Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
Xavi Simons: "Gra na Parc des Princes w koszulce PSG to moje marzenie. Byłem tam wcześniej jako widz i uwielbiam atmosferę, którą tworzą tam kibice"
XDDDDDDDDDDD
4
@tristan87 Bardzo dobra decyzja o wślizgu.
0
@FC1899Barca Dodałbym mimo wszystko Albę do tego grona
46
Ilaix Moriba: "Nigdy nie myśleliśmy, że La Liga została przegrana. Będziemy walczyć do końca. To DNA, którego uczą nas w La Masii, nigdy nie rezygnujemy z niczego i tak samo będzie w środę."
2
@FC1899Barca Ale skład ładny, tylko Fati za Depaya i pięknie
4
@PatrychoO +1 Nie lubię Bayernu, to jaką mam mieć radość z bramek Lewego, które załatwiają im mecz.
0
@lioners18 Że jest marketingową bombą? Śmieszą mnie te komentarze ludzi co piszą "Czym Barcelona może go przekonać" A fakty są takie że zarówno Barcelona i Real to dwie największe marki na świecie.
1
Tak patrzę na różne powtórki startów Bolta i zaryzykuje stwierdzenie, że zakończenie przez niego kariery było największym ciosem biorąc poszczególne dyscypliny i ich zawodników. największa medialna postać i najlepsza w historii
0
@KORTIS Wiecie można powiedzieć Liverpool i zgadzam się z tym, ale się tak zastanawiam, czy teraz byśmy obejrzeli tylu młodych? Pewnie do teraz zostałaby stara gwardia, a sezon 2019/2020 uznaliby jako wypadek przy pracy.
2
@barcelonaLM Ale Kuyt zabrał bramkę Suarezowi
38
Jordi Alba: "Dawno nie doświadczyliśmy takiej gry. Nigdy nie wątpiliśmy w Koemana, od początku jasno mówi o swoich pomysłach." Jedziemy do Paryża aby wygrać."
0
@nieprzysiadalnosc Tak
0
#FIFA UT
Co sądzicie o Puyolu? Będzie lepszy od zwykłego Gomeza? Bo na ŚO mam jeszcze Walkera i Van Dijka. Jaka para z tej czwórki byłaby najlepsza? (Jestem kibicem Barcelony)
0
Krótko myślicie że Messi odejdzie czy nie?
1
@ngif Jaki rok? Guardiola najlepszy, ale np sezon 2015/16 był również kapitalny tylko wtedy mieliśmy kryzys który nas dopadł akurat w rewanżowym meczu z Atletico.
2
@Gaz Tak Abstrahując Barcelona 10/11 była najlepsza niby przegraliśmy wtedy z Realem w Pucharze ale głównie było spowodowane tym że Real był strasznie żądny tego trofeum, a Barca mimo wszystko ich trochę zlekceważyła jakkolwiek to brzmi.
5
1
https://x.com/HagridFCB/status/1367070612695314437
15
https://x.com/HagridFCB/status/1366900236111724552
20
Wiecie szanuję Zidana za trzy LM z rzędu, ale on nie ma podjazdu do Guardioli, gdzie nie przyjdzie automatycznie zespół gra najładniejszą piłkę w Europie.
25
Ale szkoda tego pierwszego meczu z Sevillą... Jakie inne nastroje byłyby gdyby Barcelona zdobyła chociaż jedną bramkę, a tak myślę że koniec końców awansuje Sevilla niestety.
12
@Barcza223 Ja do tej pory nie potrafię zrozumieć jak to jest możliwe że on zdobył 91 bramek w jednym roku.
7
@Zoker Jak i całego świata piłkarskiego, bo w moim odczuciu nie będzie lepszego piłkarza jak Leo i możemy mieć zaszczyt oglądać go jeszcze jak gra w piłkę
10
8
Pep Guardiola: „Eric García? Myślę, że będzie grał w Barcelonie ... Barcelona nie kupuje piłkarzy, którzy są przeciętnymi graczami, pozyskuje zawodników którzy są najlepsi”. [City Xtra]
0
Tak abstrahując od tematu Artety jakoby on został trenerem Barcelony po Koemanie, to jestem ciekaw jednego jaki odbiór kibiców byłby teraz gdyby przyszedł taki Guardiola z Barcelony B, myślę że teraz wylałoby się dużo hejtu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale zawał gdy kropeczka na flashscore jest przy Atletico
0
Jak człowiek ma nadzieję i trochę pewności że Atletico straci punkty, to zapewne trzy punkty powędrują do Madrytu
0
@Kurkmen Z tym Juve nie mów hop, Inter lubi zawalać w kluczowych momentach