0

Ponawiam pytanie po kilku dniach, jak teraz uważacie czy Leo koniec końców odejdzie?

12

#Ciekawostka



2018: Cristiano Ronaldo opuszcza Real Madryt, 800 tys. Tweetów na temat transferu



2017: Neymar opuścił Barcelonę, 530 tys. Tweetów.



2020: Leo Messi próbuje opuścić Barcelonę ponad 10 milionów tweetów w ciągu zaledwie pierwszych 12 godzin

0

Tęsknie za sagą Neymara, bo przynajmniej koniec końców każdy wiedział że nie przejdzie, a z Messim cholera wie i człowiek żyję w niepewności a to najgorsze.

0

La Rambla! Jak uważacie czy Leo Messi koniec końców zostanie czy odejdzie?

20

Suárez: "Są ludzie, którzy wypowiadają się w moim imieniu lub mówią o mnie, z którymi nie łączy mnie nic od wielu lat. Jeśli będzie taka potrzeba, to będę mówił sam za siebie!


Nie wszystko jest prawdą."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Wiecie co mnie osobiście boli najbardziej nie to że Leo odchodzi, ale to że nie było dane mi go zobaczyć na żywo na Camp Nou w barwach Barcelony, jeżeli odejdzie to już nie spełnię na pewno swojego jednego z największych marzeń, niesamowita wyrwa w sercu...

2

Luis Suárez w Barcelonie:



2014/15: 43 mecze; 25 goli i 23 asysty

2015/16: 53 mecze; 59 goli i 24 asysty

2016/17: 51 meczów; 37 goli i 18 asyst

2017/18: 51 meczów; 31 goli i 19 asyst

2018/19: 49 meczów; 25 goli i 13 asyst

2019/20: 36 meczów; 21 goli i 12 asyst

1

@BarcaInfo Dzięki :)

0

@BarcaInfo Gdzie info od Romano? Bo nie ma żadnego info, poza tym popołudniowym

0

@Kyman Wiecie można gadać, ale jakby taki Villa teraz przeszedł i dał tyle w jednym sezonie to każdy byłby zadowolony, faktycznie jeden sezon na takim wysokim poziomie, ale transfer oceniam na plus, w końcu był w jedenastce Barcelony która moim zdaniem grała najlepszą piłkę pomimo dubletu

0

@clyde Ja w tym miesiącu i mam tylko jednego obserwującego, a tak się staram

26

Sport Bild: Hansi Flick zmotywował swoich podopiecznych specjalnym materiałem wideo.



Mueller: Przed meczem zobaczyliśmy film, w którym nasze żony i rodziny przesłały nam gratulacje. Wszystko po prostu do sobie pasuje! (...) Dziękujemy kibicom za ich wsparcie z domów!

21

Coutinho: "Nie myślałem o przyszłości. Teraz muszę wracać do Barcelony; chcę ciężko pracować, aby mieć wspaniały rok. Nie wiem, czy będzie w Barcelonie, ale Chcę ciężko pracować. ”

0

Proszę tylko o jedno Barcelonę, że po prostu będę mógł być dumny z Barcelony tak w 100% w następnym sezonie. Pozdrawiam :)

5

Álvaro Odriozola in 2019/20:



Trofeum Bundesliga winner

Trofeum La Liga winner

Trofeum Champions League winner

Trofeum DFB Pokal winner

5

Nie lubię PSG , ale mimo wszystko chciałbym żeby oni wygrali LM, tylko z powodu tego że mój najlepszy kumpel jest za Bayernem, wygraną Paryżan w żaden sposób nie odczuje, ale chwalenie się przyjaciela że jego zespół wygrał LM i w dodatku tryplet w drodze nokautując Barcelonę odpowiedź brzmi tak. Pozdrawiam wszystkich :)

3

1. Koeman chce Lautaro, Barca wznawia rozmowy



2. Koeman chce zatrzymać Coutinho. Porozmawiają po finale Ligi Mistrzów



3. Suárez kluczem do transferu Van de Beeka
(MD)

0

@Comentateiro A przede wszystkim #KoemanOUT :)

0

@AlexDark00 Chyba najlepsze

68

Barcelona chce, aby Luis Suárez opuścił klub. [Fabrizio Romano]

2

@Michael24 Znajdź mi LO lepszego do Alby i oczywiście który jest realny do wyciągnięcia, moim zdaniem Alba jeszcze przyniesie nam dużo radości i pokazuje to piłkarsko.

0

Ale człowiek nostalgia złapała, właśnie patrzę na swój wpis na FB gdzie Barcelona wygrała LM pokonując Juve

1

Ale strasznie boli fakt że Neymar przechodząc do Paryża w takich okolicznościach jakie były jest w finale Ligi Mistrzów i w dodatku Coutinho gdzie poszedł na sezon wypożyczenia do Bayernu jest w finale w dodatku strzelając dublet Barcelonie, niby rok minął ponad od Liverpoolu ale wciąż boli, wtedy wszystko mieliśmy na wyciągnięcie ręki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cule2013 Dudek, Boniek, Młynarczyk i Kuszczak

33

Koeman: "Frenkie de Jong nie grał na swojej ulubionej pozycji, u mnie będzie grał bliżej defensywy"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

27

@kszysiaczek Koeman: "Są piłkarze w pewnym wieku. Musisz ich szanować za to, co zrobili, ale jeśli są decyzje do podjęcia, to będą one podejmowane dla dobra drużyny."
A z tym co powiedział się zgadzam, popatrz np na Mullera w Bayernie co zrobił Flick

12

Koeman będzie posiadał pełną władzę i będzie współpracował z Ramonem Planesem. Do Barçy przybywa z Larssonem i Schreuderem. [COPE]
[Neurophate]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?