Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ponawiam pytanie po kilku dniach, jak teraz uważacie czy Leo koniec końców odejdzie?
12
#Ciekawostka
2018: Cristiano Ronaldo opuszcza Real Madryt, 800 tys. Tweetów na temat transferu
2017: Neymar opuścił Barcelonę, 530 tys. Tweetów.
2020: Leo Messi próbuje opuścić Barcelonę ponad 10 milionów tweetów w ciągu zaledwie pierwszych 12 godzin
0
Tęsknie za sagą Neymara, bo przynajmniej koniec końców każdy wiedział że nie przejdzie, a z Messim cholera wie i człowiek żyję w niepewności a to najgorsze.
0
La Rambla! Jak uważacie czy Leo Messi koniec końców zostanie czy odejdzie?
20
Suárez: "Są ludzie, którzy wypowiadają się w moim imieniu lub mówią o mnie, z którymi nie łączy mnie nic od wielu lat. Jeśli będzie taka potrzeba, to będę mówił sam za siebie!
Nie wszystko jest prawdą."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Wiecie co mnie osobiście boli najbardziej nie to że Leo odchodzi, ale to że nie było dane mi go zobaczyć na żywo na Camp Nou w barwach Barcelony, jeżeli odejdzie to już nie spełnię na pewno swojego jednego z największych marzeń, niesamowita wyrwa w sercu...
2
Luis Suárez w Barcelonie:
2014/15: 43 mecze; 25 goli i 23 asysty
2015/16: 53 mecze; 59 goli i 24 asysty
2016/17: 51 meczów; 37 goli i 18 asyst
2017/18: 51 meczów; 31 goli i 19 asyst
2018/19: 49 meczów; 25 goli i 13 asyst
2019/20: 36 meczów; 21 goli i 12 asyst
1
@BarcaInfo Dzięki :)
0
@BarcaInfo Gdzie info od Romano? Bo nie ma żadnego info, poza tym popołudniowym
0
@Kyman Wiecie można gadać, ale jakby taki Villa teraz przeszedł i dał tyle w jednym sezonie to każdy byłby zadowolony, faktycznie jeden sezon na takim wysokim poziomie, ale transfer oceniam na plus, w końcu był w jedenastce Barcelony która moim zdaniem grała najlepszą piłkę pomimo dubletu
0
@clyde Ja w tym miesiącu i mam tylko jednego obserwującego, a tak się staram
26
Sport Bild: Hansi Flick zmotywował swoich podopiecznych specjalnym materiałem wideo.
Mueller: Przed meczem zobaczyliśmy film, w którym nasze żony i rodziny przesłały nam gratulacje. Wszystko po prostu do sobie pasuje! (...) Dziękujemy kibicom za ich wsparcie z domów!
21
Coutinho: "Nie myślałem o przyszłości. Teraz muszę wracać do Barcelony; chcę ciężko pracować, aby mieć wspaniały rok. Nie wiem, czy będzie w Barcelonie, ale Chcę ciężko pracować. ”
0
Proszę tylko o jedno Barcelonę, że po prostu będę mógł być dumny z Barcelony tak w 100% w następnym sezonie. Pozdrawiam :)
5
Álvaro Odriozola in 2019/20:
Trofeum Bundesliga winner
Trofeum La Liga winner
Trofeum Champions League winner
Trofeum DFB Pokal winner
5
Nie lubię PSG , ale mimo wszystko chciałbym żeby oni wygrali LM, tylko z powodu tego że mój najlepszy kumpel jest za Bayernem, wygraną Paryżan w żaden sposób nie odczuje, ale chwalenie się przyjaciela że jego zespół wygrał LM i w dodatku tryplet w drodze nokautując Barcelonę odpowiedź brzmi tak. Pozdrawiam wszystkich :)
3
1. Koeman chce Lautaro, Barca wznawia rozmowy
2. Koeman chce zatrzymać Coutinho. Porozmawiają po finale Ligi Mistrzów
3. Suárez kluczem do transferu Van de Beeka
(MD)
0
@Comentateiro A przede wszystkim #KoemanOUT :)
0
@AlexDark00 Chyba najlepsze
68
Barcelona chce, aby Luis Suárez opuścił klub. [Fabrizio Romano]
2
@Michael24 Znajdź mi LO lepszego do Alby i oczywiście który jest realny do wyciągnięcia, moim zdaniem Alba jeszcze przyniesie nam dużo radości i pokazuje to piłkarsko.
0
Ale człowiek nostalgia złapała, właśnie patrzę na swój wpis na FB gdzie Barcelona wygrała LM pokonując Juve
1
Ale strasznie boli fakt że Neymar przechodząc do Paryża w takich okolicznościach jakie były jest w finale Ligi Mistrzów i w dodatku Coutinho gdzie poszedł na sezon wypożyczenia do Bayernu jest w finale w dodatku strzelając dublet Barcelonie, niby rok minął ponad od Liverpoolu ale wciąż boli, wtedy wszystko mieliśmy na wyciągnięcie ręki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule2013 Dudek, Boniek, Młynarczyk i Kuszczak
33
Koeman: "Frenkie de Jong nie grał na swojej ulubionej pozycji, u mnie będzie grał bliżej defensywy"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
@kszysiaczek Koeman: "Są piłkarze w pewnym wieku. Musisz ich szanować za to, co zrobili, ale jeśli są decyzje do podjęcia, to będą one podejmowane dla dobra drużyny."
A z tym co powiedział się zgadzam, popatrz np na Mullera w Bayernie co zrobił Flick
12
Koeman będzie posiadał pełną władzę i będzie współpracował z Ramonem Planesem. Do Barçy przybywa z Larssonem i Schreuderem. [COPE]
[Neurophate]