0

@nammah Nic. Bo ma klauzule w której może odejść po każdym sezonie

0

W ogóle nie widziałem postu, to go tworzę, chciałbym poznać waszą opinię na temat Koemana i jaką byście chcieli jedenastkę na nowy sezon kto odchodzi a kto zostaje i kto przyjdzie (oczywiście realną że jest naprawdę duża szansa by dany zawodnik do nas przeszedł)

0

@tomono Mam tak samo, wolałbym zdecydowanie Poche z racji tego że on mógłby naprawdę coś zdziałać.

4

❗❗Alfred Schreuder, były asystent Erika Ten Haga w sezonie 18/19 (półfinał Ligi Mistrzów) będzie nowym asystentem Koemana w Barcelonie. [VINL]
Nie wiem czemu, ale jakaś malutka część mnie się łudzi że coś naprawdę może z tego wypalić, mówi się coś także o Van de Bekku którego chciałby Koeman

0

@Encore Kiedyś F1 oglądałem z wielką chęcią bo bolidy były konkurencyjne + oczywiście Polak był w Topce co ma dla nas duże znaczenie, ale mam wrażenie od kiedy Alonso odszedł (oczywiście powróci) to trochę straciło

0

Przed pracą, napiszę tyle to była największa kompromitacja Barcelony w historii, ale może ona była potrzebna, bo teraz niezbędne są ruchy radykalne i jak nie miałem nadziei że Bartomeu może wylecieć tak teraz uważam że w tym roku jest to realne, miłego dnia Cules

3

#Ciekawostka


Jeśli Coutinho sięgnie po trofeum za Ligę Mistrzów z Bayernem, Barcelona będzie musiała zapłacić Liverpoolowi 5 milionów euro.
Via : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3322885757755237&set=gm.3832782516738548&type=3&theater&ifg=1

Edytuj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Szymix654 Ty bez kitu, chyba już wolę 100% fana Realu, bo takich kibiców Barcelonie nie potrzeba.

3

@PerpetuousDreamer Ja bym mógł nawet kilka zgrzewek postawić, byle tak się stało :)

2

Mecz w Heliosie, a obok mnie będzie siedział mój najlepszy kumpel który jest dużym fanem Bayernu, oj będzie ból, będzie....

5

OFICJALNIE : Mecz Barcelony z Bayernem dla TVP skomentuje para :

Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

68

❗Riqui Puig - Jeden z największych talentów Barcelony, obchodzi swoje 21-letnie urodziny. Feliz Cumpleaños

3

@Witam Wyśmiewany? Właśnie w tym sezonie nie, każdy mu pucuje do granic możliwości a w Polsce to tak mocno że aż dla mnie czasami jest to żenujące

33

- Macie u siebie kobieten?

- Ja Danke.
CUDOOO

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@333tricampeones333 Proszę nie tykaj tego tematu przed LM, proszę :)

7

Czy wy też mieliście coś takiego podczas meczu z Napoli że do 90 minuty baliście się jak atakowało Napoli? Niby było 3;1, ale już Barcelona tym Rzymem i Liverpoolem dała nam powód że można być spokojnym gdy mecz się zakończy.

23

Przemówienie Messiego do zespołu po przerwie w tunelu: "Wyjdziemy silni, nie bądźmy idiotami. Mamy przewagę dwóch bramek. Musimy być spokojniejsi niż kiedykolwiek." (AS)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@RadekACCA Te porównanie dzisiejszej Chelsea to wcześniejszej...

0

@avanes No właśnie u nas to tak działa XD

0

Kurcze niby czekam na mecz z Bayernem, ale obawiam się go podwójnie, bo najlepszy przyjaciel jest za Bayernem i jest również mocnym kibicem, w dodatku będziemy oglądać go razem w Heliosie na dużym ekranie, najgorsze że jeden z nas będzie mega przybity i będzie musiał przez pewien czas patrzeć na drugiego, mocno się obawiam ale trzeba wierzyć...

20


Przegrzało główkę

12

1. Stawiłem awans Napoli w STS
2. Dałem kilka zł biedakowi żeby trzymał do końca dnia kciuki za Barcelonę
Robię wszystko co w mojej mocy. proszę o takie samo zaangażowanie dzisiaj piłkarzy Blaugrany!

0


Wieczór tuż tuż, trzeba zadbać o klimat. Najpiękniejsze co można dzisiaj usłyszeć :)

0

Najlepsza według was trójka polskich komentatorów? ( Nie mylcie to z dziennikarzami bo dużo osób właśnie to robi
Moja kolejność przypadkowa
Szpakowski mimo że swoje lata ma za sobą to i tak potrafi wzbudzić wielkie emocje i dreszcze, Pełka, Borek.

0

@barcelonaLM Dlatego cieszę się że TVP ma dwa ćwierćfinały, dwa półfinały i finał rzecz jasna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?