2


Każdy potrzebował! Spoczywaj w pokoju Krzysiu (*)

2

@FC1899Barca W sumie wygląda to bardzo logicznie, a w 2022 spróbować pozyskać 9 z prawdziwego zdarzenia i na lata.

0

@Czeresniafcb Właśnie moim zdaniem trzeba dzisiaj pokazać Valladolid lekcję futbolu i zagrać z zaangażowaniem, bo ten mecz może dać dodatkowy bodziec i pewność siebie i swoich możliwości przed Klasykiem.

0

@BarcaInfo Aż strach pomyśleć co byłoby z Neymarem gdyby na miejscu Xaviego był Puyolek XD

2

A tam gadanie, co to w ogóle jest za podejście żeby Messi nie zagrał, teraz każdy mecz jest równie ważny taki etap sezonu, a równie dobrze może się wykartkować na mecz z Atletico czy Valencią. Nie rozumiem w ogóle podejścia ludzi żeby nie zagrał bo dostanie kartkę.

65

Proszę was o jedno, wiem że ciężko bo sytuacja się układa dla nas pomyśli, ale jak ważne teraz jest to żeby się nie nastawiać, po prostu jak Barcelona zdobędzie ligę to będziemy się cieszyć, ale najważniejsze żeby nie poczuć się za pewnie, dlatego tego oczekuje od Barcelony by każdy mecz traktował z zaangażowaniem nie możemy odpuścić żadnego momentu. Vamooos!

0

@mekston Weź nie porównuj nawet, 18/19 Barcelona na własne życzenie nie zdobyła trypletu, a takie Atletico nie miałoby szans w LM.

0

@Rust_Cohle Spokojnie Ter Stegen ma dużo jeszcze przed sobą

5

@Nihas Za tą ostentację przy golu Mbappe przeciwko Barcelonie. NIGDY W ŻYCIU!

1

@JohnnyBarca Myślę że City nie będzie chciało kupować 36 latka, ogólnie nie wiem czy ktoś się na to zdecyduję marketingowo oczywiście, ale jednak Ronaldo jest osobą którą będzie oczekiwała statusu największej gwiazdy i wątpię żeby dobrze ułożone ekipy chciałby go w tej sytuacji kupować.

0

Myślicie że jakiś Topowy klub będzie chciał pozyskać Ronaldo z jego wiekiem i oczekiwaniami finansowymi?

0

@Criss18Barca Jakie w Maju, jak mamy finał za dwa tygodnie.

7

Barça skontaktowała się już z otoczeniem Harry'ego Kane'a na wypadek, gdyby nie udało im się podpisać Haalanda. Jego podpisanie byłoby łatwiejsze, ponieważ zawodnik chce odejść, a Tottenham nie chce go sprzedawać do bezpośredniego rywala z Premier League. (Sport)

24


Ale ta końcówka będzie pasjonująca.

0

Czy według was kto przebiję 6 Złotych Piłek Lionela Messiego (Który myślę że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa)?

1

Każdy teraz po szkodzie mądry, Dembele wydawał się większym talentem od Mbappe a odszedł Neymar to musieli sprowadzić kogoś TOP, Coutinho wydawał się wprost skrojony do nas i początek się taki wydawał tylko po MŚ 2018 coś nie zadziałało, Griezmann to był transfer który był po czasie nieprzemyślany, ale ta dwójka pierwsza jak najbardziej, tylko z powodu sytuacji Dembele przeszedł za tak duże pieniądze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Jakich dwóch? Bayern podał informację o czterech tygodniach, a te dwa tygodnie są jakieś domysły które przyciągają wyświetlenia, sam Iwański poddał na początku że będzie dobrym scenariuszem te cztery tygodnie.

0

@FC1899Barca Barca jakby to wygrała to Messi byłby największym faworytem do wygrania Złotej Piłki, a teraz moim zdaniem jest w TOP 3 razem z Mbappe I Lewym, tylko że Lewy teraz odniósł kontuzję bardzo kluczowym momencie i jego szansę się bardzo zmniejszają.

2

@Jonyx A tam gadanie, co to w ogóle jest za podejście nie zagra bo dadzą żółtą kartkę, teraz każdy mecz jest równie ważny taki etap sezonu, a równie dobrze może się wykartkować na mecz z Atletico czy Valencią. Nie rozumiem w ogóle podejścia ludzi żeby nie zagrał bo dostanie kartkę.

1

@BarcaInfo W takim razie każdy klub chyba poczeka kiedy klauzula będzie wynosiła 75 mln euro, bardzo wątpię że ktoś zdecyduje się dać prawie 200 mln teraz nawet City.

13

Messi: Lapcio, ty mnie miałeś sprowadzić takiego zagranicznego kujota… hienę takiego… jak on tam…

Lapcio: Haaland

Messi: I gdzie on jest?

Lapcio: Wysłałem ofertę i czekam.
Messi: No to co ty, Lapcio myślisz, że taki Haaland to nie ma co robić?! On ma zamówień do 2028 roku, jak Mbappowski, jego trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić…

Lapcio: Właśnie powiedziałem Leon, że czekam, bo za 30 minut ląduje samolot ze starym Haalanda na pokładzie.
Messi: Lapcio, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwyyli…
To akurat było naprawdę dobre Via : Antoś z TT

2

Jejku dopiero w Poniedziałek leci Barcelona jak ten czas wolno leci, autentycznie mam wrażenie że to idzie wolniej niż w przerwie po sezonie...

0

Dlaczego ten news akurat musiał pojawić się dzisiaj XD

1

Najlepszy obecnie LO na świecie?

2

@Coutinho007 Myślę że dałby, jednak Marketingowo jest to TOP, a poza tym myślę że każdej drużynie dałby bardzo dużo dobrego.

15

Kurcze, wy też macie problem z Griezmannem że z jednej strony byście chcieli by został, ale z drugiej strony to jest zawodnik na którym można byłoby dużo zarobić , niby to nie jest typowa 9 albo skrzydłowy, ale jakoś mam wrażenie że on Barcelonie może jeszcze dać dużo dobrego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?