Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gini Wijnaldum odrzucił kolejną ofertę kontraktu od Liverpoolu i jest blisko przejścia do Barcelony
3
@FC1899Barca Niby minęło już trochę czasu, ale jakoś ten rewanż z Livepoolem boli tak samo, wszystko mieliśmy do wyciągnięcia ręki...
1
1
Ja ogólnie chciałbym taki skład patrząc realnie
Ter Stegen - Alba - Araujo - Lenglèt - Dest - Wijlndum - de Jong - Dembélé - Pedri - Messi i spróbować Fatiego na 9 Co wy na to?
4
Najlepszy według was komentator sportowy którego słyszeliście?
Ja mam dwójkę Szaranowicz i Szpakowski i długo długo nic
15
Gerd Muller - który przed rokiem 2012 był rekordzistą w ilości najwięcej zdobytych bramek w roku kalendarzowym bo aż 90, po tym jak Leo pobił jego rekord poprosił Argentyńczyka o koszulkę z sezonu gdy Leo pobił jego rekord którą można zobaczyć w Muzeum na Allianz Arena
Pele - Po pobiciu rekordu przez Messiego w liczbie największej ilości bramek dla jednego klubu zostały zmienione na 1283 bramek dla Santosu
19
Przecież to niemożliwe jakiego farta można mieć Paka 5 x 85
https://zapodaj.net/2a8a5822a5b58.png.html
0
Ale ładnie Borek powiedział o tym że ten rok był dla nas cennym.
21
Piękne wspomnienie Fabiana Vargasa, byłego zawodnika Almerii:
"W 2010 roku graliśmy z Barceloną. Przed meczem podszedłem do Messiego i zapytałem czy po spotkaniu dałby mi swoją koszulkę. Chciałem ją wystawić na licytację i pomóc ofiarom powodzi w Kolumbii.
Przegraliśmy 8-0 i zapomniałem o tej rozmowie. Jednak ktoś nie zapomniał. Gdy byliśmy w szatni powiedziano mi, że ktoś na mnie czeka. Wyszedłem - to Messi czekał z torbą."To wszystkie jakie udało mi się zebrać." Podziękowałem mu. W domu zajrzałem do torby i nie mogłem uwierzyć. Liczyłem tylko na jego koszulkę, a dał całej drużyny! Iniesty, Xaviego, Alvesa, Puyola i innych! Szacunek Bracie!"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.facebook.com/JoanLaportaFCB/videos/390525938900183
Macie i dajcie herb mi w ramach podziękowań XD
0
Jedyny chyba taki mecz że boli dokładnie tak samo jak na żywo...
2
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
6
?
2
Wrzuciłem twoje tłumaczenie na swoją grupę oczywiście oznaczyłem Cię, mam nadzieję że nie będziesz miała żadnych pretensji tutaj link https://www.facebook.com/groups/1058778594138968/?multi_permalinks=4239036369446492&comment_id=4239038916112904¬if_id=1609101615140837¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif
3
Szkoda że ta Gala to jedna wielka pomyłka, Jak np to że Salah był w pierwszej trójce zawodników od 2001-2020 to, albo że organizatorem tejże gali jest Mendes i co roku dostaje nagrodę jako agenta roku oraz to że Ronaldo jest udziałowcem tej gali a zarazem jego agentem jest wspomniany Mendes i praktycznie co roku zostaje tam najlepszym zawodnikiem roku, a w tym najlepszym zawodnikiem XXI wieku ????
8
@NGTRX A więc Leo Messi ma 6 Złotych Piłek A Ronaldo 5. Nie zapraszam do dyskusji :)
9
https://x.com/matiswiecicki/status/1343201743576952832
Że taką galę pokazują na TV jak ona nawet prestiżu i szacunku nie ma
0
Kto ogarnia FUTA fajnie? Bo chciałbym się podpytać o coś
58
9
5
@barcelonaLM
0
@Kettger Tylko żeby nie Fati czy Messi bo trafiłem ich chyba po 3-4 razy XD
0
Ktoś może gra W PES21 MY CLUB? Czy wiecie jaki zawodnik będzie z Barcelony dzisiaj za free? Czy coś jeszcze w ogóle będzie
3
Dałem specjalnie Avatar by Dembouz był też święty
4
0
Jordi Évole : ”Po wywiadzie zdałem sobie sprawę, że Messi kocha Barcelonę. Dałem mu koszulkę do podpisania i ze sposobu, w jaki ją trzymał, zrozumiałem, jak bardzo kocha ten klub. Cokolwiek robi, nie można go winić.”
0
@itmustbejoke Nigdy! Dał mnóstwo radości Barcelonie, oczywiście byłbym zaskoczony że akurat do PSG, ale indywidualnie kibicowałbym mu żeby radził sobie tam jak najlepiej, bo i tak jest największą legendą Barcelony i to jest jego dom.
2
Jestem fanem Barcelony od 14 lat, ale chyba po raz pierwszy mam coś takiego że następnego meczu z Valladolid nie obejrzę, bo po prostu nie mam ochoty i wolę się położyć wcześniej spać, jak patrzę na to co się dzieje to mi się nawet oglądać odechciewa