie o tym?
1
@busquets5 Jakich obu? Ludzie obudźcie się myślicie jak usunie się takiego geniusza z zespołu, to zaczną grać lepiej? Messi jeszcze jest gwarancją poziomu pod każdym względem przez kilka ładnych sezonów, tylko kadra musi być odpowiednio zarządzana.
6
Jean-Michel Aulas (Prezes Olympique Lyon): "Pomagaliśmy Depayowi przejść do FC Barcelony, ale ekonomicznie nie było to możliwe. Jego przygoda tutaj dobiegnie końca”. [Le Progrés]
2
0
Każdy musi to dzisiaj obejrzeć, normalnie musi, ale ciaryyyyy!
0
PES My Club czy FIFA UT? Pytam ludzi którzy grają w zarówno to i to, co bardziej będzie sprawiało przyjemność że usiądziesz na godzinkę czy półtora do gierki? Plusy i minusy tych dwóch produkcji bo zastanawiam się nad zmianą Fify UT na PES MY CLUB Ale nie wiem czy warto, ale strasznie mi imponuje że można tak szybko sobie zbudować fajny skład.